NET Framework ne mogu da instaliram

Jesmo vise puta ali to zahteva win update servis, te fajlove skida sa MS servera ...
Ja sam mu cak i offline package preporucio a ti si mu rekao da deinstalira postojeci net framework ali izgleda ili ne zna to da uradi ili jednostavno se nije trudio .. a tu je resenje.
Rešenje je prelazak na Linuks! Kakvi hebeni Framework i slične gluposti? Toga tamo nema! :rotf: :rotf:
 
Resenje je samo malo iskoristiti mozak :)
Da, svakako, trebaš doktorirati informatiku da bi mogao dobro podesiti i koristiti Win10? :rotf: Uzmimo primer auto-industrije: Kupuješ auto sa OSNOVNOM opremom, a dopunsku dodatno kupuješ i plaćaš! A zamisli da ti prodaju auto sa SVOM mogućom opremom, a ti onda skidaš i bacaš višak koji ti ne treba! Hebeni Majkrosoft! :rotf: :rotf:
 
Jesmo vise puta ali to zahteva win update servis, te fajlove skida sa MS servera ...
Ja sam mu cak i offline package preporucio a ti si mu rekao da deinstalira postojeci net framework ali izgleda ili ne zna to da uradi ili jednostavno se nije trudio .. a tu je resenje.
Sve sto ste napisali probao sam, nego nijeste citali odgovore, Win nece uopste da odradi update, istu gresku prijavljuje .
Sto god da sam probao posle nekog vremena prijavi istu gresku.
Da znam resenje ne bih postavljao pitanje na forumu, a imam solidno znanje, ali kao pojedini ne mogu sve znati, ipak se o ponecemu moram raspitati.
Kako nijesam uspio naci resenje najbezbolnije je reinstalacija. Ne zbog NF-a, vec zbog programa koje bez verzije 3.0 i 3.5 ne mogu instalirati, a potrebni su mi za rad.
hvala svima na odgovorima,
Commie nema potrebe sa takvim podrugljivim komentarima, ako mislis da si prepametan da odgovaras na ove gluposti, preskoci temu.
 
Sve sto ste napisali probao sam, nego nijeste citali odgovore, Win nece uopste da odradi update, istu gresku prijavljuje .
Sto god da sam probao posle nekog vremena prijavi istu gresku.
Da znam resenje ne bih postavljao pitanje na forumu, a imam solidno znanje, ali kao pojedini ne mogu sve znati, ipak se o ponecemu moram raspitati.
Kako nijesam uspio naci resenje najbezbolnije je reinstalacija. Ne zbog NF-a, vec zbog programa koje bez verzije 3.0 i 3.5 ne mogu instalirati, a potrebni su mi za rad.
hvala svima na odgovorima,
Commie nema potrebe sa takvim podrugljivim komentarima, ako mislis da si prepametan da odgovaras na ove gluposti, preskoci temu.
Ništa ti to NE vredi kada su Majkrosoft Win-poluproizvodi u pitanju! Da i oni znaju o čemu se radi, to se NE bi dešavalo! :rotf: :rotf:
 
Kod mene nije proslo, a to nije razlog za onakve komentare. malo degutantno.
Ja sam trazio savjet ako se neko sreo sa slicnim problemom, jer sam prvo guglao i probao neka resenja sa neta, kao i ona koja su ostavljena u ovoj temi.
kako nijesam uspio da rijesim zahvalio sam svima na ponudjenoj pomoci, i odlucio se za reinstalaciju, sto je sigurno resenje.
A ti si osuo paljbu kao da sam retardiran. ne vidim razlog za takvim komentarima.
 
Kod mene nije proslo, a to nije razlog za onakve komentare. malo degutantno.
Ja sam trazio savjet ako se neko sreo sa slicnim problemom, jer sam prvo guglao i probao neka resenja sa neta, kao i ona koja su ostavljena u ovoj temi.
kako nijesam uspio da rijesim zahvalio sam svima na ponudjenoj pomoci, i odlucio se za reinstalaciju, sto je sigurno resenje.
A ti si osuo paljbu kao da sam retardiran. ne vidim razlog za takvim komentarima.
Koga ide ovo?
 
Imas microsoftov fix za windows update, probaj to. Ako nece, onda ti nista drugo ne ostaje od toga da skines wsus offline updater, skini update i instaliraj rucno jedan po jedan.
Posle par, restartuj komp pa probaj, prokinuce.
Mozes jos i da probas u comanderu sfc /scannow, chkdsk i dism /online /cleanup-image /restorehealth.

Gluglaj, smara me da kucam objasnjenja.
 
Ako vec hoces da reinstaliras OS,onda pri instalaciji iskljuci automatski apdejt.I prvo sto ces uraditi,kada podignes OS.Instaliraj Net Frem. 3.0 i 3.5,koji ti vec treba,pa onda pokreni automatski apdejt.
Verovatno! Ako instalacijska verzija, ili nakon apdejta nabaci Framework 4.0 ili više, 'logično' je da ne možeš da nabaciš stariju verziju! Kao što neki programi kenjuckaju da moraš da deinstaliraš bilo koju već instaliranu verziju ako ga hoćeš ponovo da instaliraš!
 
Verovatno! Ako instalacijska verzija, ili nakon apdejta nabaci Framework 4.0 ili više, 'logično' je da ne možeš da nabaciš stariju verziju! Kao što neki programi kenjuckaju da moraš da deinstaliraš bilo koju već instaliranu verziju ako ga hoćeš ponovo da instaliraš!
Ima u redosledu instalacije,gde moze da iskljuci apdejt,pre instalacije.
 

Back
Top