Nešto šaljivo :lol:

Vaga

Vaga je umjetnik kad se radi o seksu. Ona želi da bude u savršenom skladu sa svojim partnerom, da svaki detalj u okruženju bude na mjestu i da atmosfera bude savršena. Vage vole lijepo donje rublje, masaže eteričnim uljima i laganu glazbu, a na one koji se s njima nađu u krevetu, djeluju potpuno opijajuće.


A kako drugacije :zaljubljena:
 
Spojivši Lilin i Blekijev horoskop, ja sam jedno romantično večeroljubivo mrtvo puvalo :malav:

...ali puvalo sa...
viannen_101.gif


...sad nešto razmišljam... nisam uspeo sve horoskopske znake da overim...:cry:

...a sudeći po ovome što piše za ribe i rakove tako će i ostati...:lol:
 
al pazi nikad ovan. nikad blizanac. nikad lav. nikad vaga. nikad devica. nikad vodolija. nikad jarac.
nikad ni za ocesati. ma ni da mi se dopadnu..
aj shvatila bih da su samo zemaljski, ili samo vodeni, ili samo vatreni. ali jok.
vodeni svi. od zemaljskih samo bikovi, od vatrenih samo strelcevi.i to je to.
 
Ne znam da li je gore to što svi horoskopi redovno opljuju Ribe, ili ovako kad im čak i postojanje izignorišu.

slučajna greška :heart:

sa ribama, prirodno, baš i nemam empirisjkih iskustava
rekao bih da su Ribe dosta aseksualni tipovi koji bi više da se prišljamče nekome čisto radi društva nego da cene kvalitetan i kvantitetan prc

- - - - - - - - - -

al pazi nikad ovan. nikad blizanac. nikad lav. nikad vaga. nikad devica. nikad vodolija. nikad jarac.
nikad ni za ocesati. ma ni da mi se dopadnu..
aj shvatila bih da su samo zemaljski, ili samo vodeni, ili samo vatreni. ali jok.
vodeni svi. od zemaljskih samo bikovi, od vatrenih samo strelcevi.i to je to.

vanzemaljski znakovi su najsigurniji :mrgreen:

 
al pazi nikad ovan. nikad blizanac. nikad lav. nikad vaga. nikad devica. nikad vodolija. nikad jarac.
nikad ni za ocesati. ma ni da mi se dopadnu..
aj shvatila bih da su samo zemaljski, ili samo vodeni, ili samo vatreni. ali jok.
vodeni svi. od zemaljskih samo bikovi, od vatrenih samo strelcevi.i to je to.
ni ja nista od navedenog osim ovna!!
al zato skorpija imam za izlozbu :sad2: a i strelaca ako cemo posteno!!!!
 
Vaga

Vaga je umjetnik kad se radi o seksu. Ona želi da bude u savršenom skladu sa svojim partnerom, da svaki detalj u okruženju bude na mjestu i da atmosfera bude savršena. Vage vole lijepo donje rublje, masaže eteričnim uljima i laganu glazbu, a na one koji se s njima nađu u krevetu, djeluju potpuno opijajuće.


A kako drugacije :zaljubljena:

pa divlje,nepredvidivo,razuzdano...:mrgreen:
 
Vaga

Vaga je umjetnik kad se radi o seksu. Ona želi da bude u savršenom skladu sa svojim partnerom, da svaki detalj u okruženju bude na mjestu i da atmosfera bude savršena. Vage vole lijepo donje rublje, masaže eteričnim uljima i laganu glazbu, a na one koji se s njima nađu u krevetu, djeluju potpuno opijajuće.


A kako drugacije :zaljubljena:

Meni ta ulja gadna. Podznak sam vaga i ne uklapam se u te price o vagama - mirisi, dekoracije, trazenje savrsenstva.
 
ne mogu da verujem da verujete u ove stvari... aj kad covek zivi sa nekim pa analizira i nadje neke slicnosti al' bre kad naletite jedno na drugo pa se povaljate isto vece sha cete da mislite ko je koji znak :lol:
 
Malo ću korigovati

Rakovi su uplašena defetistička govna koja se uvijaju u plašt neke romatike. Zapravo su lenji pasivni iskompleksirani i submisivni jer zapravo ne znaju šta hoće te ih treba je.bati onako bez milosti i na kraju pokloniti im dva tik taka. Nek misle da su posebni.

Jarac ti je ku.rata picazla, zbog prvog dela i često pohvalne kondicije skloni smo da im oprostimo užasan karakter. Šta ćeš kad volimo ******, ko ga i izmisli.

Ovan ti je starovremenski je.bač. Ušo, izašo i gotovo. Nekad bude i gibanica i pivdžan posle seksa.

:klap: do jaja
 

Back
Top