Nestala argentinska podmornica!

Pa eto vidis da ne mogu. Ocigledno na prvom mestu, ne znaju gde se tacno nalazi.

A reci mi na koji nacin mislis da vrse pretragu, kojim instrumentima i kojom metodom?

ja ne znam, nisam specijalista....

Ali sam verovao da sa savremenom tehnikom i tehnologijom mogi CAK I IZ SVEMIRA da utvrde gde se nalaze tone i tone gvozdja....

Prevario sam se...

Ipak je sve OBMANA....

Ne mogu velesile NI BLIZU od onoga sto tvrde da mogu....
 
Ja nista ne zamisljam...

Pre godinu dana su objavili da su nasli ostatake letilice NA MARSU koja se razbila o povrsinu planete....

A ne mogu NA ZEMLJI da otkriju gde je podmornica...

Tu nesto ne stima....:nono3:

Zato sto se razbila verovatno tamo gde je i bilo predvidjeno da sleti a za podmornicu ne znaju gde je,pri tom nije na povrsini nego na dubini od nekoliko hiljada metara.pod vodom.
 
Lakse je pronasci iglu u senu nego podmornicu u okeanu. Stvarno glupo pitanje, pogotovu ako se radi o pokvarenoj podmornici koja ne proizvodi nikakav zvuk.
Valjda bi od previsoke koncentracije C02 samo zaspali, a ne "davili se" kao sto neki ovde pisu. Opet, mislim da odavno postoje uredjaji koji preradjuju C02 u kiseonik.
U svakom slucaju, sta god da je istina, bice zataskana kao i u vecini drzavnih/vojnih poslova.
 
Lakse je pronasci iglu u senu nego podmornicu u okeanu. Stvarno glupo pitanje, pogotovu ako se radi o pokvarenoj podmornici koja ne proizvodi nikakav zvuk.
Valjda bi od previsoke koncentracije C02 samo zaspali, a ne "davili se" kao sto neki ovde pisu. Opet, mislim da odavno postoje uredjaji koji preradjuju C02 u kiseonik.
U svakom slucaju, sta god da je istina, bice zataskana kao i u vecini drzavnih/vojnih poslova.

Nije istina.

Ocas se nadje potonuli brod, pogotovo ako je nosio neke dragoceniosti.....

To nadju i morski pitati sa nikakavom tehnologijom....

Podmornicu bi trebali da nadju sa PAR SATI....

Ako zele da je nadju....
 
Како је кренуло са другом Праљком, блајви се уплашио да ће и он морати да пије отров јербо нема подморнице да га извуче неким новим "пацовским каналом" ко његове идоле ономад...
 
Vecunu su i nasli.

I to bez ikakve tehnike. :rtfm:

Ahaaa, ronili po 30-40g na dah :mrgreen:

Vidim sav si mi u tehnici zadnjih dana. :p

- - - - - - - - - -

Gde je nestala podmornica je deo okeana na kome se najcesce pojavljuju leteci tanjiri.

Nije iskljuceno da oni imaju nesto sa nestankom podmornice.....

To je zato sto je baza na juznom polu, a tamo je i pristup zabranjen. Izgleda da su Argentinci presli granicu nenajavljeni i bez odobrenja. :lol:
 

Back
Top