nerviranje

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
recimo mene nerviraju njanjavi mushkarci

a takvij je nekako sve vishe i vishe na ovu planetu

recimo zhena je majstorica kraljica multitastinga


dok u jednoj ruci drzhi varjacu u drugoj joj je telefon a ocima razgleda timer kad ce gde koji termin da gurne

mushkarci to ne mogu priroda im nije dodijelila to umece


e sad

mene ne cudi shto su zhene isfrustrirane kad vide taj njanjavi objekat kako sedi ispred tv-a i odmara jer je doshao sa posla dok one recimo rade po vasceli dan sve dok ne legnu u krevet

kako od njanjavog napraviti coveka?
 
ti bi morala podhitno da odeš na neki feministički kurs...:)


...misim...pored toko pripovedanja o jednakosti među polovima na ovom pedefetu, ti si sad našla o njanjavim...:mrgreen:
 
recimo mene nerviraju njanjavi mushkarci

a takvij je nekako sve vishe i vishe na ovu planetu

recimo zhena je majstorica kraljica multitastinga


dok u jednoj ruci drzhi varjacu u drugoj joj je telefon a ocima razgleda timer kad ce gde koji termin da gurne

mushkarci to ne mogu priroda im nije dodijelila to umece


e sad

mene ne cudi shto su zhene isfrustrirane kad vide taj njanjavi objekat kako sedi ispred tv-a i odmara jer je doshao sa posla dok one recimo rade po vasceli dan sve dok ne legnu u krevet

kako od njanjavog napraviti coveka?

Nikako. Zato odaberes coveka, a ne njanjavka kojeg bi da menjas i finito! :zaljubljena:
 
recimo mene nerviraju njanjavi mushkarci

a takvij je nekako sve vishe i vishe na ovu planetu

recimo zhena je majstorica kraljica multitastinga

dok u jednoj ruci drzhi varjacu u drugoj joj je telefon a ocima razgleda timer kad ce gde koji termin da gurne

mushkarci to ne mogu priroda im nije dodijelila to umece


e sad

mene ne cudi shto su zhene isfrustrirane kad vide taj njanjavi objekat kako sedi ispred tv-a i odmara jer je doshao sa posla dok one recimo rade po vasceli dan sve dok ne legnu u krevet

kako od njanjavog napraviti coveka?

hahahahahah ziva istina :))))))
nisu brate svi njanjavi, a ovi sto jesu...kako kako? pa ljubavlju :)))))))))))
 
od piva se ne zhivi:)

Pa došao je s posla, znači pare su tu.
Ako i ti imaš svoje - milina.
Najbitnije je pokriveno.
NIste sirotinja.

Neće svet propasti ako se provede nekoliko dana bez ručka.
Niko ne može biti lenj i bahat koliko ja, samo ako hoću.
Eto, tako nekako..

Al' nije poenta u tome.
Što kaže Sally, nađeš čoveka i gotovo :D
 
recimo mene nerviraju njanjavi mushkarci

a takvij je nekako sve vishe i vishe na ovu planetu

recimo zhena je majstorica kraljica multitastinga


dok u jednoj ruci drzhi varjacu u drugoj joj je telefon a ocima razgleda timer kad ce gde koji termin da gurne

mushkarci to ne mogu priroda im nije dodijelila to umece


e sad

mene ne cudi shto su zhene isfrustrirane kad vide taj njanjavi objekat kako sedi ispred tv-a i odmara jer je doshao sa posla dok one recimo rade po vasceli dan sve dok ne legnu u krevet

kako od njanjavog napraviti coveka?

Njanjanja, žene su sposobne da rade 5 stvari istovremeno.... Pa zato pola stvari i uradite nakaradno. :D
 
Žene prave užasne greške i preterano izgaraju da sve bude funkcionalno i čisto i da čovek uvek ima šta skuvano da pojede i čisto da obuče, jadničak.
Što je ok.
Ako će taj moj čovek da radi na njivi 12-15 sati dnevno, onda nema problema.
U svakom drugom slučaju - jednakost.
Koliko on, toliko i ja.
I aj' u kujas.
Nije ni mene mati rodila da bi mi se kičma slomila dok se on razgaćuje i razgmazuje po kauču.
Sešću i ja, ipak imam osetljivu dušicu.
Najposle, zar nije lepše da se družimo zajedno nego da ja provedem ceo život kao neka senka u kuhinji.. :treptep:
 
to je onda, verovatno, ebben stadijum. trebalo je to valjda na vreme. nemam pojma...stvarno i mene zanima :)))))

ja ovamo u ovo inostranstvo imam jedan bracni par koji me poseo fascinirati jer se vazda pitam ko je odje gloop, jal ja koja posmatram ili zhena tog crnogorca ili mozhda sam crnogorac!?

svoju djecu ne mozhe da prichuva zove mamu kad mu zhena treba npr. kod doktora

ako kretje na posao sedeci ispred tv-a zove nju ------> tamara donesi mi cipele da obujem, tamara donesi mi jaknu, tamara jesi mi spremila sendvich, tamara


tamara trci non stop + obavlja sve kucne poslove+ odvodi dovodi i posvecuje se djeci+ radi na half time
 
recimo mene nerviraju njanjavi mushkarci

a takvij je nekako sve vishe i vishe na ovu planetu

recimo zhena je majstorica kraljica multitastinga


dok u jednoj ruci drzhi varjacu u drugoj joj je telefon a ocima razgleda timer kad ce gde koji termin da gurne

mushkarci to ne mogu priroda im nije dodijelila to umece


e sad

mene ne cudi shto su zhene isfrustrirane kad vide taj njanjavi objekat kako sedi ispred tv-a i odmara jer je doshao sa posla dok one recimo rade po vasceli dan sve dok ne legnu u krevet

kako od njanjavog napraviti coveka?

Nikako ...zameni ga za Dildo bolje ;)
 
Čak da proširim misao: dok tako jednom rukom mešate ručak drugom čupate obrve i još još tračarite telefonom sa najboljom drugaricom koja verovatno usisava, fenira kosu i suši lak na noktima, obično se desi sledeći tok događaja:

1. ručak zagori
2. upropastite obrvu.
3. telefon vam ispadne.
4. ispečete se na šerpu.
5. slomite nokat
6. odete besni su sobu, a tamo vaša jača polovina sedi na kauču, gleda tv i yebe mu se za ceo svet. i kako onda ne bi bile nervozne, drage moje...?
 
ja ovamo u ovo inostranstvo imam jedan bracni par koji me poseo fascinirati jer se vazda pitam ko je odje gloop, jal ja koja posmatram ili zhena tog crnogorca ili mozhda sam crnogorac!?

svoju djecu ne mozhe da prichuva zove mamu kad mu zhena treba npr. kod doktora

ako kretje na posao sedeci ispred tv-a zove nju ------> tamara donesi mi cipele da obujem, tamara donesi mi jaknu, tamara jesi mi spremila sendvich, tamara


tamara trci non stop + obavlja sve kucne poslove+ odvodi dovodi i posvecuje se djeci+ radi na half time

hard core patrijarhat...tursko/albanski sistem...

...primitivac...
 

Back
Top