Nero7

milinicb

Zainteresovan član
Poruka
101
Kod Nero7 poceo mi se javljati problem da nece da mi se otvori prozor jednog od njegovih programa: Nero Burning Room. Niti mogu otvoriti image fajl. Pri otvaranju Nero Burning Room pojavljuje se greska i ponuda da se posalje izvjestaj Majkrosoftu. Ostali programi softverskog paketa Nero rade odlicno. I ovaj je radio, ali vise nece.
Deinstalirao sam komplet Nero, sve izbrisao i ponovo instalirao i opet ne radi. Probao to vise puta i opet ne radi.
OS mi je XP sa SP2, racunar je bas savremen i jak.
Kako da ovo resim.
milinicb@cg.yu
 
Ne koristri 7-cu i nemas problema citao sam po razno raznim forumima da bas i nije verzija 7 pouzdana tako da sam se zaustavio na 6.6.0.16 i nemam nasmeru da po izlasku svake nove verzije nekog programa reinstaliram staru ako mi radi bez problema.

Po ko zna koji put se pokazaloda nije bas pametno odmah instalirati noviju vrziju nekog programa
 
I ja sam imao katastrofalnih problema sa Nerom 7. I to sam instalirao tu kako oni kažu stabilnu verziju 7.0.1.4. Od stabilnosti ni S. Rado je Nero nekoliko nedelja i onda je počeo da izbacuje greške tipa C++. Na 100% rezanja CD-a je izbacivao još neku grešku posle koje nisam mogao da izbacim CD iz drajva. :twisted: Morao sam da restartujem komp da bi to uradio.
I nije to sve. Kada sam instalirao još jedan program za rezanje da vidim da li je problem u Neru (besplatni DeepBurner) nije mogao da prepozna šta je rezač nego mi je nudio da režem samo preko Virtual CD-a. :?
Onda sam se vratio na "šesticu" i pored nje opet instalirao DeepBurner da vidim da li sve funkcioniše tako. I jedan i drugi program su radili i rade besprekorno. "Šestica" FOREVER!!! :-D :-D :-D
Eto, to je bio mali test koji će možda još nekom koristiti. Meni jeste.
 
FLUID:
Sad sam pogledao.
Baš je bila ta verzija sa slovom b na kraju. Nije mi jasno o čemu se radi, ali više nemam živaca da ponovo instaliram. Sa "šesticom" se lakše diše. :D

U medjuvremenu sam dao sestri da instalira na svom racunaru 7.0.1.4b (koji kod mene radi ok) i nastali problemi, stalno izbacuje neku TRF gresku.

Ona je direktno preko sestice instalirala sedmicu i nije bilo nista ok, ali kad sam joj ponovio instalaciju sa brisanjem svih tragova starog nera sve je OK.
 
bo_Rs:
U medjuvremenu sam dao sestri da instalira na svom racunaru 7.0.1.4b (koji kod mene radi ok) i nastali problemi, stalno izbacuje neku TRF gresku.

Ona je direktno preko sestice instalirala sedmicu i nije bilo nista ok, ali kad sam joj ponovio instalaciju sa brisanjem svih tragova starog nera sve je OK.
Tačno mora se prvo deinstalirati stari Nero da bi se instalirala 7-ca. Inače pri instalaciji 7-ce ona sama bi trebala da izvrši deinstalaciju starog programa.
 
Zanimljivo je to da na istom racunaru ali na drugom hard disku(koji je ATAdisk), gde je takodje xp, Nero7 radi fantasticno. Mada na tom disku i nemam nesto mnogo softvera, privremeno mi tu stoji xp. Planiram da na tom disku umjesto Windows XP stavim SuSe 64bit, pomalo mi je zao izgubiti Nero7 koji na toj particiji izvanredno radi.
 
Otkako se pojavio, pa do juce koristiom sam 6.6.0.8, narezao preko 500 diskova (uglvanom DVD) i nijedan nije pukao zbog nestabilnosti Neroa (nije on kriv sto ja pokusavam da flashujem FW tokom rezanja).
Sada sam zbog budzenja Label flash-a ogranicen na verzije 6.6.1.3, 6.6.1.4 i 7.0.1.4
 

Back
Top