nemojte citati ovu temu....

dekart

Zainteresovan član
Poruka
163
jer ne znam kako da joj dam naslov.....

svideo sam se devojci koja je blizanac.ja sam rak.mala ludi za mnom,pitao sam je da izadjemo,pristala je,spremna je na sve.prvo sam je posmatrao kao sexualnu igracku,ali nemam nista protiv i neceg ozbiljnijeg,jer svi su primetili da se ona cak i zaljubila.problem je to sto horoskop kaze ovu kombinaciju najbolje i ne zapocinjati.mrzim biti "povredjen" (posto smo mi rakovi pravi idioti sa emocijama),a isto tako ne zelim da je bacim u postelju meku pa da pobegnem.ima li neko iskustva s ovom kombinacijom ili makar dajte savete?
 
djavola ces da pobegnes:)))
MI RAKOVI se samo pravimo cool i prodajemo drugima okolo mooda za bubrege, kao mi cemo nekoga da iskoristimo ili gledamo kao seksualnu igracku ovo ono...sto se toga tice totalni smo lazovi:))
mi to ne mozemo i ti to znas..lazes sebe sto se toga tice, pa lazes i druge...
al' i ja to radim non stop, eto pokusavam..ali mi ne uspeva:)))
pre ce ona tebe da baci u postelju meku pa ce da pobegne jer ces da je ugusis strascu i emocijama:))
 
sta da ti kazem...ja sam dupli rak i iz nekih razloga astroloske prirode, blizanci mi se jako svidjaju (imam merkur u blizancima) i nekoliko puta sam pokusala vezu sa blizancima i uvek je bila katastrofa! mada je ovaj poslednji blizanac bio super i nije bio stoka kao ovi prethodni, ali nam nesto sex nije isao, pa sam ga ostavila :(
blizanci su emotivno laka kategorija za nas rakove, jbg. naravno, uvek moze da ga izvuce neka planeta u vodenom znaku, pa da ipak bude ok. ali blizanci imaju nesto sto ja najvise na svetu mrzim, a to je rasuta paznja. kad pricas sa njima oni stalno zveraju negde okolo, kao da u svakom trenutku traze nesto zanimljive od svog sagovornika...uh, mrzim to!
 
dekart, bez obzira na astrologiju, ja je bas ne znam , ali znam da filozofiram:)),
zasto bi u startu prekinuo nesto sto nije ni pocelo, zasto bi pobegao od necega za sta ne znas ni STA JE..od osobe koju ne poznajes, zasto bi u startu minirao nesto a da i ne znas sta TO moze da ti pruzi i donese? ...mozda je nesto lepo, otkud znas da je torta neukusna i da ju je domacica lose napravila ako nisi probao?:))

"Remember, in any given moment we are making small and large decisions. Each decision is based on LOVE or FEAR. Choose love, follow your intuition, not intellect and follow your passion or "burning inner desire." Go with the flow."
{citat iz nekog teksta sa drugog foruma}

>>>U svakom trenutku donosimo male i velike odluke, Svaka odluka je bazirana samo na dva osnovna merila LJUBAVI i STRAHU. Izaberi ljubav, sledi svoju intuiciju a ne intelekt i sledi svoju strast ili "unutrasnju zelju koja bukti". Go with a flow."

samo kukavice donose odluke bazirane na strahu, bez rizika neces dobiti nista ruzno [s tim sto je i to diskutabilno:)], ali takodje neces dobiti nista lepo...poenta je da ako ne rizikujes neces dobiti NISTA...pa ako to zelis, samo napred, chami i stagniraj sam u svojoj cauri ako ti se tako svidja:)))
 
beba_toronto:
"Remember, in any given moment we are making small and large decisions. Each decision is based on LOVE or FEAR. Choose love, follow your intuition, not intellect and follow your passion or "burning inner desire." Go with the flow."
{citat iz nekog teksta sa drugog foruma}

>>>U svakom trenutku donosimo male i velike odluke, Svaka odluka je bazirana samo na dva osnovna merila LJUBAVI i STRAHU. Izaberi ljubav, sledi svoju intuiciju a ne intelekt i sledi svoju strast ili "unutrasnju zelju koja bukti". Go with a flow."

Copy to notes :D
 
svetlanke:
sta da ti kazem...ja sam dupli rak i iz nekih razloga astroloske prirode, blizanci mi se jako svidjaju (imam merkur u blizancima) i nekoliko puta sam pokusala vezu sa blizancima i uvek je bila katastrofa! mada je ovaj poslednji blizanac bio super i nije bio stoka kao ovi prethodni, ali nam nesto sex nije isao, pa sam ga ostavila :(
blizanci su emotivno laka kategorija za nas rakove, jbg. naravno, uvek moze da ga izvuce neka planeta u vodenom znaku, pa da ipak bude ok. ali blizanci imaju nesto sto ja najvise na svetu mrzim, a to je rasuta paznja. kad pricas sa njima oni stalno zveraju negde okolo, kao da u svakom trenutku traze nesto zanimljive od svog sagovornika...uh, mrzim to!
HI,HI,HI,BASH SI MI OPISALA JEDNOG LOODAKa:)meni je to tako smesno,ta izgubljenost:)
 

Back
Top