Nemogu......

nisi? pa, ako si dobar lik, sve cje to na kraju da se dobro svrshi...
sad cju da ti shmeknem u profil... mislim, neki gledaju u pasulj, neki u toz od kaVe, a ja u profil... razvih talenat...
ahm, dakle...
rpg... dzhedaji i sila... tako to... 82-go... hm, prilichan broj poruka u za kratko vreme... preshla 50 postova(ovo je veoma bitno)... pa, ne znam... pogledadju neki drugi put... danas ti se profil nije najbolje otvorio...
 
a na kosache?... ili se kazhe kosci... razgolicjene do pasa, vitlaju sa kosama prepalanili na suncu... sjaji na sve strane...
nishta, eto... makar mozhesh da nam kazhesh neshto o sebi, a pri tom nisi ni otvorila temu... kao shto neki znaju... a sve se to belezhi u bazu, pa cje neko i primet'... sada su ti shanse za udaju mnogo vecje... ili to beshe da su sa svakim postom sve manje... ne, to je za sex... za udaju nije isto... valjda...
 
Jooockey:
He.....sa ima kod tebe?


e prijatelju moj mladi ,, kontam vise nisi zelen ko što si nekada bio ,, ništa posebno novo ,, sem jedne moje ljubavi koja se konacno javila ,, a ti ,, pivo? nemoj da si posustao? ,, jel si letovA i ove godine u HrvaCkoj ,, ja nasla tamo jednu drugaricu sto nismo bile u kontaktu nekoliko godina ,, sada smo super ,,, cekam je da dodje ,,, na zimovanje
 

Back
Top