Nemacki ovcar

Noćas, rashlađivanje :whistling:

IMG_1553-1.jpg

Jao kako oni vole vodu....lepi su....jedva cekam da Alex poraste jos, pa da idemo na kupanje... :D
 
Moj NO od 6 meseci ima krive noge. Sumnjam da se radi o x stavu. Da li jke to siskvalifikaciona mana na izlozbama? Kako to da se ublazi? Ne znam sta da radim i od cega se to stvara? Ako neko nesto zna o tome neka mi javi.
POZDRAV!
 
Po cemu se razlikuju x stav i displazija kuka kodNO? Unapred hvala.
Pozzz.

X stav su samo krive noge tj los vizuelni efekat i nema nikakve veze sa kukovima. Displazija kukova je nesto slicno kao iscasenje kukova kod ljudi. Zglob kuka ne lezi kako treba u casici i to vremenom pravi degenerativne promene na samom kuku. Pas pocinje otezano da hoda (sepa)...
 
X stav su samo krive noge tj los vizuelni efekat i nema nikakve veze sa kukovima. Displazija kukova je nesto slicno kao iscasenje kukova kod ljudi. Zglob kuka ne lezi kako treba u casici i to vremenom pravi degenerativne promene na samom kuku. Pas pocinje otezano da hoda (sepa)...

Hvala na odgovoru. A da li x stav ostavlja posledice po zdravlje posto moj NO ima x stav i da li je to diskvalifikaciona mana na izlozbama? Pozdrav!
 
Jao...kakva lepojka i lepotani....slike su super....:klap:....samo da se javim, dobro smo , zdravo.... Blek proslavio treci rodjendan....dobar je, lovi jezeve, nocu...a danju proganja malo crno mace (komsijsko)...nije mu dosadno , stalno ima neku zanimacuju....pozz :bye:
 

Back
Top