NEMAČKA

Trebala bih u februaru da idem do Nemacke a zanima me putovanje vozom,i to spavacim kolima.Pa me interesuje da li znate gde bih mogla da dobijem informacije.Pozz
 
Pozdrav svima,
potrebna mi je pomoc, posto idemo u sopstvenoj reziji u Nemacku
( ja, suprug i dete) svojim autom da li nam je potrebno bilo sta od papira
osim pasosa, i dokumentacije u vezi auta. Znaci interesuje nas da li je potrebno zdravstveno osiguranj ili pozivno pismo ili ... ma bilo sta ????
Unapred svima hvala !!!!
 
Berlin leti....



2unvcsh.jpg


20a3olz.jpg


2ynjl29.jpg


iolstg.jpg


1z6s1mc.jpg
 
ljudi..idem na 2 nedelje u bavarsku i u berlin...studijsko je putovanje, ali volela bih da u slobodnom vremenu posetim i neke zanimljivosti...dakle sta?
i ima li neko preporuku sta videti u berlinu i minhenu?
zanimljive prodavnice, sta probati od jela, gde jeftino kupiti garderobu, suvenire?
 
Zelela bih sledece godine da odem na par dana u Minhen i zelim da nadjem neko jeftino prenociste sa doruckom. Ako neko od vas ima nekog iskustva i preporuku neka pise...
Hvala!

Nina imas na ovom linku sve , samo kucaj koji grad trebas i dole od kada do kada planiras biti tamo i izbacice ti sve imas onda da odaberes cene hotela za jedan dan od 00-49 49-99 100-150euro pa sve nadalje samo izaberes i automatski ti nadje hotele u tom gradu po toj ceni imas i slike pa pogledaj :)
 

Back
Top