Nemacka ukida sva ogranicenja za zaposljevanje gradjana Hrvatske

A vi bi voleli da ja pisem kako ste vi tamo svi lepi, dobri, pametni, kako je sve ok u Srbiji, kako smo mi budale sto smo otisli zapadno od raja i td? :mrgreen:

Vas TREBA sto vise kritikovati: DA SE PROBUDITE!

U zemlji u kojoj zivim ja svima kazem da treba da je pogodi neki katastrofalan zemljotres ili cunamu, ili strasan gradjansjki rat - samo da se probude jer su svi uspavani u tumaraju u polusvesti...

A, zemlja gde si izabrao da živiš, čista, napredna i sređena...
Stra' Božja...
Zato narod dremljiv i tumara.
Zasićen blagostanjem.......:hahaha:
 
A, zemlja gde si izabrao da živiš, čista, napredna i sređena...
Stra' Božja...
Zato narod dremljiv i tumara.
Zasićen blagostanjem.......:hahaha:

Fantazija od zemlje......

ljk-GIF-17.gif
 
Kako Sveto pismo kaze "svako neka svoj teret nosi..." ili kako narod kaze: "Kako sejes onako ce znjati..."

Mani ti NJIH, gledaj ti nas.....:rtfm:

A Marko Miljanov je govorio: "Junastvo je kada cuvas sebe od drugih, a cojsatvo kada cuvas druge od sebe!"

Srbi su bili veliki junaci, ali u cojstrvu se nisu uvek isticali.

samo konstatujem koje se vrednosti cene u svetu .

a i tema je odnos nemacke prema hrvatima .zasto da ubacujem nas tu , mi nikad nismo bili na toj liniji .
 
samo konstatujem koje se vrednosti cene u svetu .

a i tema je odnos nemacke prema hrvatima .zasto da ubacujem nas tu , mi nikad nismo bili na toj liniji .

Mi stalno pevamo Rusima "Spasibo, spasibo" a oni prvom prilikom utekli sa Kosova....

- - - - - - - - - -

Dabome. Blajbiju ponestalo domaćih tema, pa udario na straNjeske :lol:

Ja sam pun tema kao ker buva, samo me treba malo protresti....:per:
 
A vi bi voleli da ja pisem kako ste vi tamo svi lepi, dobri, pametni, kako je sve ok u Srbiji, kako smo mi budale sto smo otisli zapadno od raja i td? :mrgreen:

Vas TREBA sto vise kritikovati: DA SE PROBUDITE!

U zemlji u kojoj zivim ja svima kazem da treba da je pogodi neki katastrofalan zemljotres ili cunamu, ili strasan gradjansjki rat - samo da se probude jer su svi uspavani u tumaraju u polusvesti...

Blajbi mili, bRez tvoje "JA....JA.....i OPET JA" samohvalospevne klasike, mi bi ovde bili kao da nas je pogodio cunami :zcepanje:
A ti tvoji tamo, udopingovani blagostanjem a ? :lol:
 
Moram da odem da se ušuškam kraj matorog. Jes da ne ustajem u 1 ali radim sutra bez potkupljivanja opštinara. Za mene ne radi gomila žutim cvećem ukrašena :lol:
laka vam noć

Vi ne potkupljujete opstinare?

Pa zar vi jos uvek niste shvatili da zivite u kapitalizmu?

U kapitalizmu cim se jedan posten pojavi - svi lopovi se udruze protiv njega i on MORA DA PROPADNE!

Ne postoji POSTEN KAPITALIZAM.

Svi oni koji misle da to postoji su osudjeni na IZUMIRANJE! :rtfm:
 
Vi ne potkupljujete opstinare?

Pa zar vi jos uvek niste shvatili da zivite u kapitalizmu?

U kapitalizmu cim se jedan posten pojavi - svi lopovi se udruze protiv njega i on MORA DA PROPADNE!

Ne postoji POSTEN KAPITALIZAM.

Svi oni koji misle da to postoji su osudjeni na IZUMIRANJE! :rtfm:


A vi tamo imate opštine? :eek:
Ili je ova akcija sa optinarima neki repić iz tvoje daleke prošlosti koji je nekim čudom preživeo u svesti verovatno od silnog korisšćenja? :zcepanje:
 
majkumu.......pa što te ne angažovaše da ih rentabilizuješ i rasteraš po onoj lepoj prirodi da nešto rade?

Nece oni da rade.

Oni su naucili da sve sakupe iz prirode i nista ne rade.

I tako cele godine, nemaju osecaj da treba nesto da sakupe za sutra /za zimu/ kao mi sto radimo...

Nemam ambiciju da ih ja ispravljam kakve ih je Bog stvrio.

Trudim se da ih iskoristim koliko mogu da meni bude dobro.
 

Back
Top