NEMA VECIH GUZVI NA MOSTU "GAZELA"

Ovo je pdf Politika, prijatelju. Sad mi objasni kakve veze ima to što nema gužvi na Gazeli s politikom?

Imate pdf Beograd, Gazela je u Beogradu, pa koga zanima van BG šta se dešava na Gazeli trenutno, za sat vremena, ili dva dana može da ode tamo.

Jeste politika ako malo dublje pogledaš problem. Ko je zapostavio most, zašto nije zavšena obilaznica oko centra grada, ko je u vreme rekonstrukcije mosta zatvorio važne alternativne pravce, koliko para treba da izdvojimo za popravku, zašto se do sada nije ništa uradilo po pitanju mosta, a znamo koliko je ova vlast na čelu države... ima tu puno političkih pitanja.
U podforumu za lokalne probleme možemo da pišemo kako je najbolje izbeći gužve, kuda krenuti, gde su kolone i slične male probleme.
 
Jeste politika ako malo dublje pogledaš problem. Ko je zapostavio most, zašto nije zavšena obilaznica oko centra grada, ko je u vreme rekonstrukcije mosta zatvorio važne alternativne pravce, koliko para treba da izdvojimo za popravku, zašto se do sada nije ništa uradilo po pitanju mosta, a znamo koliko je ova vlast na čelu države... ima tu puno političkih pitanja.
U podforumu za lokalne probleme možemo da pišemo kako je najbolje izbeći gužve, kuda krenuti, gde su kolone i slične male probleme.

I opet, sve su to beogradske servisne informacije. Sad bi svako od nas mogao da otvori temu o infrastrukturnim problemima u svom gradu, jer, verovao ili ne, ima i u drugim gradovima planiranih zaobilaznica, podzemnih tunela, nadvožnjaka i ostalih sr.nja, takođe od vitalnog značaja za grad, lokalnu privredu itd.
I dalje ne uviđaš razliku?
 
Na alternativnim pravcima (obilaznica), trenutno nema guzvi:

car_in_river.sized.jpg


575510.jpg


tourist-car-in-river.jpg



:hahaha: :hahaha:
 
I opet, sve su to beogradske servisne informacije. Sad bi svako od nas mogao da otvori temu o infrastrukturnim problemima u svom gradu, jer, verovao ili ne, ima i u drugim gradovima planiranih zaobilaznica, podzemnih tunela, nadvožnjaka i ostalih sr.nja, takođe od vitalnog značaja za grad, lokalnu privredu itd.
I dalje ne uviđaš razliku?

Da li nezadovoljni radnici idu u te male gradove da traže svoja prava, ili dođu u Beograd i zatvore centar grada? Moraš da shvatiš da Beograd jeste naš glavni i najveći grad, da je tu najveća koncentracija stanovnika, poslova, industrije... Ako se rekonstrukcija ne organizuje kako treba, i ovo malo što nam nisu rasprodali, biće ugroženo.
Možda tebi sa strane izgleda da je to samo jedan most, ali nije tako. Pre bih rekao da je meni to samo jedan most, jer mi na taj način otežavaju odlazak na posao i nazad, ali je priča daleko dublja.
 
Da li nezadovoljni radnici idu u te male gradove da traže svoja prava, ili dođu u Beograd i zatvore centar grada? Moraš da shvatiš da Beograd jeste naš glavni i najveći grad, da je tu najveća koncentracija stanovnika, poslova, industrije... Ako se rekonstrukcija ne organizuje kako treba, i ovo malo što nam nisu rasprodali, biće ugroženo.
Možda tebi sa strane izgleda da je to samo jedan most, ali nije tako. Pre bih rekao da je meni to samo jedan most, jer mi na taj način otežavaju odlazak na posao i nazad, ali je priča daleko dublja.

'Ajd još ovo, i da batalim, pošto je čovek otvorio temu očigledno da bi se malo zezao, što podržavam.
Pročitaj naslov teme pažljivo još jednom, a i one koju je juče otvorio Tihi. Pa razmisli opet da li je reč o suštini...
 
Posto je ocigledno rekonstrukcija "Gazele" veliki problem, imam ja predlog za Dr. Djilasa.

Pravo resenje za ovo je "Kraduckanje DOO". Nas moto je brzo i efikasno
kradja-torbice-150109.jpg


Mozete naruciti most kod nas bez ikakvih komplikacija.


Model broj 1-
15195745.jpg


Vreme izgradnje: 846 meseci
Garancija kvaliteta: Do 10 minuta
Cena: Dogovoricemo se


Model broj 2-
Stari_Drveni_Most_Na_Ilovi.jpg



Vreme izgradnje: 10 godina
Garancija kvaliteta: Dok traju radovi
Cena: Vrlo povoljno

Nasi strucnjaci
lopovv.JPG
su cenjeni, sirom regiona.


Ukoliko pozovete odmah, potpuno besplatno dobijate, bezbednosni sistem za kola najnovije generacije.
1100984349478b4b222122e393256316_extreme.jpg


Tel. 041/ 222 *** zvati posle ponoci

"KRADUCKANJE DOO" pozovite odmah




:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Gazela je zakon

http://1.***************/_NmoQookfk8A/SDhNMvjUXtI/AAAAAAAACbY/hM_gau460Hg/s400/gazela.jpg

"Gazelles are medium-sized antelopes found in Africa and in Asia as far east as Mongolia. There are some 19 different species of gazelles.

These grazing antelopes live in herds, which can consist of as few as ten or as many as several hundred animals. During the plentiful rainy season, thousands of animals can be seen gathering in large groups.

Gazelles typically frequent wide-open spaces and plains, where they browse on grasses, shoots, and leaves.

Open plains make them visible to predators like cheetahs or wild dogs, but gazelles are fleet of foot. The Thomson's gazelle can reach speeds of 40 miles (64 kilometers) an hour.

Some gazelle species eschew the grasslands for mountainous landscapes or even deserts. During the dry season some grassland gazelles will even take to the African bush in search of water.

Gazelles are nimble and beautiful animals, with a variety of stripes and markings that accentuate their tan buff coats and white rumps. They also boast a impressive, ringed horns. These attributes make many gazelles attractive as game animals.

After a pregnancy of about six months, female gazelles give birth to one or two young and hide them in the plains grasses. These infants will remain out of sight for days or even weeks, being periodically nursed by their mother, until they are old enough to join the mother's herd, in the case of females, or a bachelor herd."
 
cujes sta kaaze covek

nema guzve na gazeli ali je ostatak grada u kolapsu zato sto su ljudi culi da se gazela radi pa izabrali "alternativne pravce" sto je dovelo do totalnog saobracajnog kolapsa u ostatku grada :mrgreen:

Jel ti to s lica mesta?:hahaha::hahaha: Oko 16h sam se kretao od OFK-a do Kalenića-nikakve gužve nema. Čak manje nego uobičajeno. Ofiraš se kako čvrkneš o tastaturu:mrgreen:
 

Back
Top