"Nema dogovora!" Vučić iz Brisela: Pred nama su besane noći i teški dani, poslušaćemo Borelja oko jedne stvari (video)

"Jedino gde ćemo zastati je izdavanje fizički potpuno novih KM tablica,"
citat: Petar Petković

Изгледа да ће Срби на Косову своје постојеће КМ таблице морати чувати ко очи у глави, јер ко изгуби, оштети, или му их једноставно украду, не може да добије нове.
Можда ће Албанци намерно кришом да уништавају људима таблице.
Ludilo, ako znamo da na Kosovu dosta nasih ima mnogo para jer primaju plate sa kosovskim dodatkom, logicno je da ce dosta tih ljudi u nekih 5 godina promeniti auto, kupiti novi koji nece moci da registruju na KM.
 
Svako ko moze da se prijavi u gradove izvan KiM, to je vec uradio i registrovao kola na BG, KG, NP i ostale gradove, to ce sada jos vise ljudi da uradi jer ce represeija kosovske policije prema KM tablicama da se nastavi sasvim sigurno. Uostalom, KM tablice smeju da se upotrebljavaju samo na severu Kosova, ispod Ibra tablice plene i pisu kazne.
 
Najvece mi je cudo, kako se neki jos uvek cude i nadaju da ce pasti nebo ili ne znam sta, i da stvar uopste moze da ide u smeru da ce Albanci popustati, a Srbija nesto dobiti od Kosova u vidu "ostajanja" sa Srbijom. Pa sta ste mislili da ce Vucic da uradi u Briselu?
Tablice su beznacajan problem, i da ostanu KM, najveci je problem sto ce Vucic da im dozvoli ulazak u UN.
 
Tablice su beznacajan problem, i da ostanu KM, najveci je problem sto ce Vucic da im dozvoli ulazak u UN.
Na kasicicu se to radi. Vec se zaboravilo da je priznao LK. Mislim, gubi se uopste poenta price. Ja iskreno, nisam od ljudi koji ce ginuti za Kosovo i smatram da je to gotova prica. Rodoljubi ce me napasti i neka su u pravu. Ja se samo pitam onda, ako je vecina famozne Srbije protiv nezavisnosti Kosova, kako to da vecina daje legitimitet toliko godina coveku koji Kosovo upravo vodi u nezavisnost, i to nezadrzivo. Kosovu prakticno samo jos i treba ta stolica u UN i oni imaju sve sto im treba. I da Srbija fromalno ne prizna Kosovo, gubi se svaka dalja prica o Kosovu kao delu Srbije. I ovo do sada je vise nego smesno sta se radi. Jadan onaj kome dole o glavi odlucuju ovi iz Bg-a.
 
Kosovo će ući u UN kad Srbija zamoli Kinu i Rusiju da ne stavljaju veto, znači nikad neće ući. To oni ni je pokušavaju više. Mislim da idu na foru da ih priznaju svi članovi EU/NATO i kolektivnog Zapada, onih 5 zemalja koje nisu. Želja im je da udji u NATO, Šiptarima to deluje kao neka "sigurnost" samo ne znaju da će se NATO raspasti, a onda će biti kuku lele.
 
Jedino sto je dogovoreno je IZDAJA Vučića = još jedno ukidanje Srbije na Kosovu = obustavljanje izdavanja srpskih tablica :rtfm::rtfm::rtfm:


...
Од независности самопроглашене државе Косово нема ништа докле год не уђе у УН. Све остало је мазање очију, али безуспешно.
Ако уђе, тек тада можеш да вичеш "ИЗДАЈА", а тада ћу ти се придружити и ја.
До тада не видим сврху овој трчанији у доношењу (нетачних) закључака.
 
Од независности самопроглашене државе Косово нема ништа докле год не уђе у УН. Све остало је мазање очију, али безуспешно.
Ако уђе, тек тада можеш да вичеш "ИЗДАЈА", а тада ћу ти се придружити и ја.
До тада не видим сврху овој трчанији у доношењу (нетачних) закључака.
@Grom_sa_neba! , gospodja je u pravu.
 
...

Elem...naslov nije bas tacan...
Jer ima nekog dogovora...tj "nije izdao" ali samo do isteka registracija...:lol:

Jer lepo kaze da je pristao da Srbija vise nece izdavati tablice Srbima s Kosova...

"NEMA DOGOVORA!" Vučić iz Brisela: Pred nama su besane noći i teški dani, poslušaćemo Borelja oko JEDNE STVARI (VIDEO)

https://www.blic.rs/vesti/politika/...-besane-noci-i-teski-dani-poslusacemo/8mg6exy



Naravno naslovi su epsko lirski...a istina je tamo negde...
Stagod da AV dogovori tj izda...to ce svakako @Jugoslav Čvarak znati da izbotuje...

:zzzz:

...
A ti bi bio bolji? Vučić zna da je Kosovo izgubljeno odavno. Samo traži način kako da to prezentira onim agresivnijim građanima Srbije koji mu mogu stvoriti velike probleme. Zato dozira polako već godinama, tako kad konačno objavi da Kosovo ulazi u UN, ali da to Srbija nikada neće priznati, da mu svi u Srbiji čestitaju na lavovskoj borbi.
 
Jel i ovo jos jedna velika "pobeda" za nas ? : D

Prosto vise nije zanimljivo gledati kako suvereno dominiramo. ; D
Vucic dominira srbi na Kosovu i Metohiji sve u tezoj poziciji.Srbija sa Vucicem na celu nikada nece vratiti Kosovo i Metohiju u sastav Srbije.
 
Mali čas geopolitike:

U okviru ruske specijalne operacije ''rušenja unipolarnog i uspostavljanja multipolarnog sveta'', Srbiji je u planovima Kremlja namenjena uloga nekoga ko treba da skine pritisak i skrene pažnju Zapada sa Rusije, i to tako što će da uđe u sukob sa Šiptarima i NATO na severu KiM. U skladu sa time je i odrađena ona nabavka nepotrebnog ruskog oružja, kao i svakodnevno, višegodišnje ispiranje srpskih mozgova preko medija sa nacionalnom frekvencijom. Amerikanci to sve čitaju kao knjigu i zato i zauzdavaju Kurtija, jer im nije u interesu novi rat u Evropi. Neuvođenje sankcija je takođe na toj liniji.
 

Back
Top