nekoliko pitanja hitan odgovor!

uranka:
Tacno.Nesto se menja,transformise,nesto mora biti zavrseno da bi se pocelo ispocetka,mozda je neko iz familije umro u godini tvog rodjenja...
nemam pojma jel neko umro raspitacu se,a jel ima to los uticaj na mene licno ili je lose samo u tom smislu da je nesto moralo biti zavrseno.i jos nesto sam htela da te pitam ali ako ti je smor ne moras da odgovaras jer bih ja pitala do sutra.sta znaci mesec u blizancima u 7.kuci.cula sam da moze da znaci 2 braka,a i probleme sa zacecem jer mesecu nije bas lepo u blizancima.jel znas jos nesto?i merkur,mars i sunce u sestoj kuci..kiss
 
uranka:
Tacno.Nesto se menja,transformise,nesto mora biti zavrseno da bi se pocelo ispocetka,mozda je neko iz familije umro u godini tvog rodjenja...
nemam pojma jel neko umro raspitacu se,a jel ima to los uticaj na mene licno ili je lose samo u tom smislu da je nesto moralo biti zavrseno.i jos nesto sam htela da te pitam ali ako ti je smor ne moras da odgovaras jer bih ja pitala do sutra.sta znaci mesec u blizancima u 7.kuci.cula sam da moze da znaci 2 braka,a i probleme sa zacecem jer mesecu nije bas lepo u blizancima.jel znas jos nesto?i merkur,mars i sunce u sestoj kuci..sve u biku kiss
 
Mesec u Blizancima u 7.daje vise brakova,posto ti je i Mars na vrhu 7.to su razvodi uz zucne svadje,ovo ostalo daje lepa radna mesta,sefovanje,moguc je rad sa decom,rasni kucni ljubimci(papagaj koji prica),ali i ceste glavobolje i probleme sa disajnim organima...i...psujes,a?
 
uranka:
Mesec u Blizancima u 7.daje vise brakova,posto ti je i Mars na vrhu 7.to su razvodi uz zucne svadje,ovo ostalo daje lepa radna mesta,sefovanje,moguc je rad sa decom,rasni kucni ljubimci(papagaj koji prica),ali i ceste glavobolje i probleme sa disajnim organima...i...psujes,a?
pa..da :oops: haha..ponekad..kad se bas iznerviram..e,pa bas si ti super lik stvarno..na sve mi odgovaras i bas ti hvala.sta si ti u horoskopu?odakle si?koje si god?i kad si vec tu,sta mi znaci prva kuca u strelcu sa uranom,jupiterom i neptunom?cula sam da to znaci promenljivost raspolozenja i kao da sam malo neshvatljiva okolini..nesto u tom smislu..pozdrav!
 
Kako da uskladim odnose sa blizancem?!?!?
Ja sam skorpija-skorpija -jarac,a on blizanac-devica-riba......
Kad dodju svadje uvek me nervira sto je u stanju ceo dan da se raspravlja samnom za njegove greske.Nestalan je?sta da mu radim?U svadji kao popusti prvi`a on je kriv?!?!dodje mi da ga ubijem il da odem nakraj sveta kako me ne bi naso :roll:
 
pa..da :oops: haha..ponekad..kad se bas iznerviram..e,pa bas si ti super lik stvarno..na sve mi odgovaras i bas ti hvala.sta si ti u horoskopu?odakle si?koje si god?i kad si vec tu,sta mi znaci prva kuca u strelcu sa uranom,jupiterom i neptunom?cula sam da to znaci promenljivost raspolozenja i kao da sam malo neshvatljiva okolini..nesto u tom smislu..pozdrav![/quote]
Kao sto si mogla da vidis iz Zemuna sam,Jarac i Skorpion.To sto pitas vazno je prvo da znas kojim redosledom one idu tj.koja je najbliza Asc.ta ima i najveci uticaj na tebe samu.Uran u 1. daje nervozne ljude,pomalo cudne i ekstremne,sa Jupiterom to su ljudi kosmopolite,otvoreni za sve sto je novo,sirokih shvatanja i optimisti.Neptun daje sanjare,bujnu mastu,samozavaravanje...[/b]
 
bik:
e,pa idu mi bas tim redosledom..asc,pa uran,jupiter i neptun a jel znas da mi kazes nesto o aspektima koje prave npr.uran i jupiter su u opoziciji sa marsom,neptun sa venerom i mesecom,a sa saturnom je u sekstilu itd.
Uran,Jupiter/Mars-nervozna,nestrpljiva,eksplozivna,sklona rizicima,placa kazne,u sukobu sa zakonom...
Neptun/Venera,Mesec-psiha je osetljiva,lose reakcije na anesteziju i narkotike,trovanje hranom ili tecnostima,iluzije i razocarenje u ljubavi...
 
e,jos samo nesto..pluton i saturn u vagi u 11.kuci saturn je na 29 vage i u trigonu sa venerom,a pluton je na 27 vage i u sekstilu sa neptunom,trigonu sa venerom i mesecom.puno si mi pomogla u tumacenju.hvala ti na strpljenju i vremenu. :D kiss
 

Back
Top