Negativa

Несхватљиво ми је да се неко бави угоститељством а да то тако остави. Има и горих слика.
Угоститељство је само оно што видимо, што нам је испред носа.

А чиме се неки власници сплавова баве, па... мож' да се дискутује.
 
А јел' и код вас ради грејање? (није много)

Ово се зове кување на тихој ватри. На даљинцу од климе показује 28 степени.

Колико се сећам, грејање се пали када температура није постигла 12 степени... А ово данас није ни силазило испод 15... Немам објашњење.
 
Позвасмо... уложисмо жалбу на непрестано грејање - угасише.

Сад чекамо да се стан раслхади на онолико колико је природно да буде.
Тешко ми је било да се навикнем да унутра седим у краткој мајци и шорцу, а да треба да изађем напоље на 12-14 степени барем до продавнице. Било је тешко обући се, а још горе када стигнем назад у претопло.
 
Позвасмо... уложисмо жалбу на непрестано грејање - угасише.

Сад чекамо да се стан раслхади на онолико колико је природно да буде.
Тешко ми је било да се навикнем да унутра седим у краткој мајци и шорцу, а да треба да изађем напоље на 12-14 степени барем до продавнице. Било је тешко обући се, а још горе када стигнем назад у претопло.
cekaj ti si se zalio da ti je toplo?

looolcina.

znas kako ce se to zavrsiti?..sledece godine ces ovde kukati kako je lose grejanje.

u zgradi mog drugara se isto tako jedan "pametan" zalio da je pretoplo, ovi dosli, zavrnuli slavine i sad je bas hladnjikavo u stanovima ali je po zakonu 20 stepeni i ne mogu da se zale.

a 20 stepeni je brate hladno.

moj ti je savet da u zgradi nisi zucnuo da si se zalio jer ce te neko od komsija prebiti :D

ja na mojih 24 nema sanse da se zalim nikad :D
 
cekaj ti si se zalio da ti je toplo?

looolcina.

znas kako ce se to zavrsiti?..sledece godine ces ovde kukati kako je lose grejanje.

u zgradi mog drugara se isto tako jedan "pametan" zalio da je pretoplo, ovi dosli, zavrnuli slavine i sad je bas hladnjikavo u stanovima ali je po zakonu 20 stepeni i ne mogu da se zale.

a 20 stepeni je brate hladno.

moj ti je savet da u zgradi nisi zucnuo da si se zalio jer ce te neko od komsija prebiti :D

ja na mojih 24 nema sanse da se zalim nikad :D
Код мене је било 27... Током сунчаног дана и спољне температуре од барем 16 степени.

Нисам се жалио када је напољу била нула, него сада, када је грејање радило 4-5 дана беспрекидно, а температуре нису падале испод +10 степени.

Преко ноћи се греје само ако је испод нуле, и то због система, а не тбог нас.
 
Код мене је било 27... Током сунчаног дана и спољне температуре од барем 16 степени.

Нисам се жалио када је напољу била нула, него сада, када је грејање радило 4-5 дана беспрекидно, а температуре нису падале испод +10 степени.

Преко ноћи се греје само ако је испод нуле, и то због система, а не тбог нас.
bolje da si istrpeo taj jedan dan... kao da je problem jedan dan ziveti na 27.
uostalom videces..na zalost znam nekoliko ljudi koji su se tako zeznuli.
dzaba ces ti posle besnim komsijama objasnjavati kako se nisi zalio tokom zime nego bas tog dana kad je bilo 27. stepeni..
toplane uopste ne ulaze u to kako i kad, nego reaguju i limitiraju.
 
bolje da si istrpeo taj jedan dan... kao da je problem jedan dan ziveti na 27.
uostalom videces..na zalost znam nekoliko ljudi koji su se tako zeznuli.
dzaba ces ti posle besnim komsijama objasnjavati kako se nisi zalio tokom zime nego bas tog dana kad je bilo 27. stepeni..
toplane uopste ne ulaze u to kako i kad, nego reaguju i limitiraju.
За оне који не читају детаљно:

"када је грејање радило 4-5 дана беспрекидно"

Хоће рећи, стално... Преко 100 сати грејања без прекида, по сунчаном времену, а са 10-20 степени напољу.
 
ma ok je brate, ja ti samo kazem sta se desavalo, iskreno se nadam da tebe nece to potkaciti ali da se ne zacudis ako sledece godine posto je ova grejna sezona vec zavrsena dodjes na ovu temu da se zalis kako je grejanje lose.
kad je grejanje dobro cuti brate.
mozda se provuces jer je kraj sezone pa ih je bas briga i samo otaljavaju posao ali nemoj slucajno to da ponovis jer ces stvarno zeznuti grejanje u zgradi.. pouzdano ti ovo pricam jer znam za nekoliko zgrada gde su se teko komsije zalile i dobile su djoku posle.
 
Poslednja izmena:
ma ok je brate, ja ti samo kazem sta se desavalo, iskreno se nadam da tebe nece to potkaciti ali da se ne zacudis ako sledece godine posto je ova grejna sezona vec zavrsena dodjes na ovu temu da se zalis kako je grejanje lose.
kad je grejanje dobro cuti brate.
mozda se provuces jer je kraj sezone pa ih je bas briga i samo otaljavaju posao ali nemoj slucajno to da ponovis jer ces stvarno zeznuti grejanje u zgradi.. pouzdano ti ovo pricam jer znam za nekoliko zgrada gde su se teko komsije zalile i dobile su djoku posle.
šta su dobili posle ? :rotf:
 
šta su dobili posle ? :rotf:
Banana Hanging GIF by Luis Ricardo
 

Back
Top