Negativa

verujem da dolazi iz Vinče jer ta deponija stalno gori i sistematski truje vazduh u Vinci, okolini i Beogradu
kao sto vazduh zagadjuju termoelektrane u Obrenovcu i Kostolcu, kao i privatne kuce koje se greju na cvrsta goriva
vetrovi donose taj loš vazduh, nekada više, nekada manje

Deponija ne gori, već tinja, kada se desi da gori onda mi to vidimo, a ako je vetar takav onda i osetimo.

Ti sve nabroja osim automobila :malav:
 
Гледао сам на карти... Сумњива ми је могућност да нас баш депонија дави, гледајући њен положај у односу на центар града.

Pogledaj ovu emisiju, čovek je pričao o specifičnom položaju samog središta grada, da ne prepričavam...
 
EzXagQdUUAkrf3n.jpeg
 
u 10h isla u lidl na trosarini da kupim nesto (posle cu slikati da se pohvalim...samo dok danem dusom)....
prvo, bukvalno nije bilo slobodnih manjih kolica....uzeh velika....upravljanje njima kroz hordu ljudi sa kolicima....ovo je za mene bio pravi horor, jos ne mogu sebi da dodjem od nekog umora...
mislim da u lidlu treba da postoji pravilo leve i desne strane, semafori treba da postoje i saobracajci koji ce da kaznjavaju ako neko npr kolicima ide po sredini, nit mozes tamo nit ovamo i sl.

mrzim histeriju u trgovinama

p.s.lele koje laktanje za jaja, jezivo
 
u 10h isla u lidl na trosarini da kupim nesto (posle cu slikati da se pohvalim...samo dok danem dusom)....
prvo, bukvalno nije bilo slobodnih manjih kolica....uzeh velika....upravljanje njima kroz hordu ljudi sa kolicima....ovo je za mene bio pravi horor, jos ne mogu sebi da dodjem od nekog umora...
mislim da u lidlu treba da postoji pravilo leve i desne strane, semafori treba da postoje i saobracajci koji ce da kaznjavaju ako neko npr kolicima ide po sredini, nit mozes tamo nit ovamo i sl.

mrzim histeriju u trgovinama

p.s.lele koje laktanje za jaja, jezivo
То сам и ја искусио, други Лидлов дан код нас. Али ми није толико сметало, ваљда имам довољно живаца :whistling:
Чак сам успео сасвим мирно да купим и "познату" пилетину.
 
Učinim uslugu prijatelju pre par godina da se prijavi na mojoj adresi, pošto njegov gazda nije želeo to da učini.
Dam mu moju LK i vlasnički list i on to završi odmah.

Odem juče da ga odjavim, (nije mu više potrebno), kopije dokumenata, takse, zahtev - pisan rukom
na običnom papiru jer ne postoji obrazac i sve to u pisarnicu gde kažu : Bićete pismeno obavešteni!
Na moje pitanje kada otprilike, reče žena (koja sve vreme priča s nekim bliskim telefonom), 3 meseca minimum! :eek:

Ona ima beneficiran radni staž :aha:
 

Back
Top