Negativa

koliko sam razumela na onom kratkom snimku, ta devojka je pokusala da udje u sofersku kabinu kad je on izasao na sta apsolutno nema prava. pise da je zurila jer je dugo cekala autobus.
mozda planirala ona da vozi? :think:
u svakom slucaju, kratak je snimak ne moze mnogo da se vidi
 
Stvarno nas hebu ko mlade maymune sa tim porezima i s*****...:roll:
@ Jary Što se tiče devojaka, nisam bio dugo tamo, ali ono što sam video je dijametralno različito od onogo što vidimo ( i čujemo) ovde...Devojke su vesele, dobrodušne, otvorene, takvi su i muškarci, koga god da pitaš za bilo šta, objasniće ti sve što zna, uz osmeh i dobru energiju! I ljudi su jako lepi, prava slovenska lepota, krupne plave oči, plava kosa, pravilni nosevi...I slovenski duh koji se ovde izgubio...

- - - - - - - - - -

Zapravo se potvrdilo ono o čemu sam ranije pričao to jst moj utisak da ljudi ovde više genetski nisu sloveni nego ko zna šta...:think:
 
Medijska blokada je STRAVIČNA, nikada nije bilo ovako...Niti se kao uslov za zaposlenje zahtevalo da pristupiš Partiji...Msm 'ona'' partija je imala makar 30, 40 % kvalitetnih kadrova, ovi...
 
pa obecao je kradonacelnik prosle nedelje neke senior kartice za popuste penzionerima. treba to nadoknaditi.
pre mislim da hoce da povrate 5000 din koje ce uskoro dati penzionerima...a senior kartice su cista glupost, i samo ce iritirati penzionere van bg-a
naravno sva `davanja` su smisljena samo zarad glasova, a penzioneri uglavnom imaju `kratko` pamcenje...
evo moj komsija kome su zavukli ruku u dzep i oduzeli mu od posteno zaradjene penzije oko 10.000 din ko drogiran...i ne pominje sto su mu uzeli, samo prica kako se grad renovira, kako su novogodisnji ukrasi lepi, kako grad sija, nocu je isao da gleda kako fontana svetli i svira, kako se sinisa ne preziva mali nego veliki, kako sa tv-a aman, maksi, idea i sl pozivaju penzionere dajuci im u vreme primanja penzije 10 posto popusta....kaze mi da su ga za prosle izbore zvali iz staba opstine nudeci mu da ga prevezu do birackog mesta...
mislim da penzionerima treba jos oduzeti od penzije i treba im oduzeti free kartu za gsp, neka placaju kao zaposleni
 
videh sad na kiosku naslovnu stranu politike, dodelice jednokratnu pomoc i penzionerima u inostranstvu. :roll:
kao sto rekoh vise puta na politici, osim penzosima, babama,dedama
i pubertetlijama
i dijaspori treba ukinuti biracko pravo.
niko ko je proveo van zemlje vreme izmedju raspisivanja izbora, tj. nije osetio "cari" vlade koja ih raspisuje ne sme da ima pravo glasa.
 
videh sad na kiosku naslovnu stranu politike, dodelice jednokratnu pomoc i penzionerima u inostranstvu. :roll:
kao sto rekoh vise puta na politici, osim penzosima, babama,dedama
i pubertetlijama
i dijaspori treba ukinuti biracko pravo.
niko ko je proveo van zemlje vreme izmedju raspisivanja izbora, tj. nije osetio "cari" vlade koja ih raspisuje ne sme da ima pravo glasa.
Podrzavam brisanje iz birackog spiska onih koji ne nameravaju da glasaju.
Ali bih dodao jos nesto... koliko izaslih - toliko i 'punjenja' skupstine. Pa kad izadje tek 55% ljudi pa neki "istorijski pobede"... pa kada u klupe sedne tek 135 poslanika, a da ostane uslov od 126, jer to jeste vecina naroda... E, to bi bilo zanimljivo.
 
Trazilo se u doba komunista :lol:
Koliko sam u kontaktu sa ljudima tražilo se za NAPREDOVANJE, ne samo zaposlenje...Ali je generalno bio bolji standard i klima u društvu tako da je to prolazilo, iako svakako negativno, samo po sebi...Ovo danas kada te lažu i kradu i kada ljudi moraju da se učlane da bi imali leba da jedu je potpuno različita situacija. Ljudi bukvalno biraju između izgladnjivanja ili samoubistva i partijske knjižice. Ovaj režim je srbožderski a to kažem ja koji nisam neki veliki ''nacionalista'' ali to svako ko je objektivan može da primeti.
 
znači, da prsneš od muke....u bloku 72, ulica dr Ivana Ribara..niče kuća na vrhu zgrade :eek:

1MjUHjf.jpg


ObfvIq1.jpg
 
POŠTARI ŠTRAJKUJU !

Ako očekujete bilo kakvu pošiljku iz unutrašnjosti, ne nadajte se, sve je blokirano ovde u Beogradu.
Važna dokumenta poslata članu porodice Post Ekspresom prekjuče nisu stigla. Kad je u tom mestu pitano šta se dešava, odgovorili su : Štrajk u Beogradu.

Da li je neko dobio neki račun do sada ? Ja nisam...
 
POŠTARI ŠTRAJKUJU !

Ako očekujete bilo kakvu pošiljku iz unutrašnjosti, ne nadajte se, sve je blokirano ovde u Beogradu.
Važna dokumenta poslata članu porodice Post Ekspresom prekjuče nisu stigla. Kad je u tom mestu pitano šta se dešava, odgovorili su : Štrajk u Beogradu.

Da li je neko dobio neki račun do sada ? Ja nisam...

...nisam ni ja, ali sam videla postara da je prolazio ulicom, i bila u posti rade normalno....neka zove postu mozda je tamo pa da ode da podigne...
..doduse ja neki dan videh ogromne pakete sa zdravstvenim knjizicama koje tamo cuce ko zna od kad i ko zna do kad ce jos..
 
...nisam ni ja, ali sam videla postara da je prolazio ulicom, i bila u posti rade normalno....neka zove postu mozda je tamo pa da ode da podigne...
..doduse ja neki dan videh ogromne pakete sa zdravstvenim knjizicama koje tamo cuce ko zna od kad i ko zna do kad ce jos..

Rade u pošti, ali se sve sliva u centralni magacin, gde se sortira, a odatle ne ide nigde.
 
Xaxaaa koji smo mi haos od države...Mi u stvari i jesmo samo formalno država a faktički neko polu plemensko drušvo...

Danas mi pricao covek ima neku muku sa sudovima i morao je da posalje predmete u Strazbur kaze da smo ih blokirali , da imaju vise predmeta iz Srbije nego od cele eu zajedno. tako da moze neko da se zali i na ovu nadogradnju
 
ovo novogodišnje osvetljenje u novembru...ko će da plati tu potrošnju struje do kraja januara? ljudi ne mogu da se zaposle...ali je važno da svetli kad duva košava, ebi ga :aha:
boze miki, pitas se ko ce da plati?:lol:
ma pusti to, nego meni smesno kad kazu da je ng rasveta zbog stranaca:rotf:
znate, stranci dolaze u bg zbog upaljene i bogate ng rasvete, a i zbog svirajuce fontane

 

Back
Top