Nece da mi otvori jpg sliku

Ne radi se tu o jednoj slicici, kako kazes.
Pokusavamo da nadjemo razlog zasto ne moze da ih ucita, jer to na primer moze biti i HD na izdisaju, pa da se na vreme pripremi. Takodje, moze biti vise drugih razloga, sistemskih problema na primer, pa ce se to nadam se otkriti kroz resavanje ovog problema.
Dakle, najmanji je sad problem slicica.

Sledeci puta kad ti natrcis na neki slican problem, nemoj ni pitati za resenje, da ti neko ne odgovori u istom stilu "koliko frke zbog...sta god"
 
Mogao bi da budes malo kulturniji ovde. Sta ti znaci da necemo da t i pomognemo? Ubismo mse izvlaceci od tebe detalje a sad necemo da pomognemo? E bas vas svakakvih ima.

Dajes minimalne podatke o problemu, teras nas da szanajemo na kasicicu sta ti fali, nikakav precizan opis. Tako ti niko ne moze pomoci a uglavnom svi smatramo da nema leka.
Za sada.
Ako hoces da cekas par godina zbog nekih slika koje ces MOZDA da otvoris tim nekim novim progarmom, onda ok.

Inace, pomenuo si da si im menjao ekstenzije, znaci da njima ipak mozes da baratas. Mozes i da ih kopiras negde pa posalji ovde da vidimo.
Nemoguce da mozes da im menjas nastavke a ne mozes da kopiras?
Ili saljes na neki free server pa da linkujes ovde.

Ajde uradi to pa da se vidi.
I nemoj vise vrteti pricu u krug.
Akoces da cekas - cekaj, ako zelis da pokusas nesto - salji sliki, a ako neces ni to - GZ zakljucavaj temu
 
Ma Code ovo je cisto gubljenje vremena....Ja sam mu vec u 2 posta na prethodnoj strani trazila da postavi sliku da mogu da je analiziraju oni koji to znaju, ali je sve elegantno eskivirao.
Pa pita da li zbog linuxa mora da rusi Windows, a nakon toga pita sta je Linux.
Pa se pojavi pod drugim nikom Nokaut 5.5.5 da odgovori na pitanje.
A i ovaj poslednji komentar mu je......:roll:

Sve u svemu decko zajebava.
 
Ma da bre.Nek okaci neku sliku negde,da link pa cemo da vidimo.Nismo mi vidoviti da znamo sta je on uradio sa slikama.A ocigledno je da ni on nezna ili nece da kaze.

Dakle najbolje da se tema zakljuca dok Cvija neokaci sliku negde,a onda se javi GZ na pp pa cemo dalje lako.
 
Ја се извињавам ако сам схваћен као злонамеран, али то ми уопште није била намера. Једноставно тако сам проценио све ово. Ивана је сасвим у праву... дечко јел ти толики проблем да одговориш на Иванина питања ( а и свих осталих) мало ОПШИРНИЈЕ, а не да ти одговоре извлаче клештима. Извини, ништа лично.
 
Pozdravljam dobronamerne chlanove ovoga foruma! Za pochetak Sretna Vam Nova Godina!!!
E sad ovako narode imam slichan problem kao chlan koji je zapocheo ovu temu i na zhalost od njega ni traga ni glasa.Problem je sledeci!U predhodnom Windowsu sam imao dva Accounts,u jednom od ova dva se nalazio folder sa raznim slikama klipovima itd.Folder se naravno nalazi na D particiji i kada sam obnovio windows,od tada taj folder ne mogu da otvorim ni jednu sliku niti klip nece da mi prikazhe.Svaki put samo ispishe:No preview available.
Pokushao sam da ih presnimim ali ne dozvoljava.Kada uradim desni klik na neku ikonu od slike pa propertis pa advanced na sledecem prozoru koji se pojavi,shtiklirana je poruka:Encript contents to secure data.Ako iskljuchim tu poruku i klik na OK pojavi se prozor sa porukom :Error Applyng Attributes.Mislim da sam sve shto sam mogao objasnio,ako mislite da mi mozhete pomoci ili da ima spasa za ovaj problem ja vas molim za pomoc.Ako neshto nisam dovoljno dobro objasnio,pitajte pa cu probati jasnije da objasnim.Unapred se zahvaljujem na pomoci i pozdravljam Vas!
 
Pa takav probelm je kako rece imao korektor007.On je sad izgleda banovan ali nema veze. :)
Kaze da je instalacijom linux-a resio problem.Linux je prepoznao ono sto win nije hteo.
Probaj sa nekom portable verzijom.To ti je najjednostavnije.
I ako se setis javi sta si uradio.Bas me interesuje.
 

Back
Top