Nebeski narod?

Ne upuštam se u politiku, tako da ne bih znao šta žvaćete tamo.
Ovde si kao dokaz naveo deseteračku pesmu. Jednostavno sam ti pokazao da deseteračka pesma ne mora biti tačna i da sama po sebi ne može biti dokaz.

Нисам износио било какве историјске доказе или чињенице. Само сам објашњавао ОДАКЛЕ ИЗРЕКА: СРБИ - НЕБЕСКИ НАРОД!
Сваки народ који нешто значи има своју ЕПИКУ тј. епску поезију... а у њој поред истине има и митологије тј. "обраде" чињеница... бар теби не морам то да цртам с обзиром да си рекао да си преводилац...:roll::roll::roll:
 
Нисам износио било какве историјске доказе или чињенице. Само сам објашњавао ОДАКЛЕ ИЗРЕКА: СРБИ - НЕБЕСКИ НАРОД!
Сваки народ који нешто значи има своју ЕПИКУ тј. епску поезију... а у њој поред истине има и митологије тј. "обраде" чињеница... бар теби не морам то да цртам с обзиром да си рекао да си преводилац...:roll::roll::roll:

To je istina. Nisi navodio bilo kakve istorijske istine ili dokaze. Ali ono što si iznosio pokušavao si da prikažeš kao istinu i dokaz. :confused:
 
Е сад неко дође да прочита тему.. пажљиво од прве до пете странице и каже...

Ово небесни народ? :eek: :rotf: :rotf: :rotf:
 
a zasto onda homoseksualci nisu .... nebeski narod? :think:

na kraju krajeva....isus je nosio haljine, imao dugu kosu i varao petra sa magdalenom....

homoseksualci nisu narod.

aj da ne duljimo, ja govorim o citavom narodu ovde i zasto on shvata i kapira da je nebeski.

uopste ne tvrdim da smo nebeski narod, makar ne oiva generacija.
mi sto smo prokockali i prodali ono sto su nasi preci krvlju odbranili i stekli, mi smo podzemni narod, ovaj tekuci mirslim.

bice tu vatrice, kazan i to.

posto izgleda ja jedini ovde imam osecaj krivice, pristajem da potpalim kazance i zadnji uskocim...

ih, koja ce to pravda da bude, kosmicka!
 
Ma jes sta ce nama Istorijske cinjenice kad imamo epsku poeziju - jel tako mito :lol::lol::lol:

Ти си изгледа изостајао са више школских часова него што сам претпостављао. Отвори неку озбиљнију Теорију књижевности или Историју књижевности па забоди нос у епове других народа... прво, видећеш да епове немају сви народи, а друго видећеш да је наш десетерац феноменалан о чему су писали велики умови хришћанске цивилизације...
 
Ти си изгледа изостајао са више школских часова него што сам претпостављао. Отвори неку озбиљнију Теорију књижевности или Историју књижевности па забоди нос у епове других народа... прво, видећеш да епове немају сви народи, а друго видећеш да је наш десетерац феноменалан о чему су писали велики умови хришћанске цивилизације...

Ma ko ti prica o poeziji?

Da Jan Sobjeski nije porazio Turke ti bi sad klanjao Alahu i nikakva SPC te ne bi spasla
 
Pre bih rekla da nas neko prokleo..da nikad ne budemo slozni,da se dzapamo oko sitnica,da pametujemo a nista konkretno ne radimo,da se vazda vadimo na druge...ma spisak je podukacak..
Eh..nebeski narod..Lepo je to Lazar sanjao,ali nesto je tu krenulo naopako:confused:
 

Back
Top