Ne mogu da dodam karticu na PP

Stronghold

Aktivan član
Poruka
1.503
Preko mesec dana ne mogu da dodam novu karticu na Pay Pal,poruka je "Your card has been declined,try a differnt card",imao sam "pomoć" or raznih koji rade za PP,jedni kažu da sačekam 72 sata,zatim su me zvali iz Dablina u vreme kada nisam bio pri PC-u i nije bilo svrhe da se javim.
efb193734a808db114cdab908169269a.png


b322878b3b19f1e56b511c73fbd086ec.png


Imam 8 € na računu,tako da i to ne može biti razlog.I ova kartica treba da bude četvrta kartica na PP.
 
Poslednja izmena:
Imam 8 € na računu,tako da i to ne može biti razlog.I ova kartica treba da bude četvrta kartica na PP.


Moguce da je to problem. Mislim da paypal radi verifikacije kartice uzima oko 1.50$ pa ti vrati.

Sve zavisi od banke do banke u kojoj imas otvoren racun, npr. devizna kartica postanske stedionice mora da ima minimum 20$ ili eura i to ne moze da se trosi.

Znaci ako imas 23eur na kartici a hoces da kupis nesto sto te kosta 5eur, neces moci. Imao sam slican problem :lol:


Najbolje bi bilo da pozoves Customer Support tvoje banke i objasnis im situaciju, PayPal podrska tu ne moze nista.
 
Ja imam Visu, radi sigurno sa PP.
Da se setim sta je bilo, jesi li zvao banku da je aktiviraju i za kod.
Zovi slobodno banku i pitaj sta se desava.

Za ovaj prethodni post Postanska ti uzme 25 evra kod otvaranja racuna i kartice. Ne mozes da padnes ispod 20 jer je to depozit.

Mada ne znam ni koliko ti je potreban PP. U sustini radi sa svim velikim firmama za koje ti i nije potreban, a za manje sa njima ne radi ili ih odbija ili radi kao na primer na crowdcastu, ali je toliko komplikovano da to niko ne stavlja pa sve ide direkt karticom.
 

Back
Top