Ne ide u Majami

Manga Hilux

Legenda
Moderator
Poruka
69.761

Đoković ne igra na mastersu u Majamiju​


Đoković ne igra na mastersu u Majamiju 1
Foto: AP/Mark J. Terrill
Neočekivani poraz u ranom delu turnira iz masters serije u Indijan Velsu od autsajdera Italijana Luke Nardija ostavio je trag na najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića.

Prelomio je, saznaje Sport Klub, da ne učestvuje u Majamiju, na sledećem takmičenju te kategorije (20-31. mart).

Ni tamo, gde je šestostruki osvajač, nije igrao posle 2019, kao i u Indijan Velsu.
Sva je prilika da će se vratiti u Evropu da počne pripreme za sezonu na šljaci.


https://www.danas.rs/sport/djokovic-ne-igra-na-mastersu-u-majamiju/
 
Ko zna sta je u Novakovoj glavi sada.Treba uvek imati na umu da je on ipak 37 god i da uz svu max pripremu ne moze biti ko pre.On je jak i zilav i do juce je razbijao sve ali nesto se desava tu.Kao stari paranoicar iz bivsih yugo liga u fudbalu i stecenog iskustva iz davnina ne mogu se oteti dojmu da su kladionice imale prste u Novakovom porazu od ovog ispod prosecnog italijana.Kao posledice toga bojim se da se tu stvorila neka turbulencija u Novakovom izboru gde ce i sta ce.Trezveno razmisljajuc ja ipak mislim da se posteno igra Novaka mogu dobiti samo Siner ili Alkaraz ali ne i tamo neki Ardi Nardi muda od labuda.Vrlo sumljiva desavanja u tenisu.Da gubi od italijana i sada kada i nije nesto umoran nece ni majami.Takticki da odmori razumem ali da je igrao bar polufinale ove pustinje.A ne ovako.Ne treba mu to.Ili si unutra igras ili zavrsis ko gospodin karijeru dok si no 1.Ali ok to ja sportski onako a takticki cemo videti sta se desava kada zemlja krene.Monte karlo gde uvek ispada rano,Madrid itd.Da bi opstao na vrhu uvek moras biti zver.Ja mislim da to Novak i jeste ali pitanje je da li on to hoce,da li ima tu volju,glad za pobedama.Ili to popušta kod njega.
 
Moguce je da je to pocetak kraja,jer je stvarno tesko da se izbori sa skoro duplo mladjima od sebe.Mada ko ce ga znati kakvi su njegovi planovi,jer kod njega me nista ne bi iznenadilo.Inace uradio je mnogo za sebe i taj sport,pa i za nas i Srbiju,moze glatko da se povuce.Ostace vecito medju najboljima.
 
Meni deluje čudno poraz od ovog italijana i neigranje u Miamiju.
Koliko god da su godine problem i poznajući taj njegov šampionski duh.
Šampion je šampion u 17;oj i 37 oj.To se ne menja.Zaista čudna dešavanja .
 
Ako Novak ne osvoji ništa od preostala tri grendslema ove godine ni Olimpijadu jasno je da će morati da se povuče krajem ove godine ili početkom sledeće nakon AO. Ali nadam se da neće biti tako i da će bar jedno od ta 4 takmičenja osvojiti.
 
Meni deluje čudno poraz od ovog italijana i neigranje u Miamiju.
Koliko god da su godine problem i poznajući taj njegov šampionski duh.
Šampion je šampion u 17;oj i 37 oj.To se ne menja.Zaista čudna dešavanja .
Bojim se da nije neka povreda,a on je stariji,pa to je sve teze popraviti.Nego zna se za Noleta,nece priznati da nesto nije u redu i ako je izgubio.
 

Back
Top