Ne dozvoljava se tema "Povratak Sibira Hrvatskoj"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vaša Visost...

Domaćin
Banovan
Poruka
3.301
Nakon što sam otvorio temu na politici rečeno mi je u dopisu moderatora da je tema za teorije zavjere, što je za mene uvreda...
Onda na kraju nije dozvoljena ni tamo. Rečeno mi je da tema nije ni za to...
A tamo vidim teme o ravnoj zemlji...

Mislim, Hrvati jesi porazili Mongole, to je povijesna činjenica, a ne teorija zavjere. Potisnuli smo ih daleko nazad u Aziju, Hravtsko-Ugarsko Kralejvstvo tada je prošireno do crnog mora...
Dakle, ako se dozvoljavaju teme o ravnoj zemlji, a ne dozvoljavaju teme o povratku Sibira Hrvatskoj, onda sa žaljenjem moram konstantirati da se na mom omiljenom forumu ne radi o objektivnoj procjeni foruma što jest, a što nije za teorije zavjere, već se forumska administracija bavi anti-hrvatskim šovinizmom...
Još jednom očiti dokaz...


.
 
forumska administracija bavi anti-hrvatskim šovinizmom
ray-liotta-laughing.gif
 
Nakon što sam otvorio temu na politici rečeno mi je u dopisu moderatora da je tema za teorije zavjere, što je za mene uvreda...
Onda na kraju nije dozvoljena ni tamo. Rečeno mi je da tema nije ni za to...
A tamo vidim teme o ravnoj zemlji...

Mislim, Hrvati jesi porazili Mongole, to je povijesna činjenica, a ne teorija zavjere. Potisnuli smo ih daleko nazad u Aziju, Hravtsko-Ugarsko Kralejvstvo tada je prošireno do crnog mora...
Dakle, ako se dozvoljavaju teme o ravnoj zemlji, a ne dozvoljavaju teme o povratku Sibira Hrvatskoj, onda sa žaljenjem moram konstantirati da se na mom omiljenom forumu ne radi o objektivnoj procjeni foruma što jest, a što nije za teorije zavjere, već se forumska administracija bavi anti-hrvatskim šovinizmom...
Još jednom očiti dokaz...


.
ako je tako onda samo napred...spremite se za odlazak na istočni front...ono u drugom svetskom ratu je bilo sitno ...sad možete kolektivno na Rusiju..znači opšta mobilizacija i pravac Ukrajina pa se probijajte do Sibira....
 
srpski forum nije mesto za širenje velikohrvatske propagande. Širenje velikosrpske propagande na hrvatskom forumu bi bilo propraćeno trajnim banom, te stoga izvagaj nivo tolerancije ovde i tamo.

Ovo je doslovce odgovor:
"Na hrvatskom forumu su šovinisti, pa smo šovinisti i mi..."

Dakle dokazao si ono što govorim...
Međutim, ne bih rekao, na hrvatskim forumima postoje čak i teme i podforumi za srpske huligane, primjer forum hrhb, gdje pišu najprominentnija lica srpske navijačke scene, tako da ne stoji ni to...


.
 
možda je taj odgovor malo nespretno napisan, ali poenta je da ne mogu nacionalisti iz drugih zemalja da koriste srpski forum za propagiranje svojih ideja

Popalili nam cijeli Sibir, a ti nas optužuješ za nacionalizam...
Šta bi trebo, mirno gledat dok mi Sibir odnose...?

.
 
Popalili nam cijeli Sibir, a ti nas optužuješ za nacionalizam...
Šta bi trebo, mirno gledat dok mi Sibir odnose...?

.
da nije smešno, bilo bi žalosno :)

Rekoh, takva tema bi se sigurno lepo primila negde na hrvatskom forumu. Problem ovde je što si ti mrtav ozbiljan :)
 
da nije smešno, bilo bi žalosno :)
Rekoh, takva tema bi se sigurno lepo primila negde na hrvatskom forumu. Problem ovde je što si ti mrtav ozbiljan :)

Pa gle, da se Rusi ponašaju normalno, mogli bi kršćanski zakopat ratne sjekire svi zajedno...
Ali kao što vidimo, to nije slučaj, a napadnuta su i naša braća Bijeli Hrvati, u zapadnoj Ukrajini...
Tako da, kao i uvijek u takvim situacijama, to otvara ranija povijesna pitanja. Zajebavaju europu sa plinom koji je hrvatski...


.
 
Pa gle, da se Rusi ponašaju normalno, mogli bi kršćanski zakopat ratne sjekire svi zajedno...
Ali kao što vidimo, to nije slučaj, a napadnuta su i naša braća Bijeli Hrvati, u zapadnoj Ukrajini...
Tako da, kao i uvijek u takvim situacijama, to otvara ranija povijesna pitanja. Zajebavaju europu sa plinom koji je hrvatski...


.
moram priznati da si ovo inteligentno sastavio
 
Nakon što sam otvorio temu na politici rečeno mi je u dopisu moderatora da je tema za teorije zavjere, što je za mene uvreda...
Onda na kraju nije dozvoljena ni tamo. Rečeno mi je da tema nije ni za to...
A tamo vidim teme o ravnoj zemlji...

Mislim, Hrvati jesi porazili Mongole, to je povijesna činjenica, a ne teorija zavjere. Potisnuli smo ih daleko nazad u Aziju, Hravtsko-Ugarsko Kralejvstvo tada je prošireno do crnog mora...
Dakle, ako se dozvoljavaju teme o ravnoj zemlji, a ne dozvoljavaju teme o povratku Sibira Hrvatskoj, onda sa žaljenjem moram konstantirati da se na mom omiljenom forumu ne radi o objektivnoj procjeni foruma što jest, a što nije za teorije zavjere, već se forumska administracija bavi anti-hrvatskim šovinizmom...
Još jednom očiti dokaz...


.
Hrvati su pobedjivali sam nenaoruzane Srbe,Jevreje i Rome.
 
Nakon što sam otvorio temu na politici rečeno mi je u dopisu moderatora da je tema za teorije zavjere, što je za mene uvreda...
Onda na kraju nije dozvoljena ni tamo. Rečeno mi je da tema nije ni za to...
A tamo vidim teme o ravnoj zemlji...

Mislim, Hrvati jesi porazili Mongole, to je povijesna činjenica, a ne teorija zavjere. Potisnuli smo ih daleko nazad u Aziju, Hravtsko-Ugarsko Kralejvstvo tada je prošireno do crnog mora...
Dakle, ako se dozvoljavaju teme o ravnoj zemlji, a ne dozvoljavaju teme o povratku Sibira Hrvatskoj, onda sa žaljenjem moram konstantirati da se na mom omiljenom forumu ne radi o objektivnoj procjeni foruma što jest, a što nije za teorije zavjere, već se forumska administracija bavi anti-hrvatskim šovinizmom...
Još jednom očiti dokaz...


.
Youtube nije validan istorijski dokaz..kada bude hrvatski istoricar Goran Šaric rekao da su Hrvati porazili Mongole i da Rusi treba Hrvarskoj da vrate Sibir i Mongoliju..sa validnim linkovima tada mozes da otvoriš temu ..umesto sto napises ovako nesto :

"I još možete vidjet da se Rusi čak ni u 18. stoljeću nisu sukobljavali s Mongolima nego su sporazumno sa Mongolima uzimali prazne teritorije. Djelili su s Mongolima banditski stečen teritorij, dok su Hrvati spašavali europu od Turaka i pomahnitalih protestanata. Rusi nikada nisu kažnjeni za kolaboraciju sa Mongolima, a zna se kako se kažnjava zločin - oduzimanjem teritorije. Dakle, to je hrvatski plin, hrvatski sibir, hrvatski pacifik, hrvatski Vladivostok, vraćaj sve nazad!!!"

Da se ne bi nastavljala diskusija bez smisla tema se zakljucava
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top