Ne daj Bože da nas neko napadne pod Vučićem ponovo bi ratovali bez saveznika sami

nesko101

Elita
Poruka
18.170
Autorska
Srbi koji likuju i raduju Vučićevoj tobože mudrosti trebalo bi da znaju da će ovakva politika dovesti da više nikada nemamo Ruske ili bilo koje savenike u bilo kom budućem ratu.
Jel znate šta to znači?
Znači da ćemo pretrpeti velike gubitke mnogo veće nego kada smo bili sa saveznicima ili Rusijom u svakom budućem ratu.
Definitivno Srbija više nije zemlja za koju vredi dati život.
 
Neće sve je već rasprodao, osim većine stanovništva. Referendum vam je to pokazao.

A o ucenjenosti, i beskorisnosti da ne pričamo. Dobar je samo za pokazivanje onoga što je neko drugi uradio, ili zabrljao.
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-02-25_21-49-16.png
    Screenshot_2022-02-25_21-49-16.png
    109,7 KB · Pregleda: 16
Poslednja izmena:
Засад је овако хебига а када буде дошло време да се определимо идемо са Русима, наравно...
Kada počnu da pljušte nuklearke kasno je brale.

donbas , pored rusije , na pomoc je cekao 8 god

tako da me bas ta varijanta ne ohrabruje

nego pamet u glavu
A pod SNS politikom mi ćemo čekati 800 godina.
 
Autorska
Srbi koji likuju i raduju Vučićevoj tobože mudrosti trebalo bi da znaju da će ovakva politika dovesti da više nikada nemamo Ruske ili bilo koje savenike u bilo kom budućem ratu.
Jel znate šta to znači?
Znači da ćemo pretrpeti velike gubitke mnogo veće nego kada smo bili sa saveznicima ili Rusijom u svakom budućem ratu.
Definitivno Srbija više nije zemlja za koju vredi dati život.
Zar mi Srbi nismo najjači narod na svetu? Čemu sada ova kuknjava?
 
Rusko oružje duže traje od kineskog. ?
Gde Rus udari tu trava ne nice!

Ne razumem sta fali biti neutralan i ne mesati se tamo gde ti nije mesto, pa ni u ovom konfliktu.
Nesto se ne secam da su suze ronili ni Rusi, ni Ameri, a ni Ukri kad su se mamlazi na Balkanu medjusobno klali.

Evo i na ovoj temi se okupili glupsoni i sutra bi se opet uhvatili za vratove da dokazu vernost gazdi.
:lol:
Pa ne mozemo biti neutralni u tome je poenta ,svetski sistem tako funkcionise.
 

Back
Top