NBA 2k10

e ovako ja sam pre nekoliko godina igrao NBA 07 i bio sam solida ali sada sam pre neki dan instalirao NBA 2K 10 i prezadovoljan sam sa grafikom.moja graficka je odlicna i racunar mi podrzava sve jace igrice.stavio sam najvecu rezoluciju i dobra je igra iako je tesko snaci se u kontrolama(live je bila mnogo bolja)...e sad ev sta je problem,kada sam igrao 07 pre nekoliko god sve sam lep igrao i znao a sada ne mogu da se setim kako se zakucava u kos.trazio sam u kontrolama i nema.da li mozda treba neko dugmad u isto vreme da se pritisnu?bio bih unapred zahvalan kad bi mi neko rekao kako da zakucam na NBA 2K 10
 
E ljudi ja imam problem sa NBA 2k10.Udjem u igricu sve lepo radi i onda idem quick game i izaberem ekipu i udje sve lepo ali nece da mi pocne mec uopste.Zna li neko u cemu je problem?
 
Jel igra neko ovu igru na windows 7? imam win7, prvo mi je pravila problem prilikom instalacije, morao sam da se smaram da instaliram preko command prompt-a Net frameworks 1.1 a sad kad sam je instalirao kad kliknem na ikonicu ne desava se nista. Neka ideja? probao sam i compatibility mod i nista. Pomagajte :(
 
Ja imam win7 i sve radi bez problema.
Pokusaj sa reinstalacijom.

Zavrsio sam prvu sezonu, za malko mi je izmakla MVP nagrada :)
Barem sam osvojio za najboljeg rookie-a...
19,3 PPG, 7,7 APG, na 5 minuta po cetvrtini, u Cavaliers-ima .
Bilo bi bolje da u pocetku nisam bio krsina xD
Inace, all star utakmica sjebava minutazu u timu, par utakmica posle nje cete sedeti na klupi (bag).
 
Ljudi imam jako tezak problem, Instalirao sam NBA2k10 i sve je normalno radilo, sve dok nesto nisam cacko po podesavanjima, i odjednom mi je u igri sve sporo, ali nije ona opcija GAMESPEED. Ja mogu da igram 1 na 1 i 2 na 2, ali 3 na 3 vec tesko secka, i koci, nzm sta da radim :-k . Ako moze neko da mi pomogne, bicu mu jako zahvalan!
 
Ovako, ja ne znam sta se desava sa mojim 2k10 ali ja uopste ne mogu da igram, nemam opciju da igram sezonu, nema nicega, kad udjem u igricu ima samo RANKED i QUICK GAME, o kontrolama da ne govorim, jedino sto mi radi su strelice i enter..??? joypad mi ni ne provaljuje da sam ubacio... sve u svemu, preti mi nervni napad... :dontunderstand:
 
Pritisneš i držiš dugme za šut, a pustiš ga otprilike kad lopta bude iznad igračeve glave.

Mene su u ovoj igri, kao što sam već pisao, zbunile kontrole (a vidim iz ovoga što drugi pišu da nisam jedini), pa sam brzo digao ruke od nje, a NBA 2K11 nisam ni uzimao. I tek kasnije, skoro godinu dana nakon završetka sezone 2009/2010, uzmem ja ponovo ovu igru da probam da pokačim ovaj put. I uspem nekako, posle par mečeva, da pohvatam kako se izvodi, pa krenem da igram u modu Playoff (ipak nisam hteo da započinjem celu sezonu). I moram da kažem da je doživljaj mnogo bolji kad uspeš da se uneseš (što podrazumeva snalaženje u menijima i privikavanje na komande), grafika je svakako impresivna, ima dosta detalja koji zaokupiraju igrača (kako na parketu tako i van njega), ali i pored svega bih više voleo da se NBA Live (ili NBA Elite kako će se ubuduće zvati) još uvek pravi za PC.

I da mi je neko onda rekao da ću na kraju uzeti da skidam NBA 2K11, i to kad sezona 2010/2011 već bude bila na samom kraju, ne bih mu verovao. :) A upravo sam to uradio, da bih pikao basket tokom leta i zanimao se do jeseni, tj. dok izađe NBA 2K12.
 
Jel zna neko kako se na NBA 2008 ubacuju trojke? Kad smo igrali na dzojstiku ortak me zezao nekom forom i uvek ubaci trojku :S Mene zanima kako na tastaturi to uciniti?
 
Jel zna neko kako se na NBA 2008 ubacuju trojke? Kad smo igrali na dzojstiku ortak me zezao nekom forom i uvek ubaci trojku :S Mene zanima kako na tastaturi to uciniti?
Podesiš "3pt succes" na 100 i UVEK ubaciš 3-jku, što je 99% uradio i tvoj drug ali samo za njegov SIDE-stranu. Podesi i ti za sebe, ne znam gde je to u LIVE.u nisam odavno igrao, igram uglavnom 2K u poslednje vreme.
 
Da li mogu da igram ovu igricu bez seckanja ako imam procesor od 1,81ghz?
KOJI PROCESOR na 1,81ghz, BITNA JE GENERACIJA i KESH koji CPU ima.
BITNA je i RAM memorija, koliko je imaš i koje je generacije, DDR2, DDR3,...
I ostalo je bitno ali ako imaš JAK i NOVIJI PROCESOR i RAM i ostalo YBOG NOVOG CPU-a i RAM-a mora biti NOVIJE GENERACIJE da bi CPU i RAM mogao da koristiš uopšte..
 

Back
Top