NBA 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Noćas ima prenos Čikago -Boston...Mislim,tj siguran sam da če Boston pobediti.I to prilično ubedljivo...Nije Garnet ceo tim...Ono je jednostavno bio loš dan za Boston,a neverovatan dan za Čikago.
Tako da...Boston pobeđuje..

Mislim,u stvari siguran sam da ce Boston dobiti seriju protiv Cikaga. Cak sam ih video i velikom finalu,ali bez Garneta to sve pada u vodu. Suvise je on bitan sraf u toj masineriji i Seltiksi jednostavno nemaju igraca koji bi ga dostojno zamenio.
 
Da li sad vidite šta znači kad Alen odigra dobro za Boston? :)
I usput je San Antonio razbio Dalas.Gotovo čitava ekipa Dalasa je podbacila,dok je Parker odigrao neverovatno.38 poena,uz šut iz igre 16-22,i 8 asistencija i 4 skoka.
 
Poslednja izmena:
Da li sad vidite šta znači kad Alen odigra dobro za Boston? :)
I usput je San Antonio razbio Dalas.Gotovo čitava ekipa Dalasa je podbacila,dok je Parker odigrao neverovatno.38 poena,uz šut iz igre 16-22,i 8 asistencija i 4 skoka.

Pa sad ,kada nema Garneta,u Bostonu gotovo sve zavisi od Pirsa i Alena.

A Dalas se ocigledno zadovoljio pobedom u prvom mecu,prednost domaceg terena ( gde igraju neuporedivo bolje nego u gostima) je presla na njihovu stranu,pa su ovaj mec odigrali vidno opustenije . A sa druge strane San Antoniju je ovaj mec bio biti ili ne biti. Sa 2 poraza kuci tesko bi bilo dobiti seriju. Tako da sasvim ocekivana pobeda SA.
 
Nema price...Bilaps je sjajan...
Za razliku od Ajversona koji se prilagodio Denveru...Bilaps je prilagodio Denver sebi...Denver izgleda mnogo drugacije...
Mada i dalje tuku(bukvalno mislim) i Pola i Vesta...to im definitivno nece proci u gostima...sudijski kriterijum ce biti drugaciji...
 
Dvajt Hauard proglašen za najboljeg odbrambenog igrača lige: 13,8 skokova i 2,9 blokada... A ovaj igrač još uvek nije dostigao svoj zenit... Svaka čast, Dvajt! :super:

"It's something you got to want to do," Howard said. "It's all about winning, and I try to have that mentality of protecting the paint."
 
A najvaznija vijest je da Dikembe Mutombo zavrsava karijeru...jedan od rijetkih igraca koji duze igra nego sto ja pratim NBA:)
Naravno, mnogo mi je drag...jer je igrao u Filadelfiji...osim toga...radi se o jednom od najboljih centara NBA lige...a mozda je i najbolji odbrambeni igrac ikad...

Veoma mi je drago...da sam imao priliku da ga gledam...i to veoma dugo...:heart:

http://www.index.hr/sport/clanak/video-dikembe-mutombo-okoncao-karijeru/430675.aspx
 
Poslednja izmena:
A najvaznija vijest je da Dikembe Mutombo zavrsava karijeru...jedan od rijetkih igraca koji duze igra nego sto ja pratim NBA:)
Naravno, mnogo mi je drag...jer je igrao u Filadelfiji...osim toga...radi se o jednom od najboljih centara NBA lige...a mozda je i najbolji odbrambeni igrac ikad...

Veoma mi je drago...da sam imao priliku da ga gledam...i to veoma dugo...:heart:

http://www.index.hr/sport/clanak/video-dikembe-mutombo-okoncao-karijeru/430675.aspx

Šteta za da ovako Mutombo završi dugogodišnju karijeru,a taman sam ga komentarsao pre neki dan kako igra čovek sa 43 godine i to uspešno.
Što se tiče mečeva plej ofa,pršti na sve strane,bije se,čvrsto se igra,jak tempo,neke ekipe kopaju igrače kao npr.Lejkersi Š.Brauna koji je odlično iskoristio priliku ili Fila zaboravljenog D.Maršala,opasnog trojkaša.Sve raspoložive snage su u opticaju.
 
I Dasic iz Crne Gore...
Posto su mladi...mislim da imaju sanse...samo da ne krenu stopama Milicica:D

@Playoffs
Pol je odigrao sjajno sinoc...i vratio u zivot Nju Orleans...
Dvejn igra sjajno...i drzi Majami u odlicnoj poziciji...mada je pomogao dosta i Dzermejn...
Parker i Dankan nijesu mogli sami...Parker je odigrao vjerovatno do sad i najbolji mec jednog kosarkasa u plej-of-u ove godine...ali nije pomoglo...Dalas odradjuje posao...
A Brajant je sredio Jutu...i sada su sanse Vilijamsa, Buzera i drustva minimalne...
 
I Dasic iz Crne Gore...
Posto su mladi...mislim da imaju sanse...samo da ne krenu stopama Milicica:D

@Playoffs
Pol je odigrao sjajno sinoc...i vratio u zivot Nju Orleans...
Dvejn igra sjajno...i drzi Majami u odlicnoj poziciji...mada je pomogao dosta i Dzermejn...
Parker i Dankan nijesu mogli sami...Parker je odigrao vjerovatno do sad i najbolji mec jednog kosarkasa u plej-of-u ove godine...ali nije pomoglo...Dalas odradjuje posao...
A Brajant je sredio Jutu...i sada su sanse Vilijamsa, Buzera i drustva minimalne...

Jel dobio Majami,gledao sam noćas samo prvo poluvreme,Vejd i O Nil su razarali Atlantu.
Dašić,ako je onaj iz Budućnosti,onda ok.dobar krilni igrač.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top