Navijačke teme

Najjaci navijaci u exYU

  • Grobari (Partizan Beograd)

  • Delije (C.Zvezda Beograd)

  • Firma (Vojvodina N.S.)

  • Lesinari (Borac Banja Luka)

  • Horde Zla (Sarajevo)

  • Ultrasi (Zrinjski Mostar)

  • BBB (Dinamo Zagreb)

  • Torcida (Hajduk Split)

  • Armada (Rijeka)

  • Neko iz Slovenije

  • Neko iz Makedonije

  • Neko iz C.G.

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Da Da, s vama smo u prijateljskim odnosima ..Firma - Lesinari bratske grupe zar ne?
Da, a vi ste sa Meraklijama braca koliko znam :)
Odavno :D
E age, jel znas nesto vise od kad je to prijateljstvo, sta kako, ne znam nista o tome (sa varvarima)
Mislim da u huku nije bilo nista !?
Jedva cekam sezonu, redovan od sad :)

To je od prvog gostovanja u Podgorici, ma jos dok je Red Firm bio cini mi se, kasnije je RF podgrupa najvise odrzavala kontakt sa njima jer su isli i na odbojku...
 
Навијачи загребачког Динама најавили су да ће допутовати у Словенију како би се обрачунали са присталицама Црвене звезде који ће у Велењу бодрити свој тим у утакмици другог кола квалификација за Лигу Европе против домаћег Рудара.

zna li neko nesto vise o ovome?
 
Навијачи загребачког Динама најавили су да ће допутовати у Словенију како би се обрачунали са присталицама Црвене звезде који ће у Велењу бодрити свој тим у утакмици другог кола квалификација за Лигу Европе против домаћег Рудара.

zna li neko nesto vise o ovome?

Као што су најављивали долазак у мостар када ја ПФК гостовао!
 
BBB imaju novu zastavu!

cro.gif
 
...........
Фудбалска репрезентације Мексика и Панаме одиграле су ноћас у Хјустону нерешено 1:1 у Голд купу, али ће утакмица остати запамћена по тучи на терену и трибинама.
" Окидач" за сукобе на трибинама био је дуел на терену у 80. минуту, када је играч Панаме Рикардо Филипс ударио селектора Мексика Хавијера Агиреа.
У тучу су се умешали и поједини играчи обе екипа, па је судија Џоел Агилар
искључио Агиреа и Филипса, а након тога навијачи су почели да убацују у терен чаше, флаше и остале објекте који су им се нашли под руком.

Полиција је прво отпратила Филипса у тунел, а док је излазио са терена један од мексичких навијача полио га је пивом.

Након прекида који је трајао 15 минута арбитар је дозволио да се утакмица настави.

Ту, међутим, није био крај инцидентима, пошто је дошло и до туче неколико навијача на трибинама, па је локална полиција из Хјустона морала да интервенише и спречи веће инциденте.
 
da zakljucimo pricu

DELIJE: Purgeri su smešni - BBB: Delije nas ne zanimaju

Zvezda će 16. jula u Velenje na prvi meč 2. kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Ekipu će, sigurno, pratiti i navijači, što „delije“ iz Srbije, što pristalice koje žive u Sloveniji.

Eto prilike da možda nešto zakuvaju neki treći... Konkretno, zagrebački „Bed blu bojsi“, koji su na forumu najavili sledeće:
„Ovo je odlična prilika da Srbima porazbijamo glave. Velenje je na samo 95 kilometara od Zagreba, a naš zadatak je da se skupimo u što većem broju i napravimo im doček za pamćenje. Naučićemo pameti svakoga ko bude nosio obeležja Zvezde i Srbije u Velenju, a svim Srbima poručujemo da ostanu u svojim domovima, jer ih čeka krvavi četvrtak u Sloveniji“.
Ipak, najvatreniji navijači zagrebačkog kluba ogradili su se od pisanja po forumima.

- To navijači iz grupe BBB sigurno nisu pisali. Nas „delije“, a ni navijači drugih klubova, ne zanimaju. Mi navijamo za Dinamo i kada Zvezda bude igrala protiv nas, onda ćemo da se uključimo - rekao je za „Alo!“ jedan od vođa navijača Dinama.
Šta god bilo, „delije“ se ne plaše...
- Ma, „purgeri“ su smešni. Očigledno je da su zaboravili da smo pre nekoliko godina bili u Zagrebu, odnosno Zaprešiću, pa nam ništa nisu smeli. Ne vidim zašto bismo se plašili da idemo u Sloveniju. Jedini razlog zbog koga će, možda, da nas bude manje u Sloveniji je taj što nam je zabranjeno da idemo organizovano u inostranstvo zbog incidenata na utakmici sa Arisom u Grčkoj - poručuju vođe „delija“ iz Beograda.
 

Back
Top