NAT-ART

indijancina

Obećava
Poruka
76
Udruzenje ljubitelja prirode i umetnosti NAT-ART,poziva sve zainteresovane istomisljenike da nam se pridruze.
kreativni duh,lepo druzenje,nove ideje... i jos mnogo toga.
sta mislite???
 
radi se o tome da ako imas neku ideju kako pomoci zivotinjama,biljkama,sumi i prirodi uopste,postanes nas clan i onda imas zakonsko pravo da trazis donacije za svoj program,sto od drzave sto od stranih organizacija ili pojedinaca. Onda dobijes donaciju (sto se desava,uglavnom) i uradis ono sto si naumio.
Usput se druzis sa finim ljudima,uglavnom umetnicima i ljubiteljima prirode pa mozda nesto zanimljivo naucis o nekoj vrsti umetnosti. A ako si umetnik (umetnica) mozes da pravis svoje izlozbe u nasem prostoru i jos svasta sto ti padne na pamet.
probaj pa ces videti.
pozdrav
 
pa hteo sam prvo da ti odgovorim na pitanje. Pa ako ti se ucini zanimljivo onda nije problem,sa zadovoljstvom cu ti dati kontakt.
nat_art_1@yahoo.com , elcapettano@yahoo.com ,063 854 22 38 Mare.
trenutno smo u maloj guzvi,radimo neka snimanja (inace snimili smo do sad dva filma i par reklama), ali mozes da se javis kad god hoces. nadam se da cemo posle nove god. biti u novom exkluzivnom prostoru u centru grada i da cemo tad imati dovoljno vremena za sve.
to ti je to za sad, sta jos da ti kazem... ako te jos nesto interesuje mozes da pitas ili se slobodno javi kad god hoces.
pozdrav
 
tek smo skoro poceli da postojimo tj. poceli sa radom. Tako da jos nismo resili sve pocetne probleme pa ni sajt,odnosno sajt je u pripremi... posto ga sami pravimo kad imamo vremena, vec je pri kraju samo jos par sitnica i da ga aktiviramo. Bice i to uskoro,nadam se. Ali sve sto te interesuje, a da mogu ovim putem da ti objasnim,ti slobodno pitaj. A kad sajt bude gotov bices sigurno obavesten,ako do tad nebudes vec bio clan.
pozdrav
 
Ono sto me interesuje jeste kako se postaje vas clan i ima li nekih ogranicenja, tip obavezno vise obrazovanje,neosudjivan i tako to
icon_question.gif
 
pa vidi ovako,odmah da ti kazem:
nismo mi nikakva velika organizacija gde se trazi od clanova sve i svasta,mi smo obicna nevladina organizacija (udruzenje).
Naravno ako imas vise obrazovanje i nisi osudjivan to je dobro,ali vise za tebe licno nego za neki uslov uclanjenja. Nama je bitno da volis prirodu i zivotinje ili da si nekakav umetnik.
Nadjemo se (posto smo ostali bez zvanicnih prostorija ali cemo to uskoro resiti) i ja ti dam da procitas STATUT udruzenja. To ti je kao licna karta udruzenja. I ako se ti slazes sa time sto tu pise,potpises pristupnicu i primljen si.
A posle sve ide samo od sebe,u zavisnosti koliko ces biti aktivan u radu i koliko ces se zalagati za to sto radis. Uglavnom sve zavisi od tebe. Mozes da se ukljucis u neki vec postojeci projekat ili da sam napravis svoj,a mi smo tu da ti u tome pomognemo... mislim,svi ze zajedno medjusobno pomazemo da bi svako ostvario zeljeni cilj. I tako dalje,da ne razvlacimo sad. Imas moje kontakte pa se javi da se dogovorimo ako budes hteo da se uclanis.
pozdrav.
 
Opet ja, imam ja mnogo ideja sto se prirode tice tj, prirode u mojoj okolini(Sokobanji) ali
brate nasi tzv. "gradski oci" koche sve sto vredi, uhvatio se olos u kolo i ne da kvalitetu da ispliva.
Ali boricemo se do poslednje kapi...RESISTANCE FOREVER...
Veliki pozdrav za "Ginemo" ekipu


P.S. kako su Gasha i Goksi iz Zarkova?Da li ih vidja neko?
 

Back
Top