Mora da se cisti, nema govora! Prvo, ujutro namestis svoj krevet, pokupis paiprice po sobi, da ne mora mama, i onda izrastes u osobu, kojoj bacen papir na ulici "bode" oci. To je ono sto se zove osnovna kultura. Nece propasti Srbija zbog kesa bacenih u reku. One su vise estetski problem, Srbija ce biti zagadjena, kad neko ko je bacio kesu u reku, dodje na celo neke industrije, koja svoj otpad baca u reku. Dakle, ljudi, opominjite druge ljude kad vidite da se ponasaju bahato.
I to samo, ako ste brzi od njih ili jaci od njih, da ne bi mogli da vas biju na ulici.