Наплата прекршајне казне извршењем

ccaterpillar

Legenda
Poruka
56.059
Скоро ми је стигло решење да ми се прекршајна саобраћајна казна наплаћује принудним путем, пленидбом дела зараде.
Зна ли неко има ли ту некаквих трошкова извршења, или ће само од плате да ми скину износ казне и трошкова поступка?
 
Pa i to je presuda u korist drzave to i jeste poenta procesa i ja sam tako neduzan par puta najebo
Па нека је, сећам се да ам последњу казну платио једно годину дана откад је постала правоснажна.
Ово данас не могу да се стрпе ни два месеца, већ шаљу решење о принудној наплати.

Платио бих, само да ме ови из фирме не зову у вези тога, блам ме, али шта ако платим а ови ипак ураде и принудну наплату преко фирме, па пплатим дупло?
Или ако ће само да ми скину паре са зараде, онда ме боли уво, ако нема додатних трошкова нека се лопови петљају око тога.
 
Па нека је, сећам се да ам последњу казну платио једно годину дана откад је постала правоснажна.
Ово данас не могу да се стрпе ни два месеца, већ шаљу решење о принудној наплати.

Платио бих, само да ме ови из фирме не зову у вези тога, блам ме, али шта ако платим а ови ипак ураде и принудну наплату преко фирме, па пплатим дупло?
Или ако ће само да ми скину паре са зараде, онда ме боли уво, ако нема додатних трошкова нека се лопови петљају око тога.
A mogu i da izvrše na zaradi, mala para stvarno.
 
Doslo je vreme da nema zezanja sa kaznama.
Па нека је, сећам се да ам последњу казну платио једно годину дана откад је постала правоснажна.
Ово данас не могу да се стрпе ни два месеца, већ шаљу решење о принудној наплати.

Платио бих, само да ме ови из фирме не зову у вези тога, блам ме, али шта ако платим а ови ипак ураде и принудну наплату преко фирме, па пплатим дупло?
Или ако ће само да ми скину паре са зараде, онда ме боли уво, ако нема додатних трошкова нека се лопови петљају око тога.
Cesto te preksajne kazne nemaju troskove, ali ako ti u resenju pisu troskovi onda moras i njih da platis.
Mozes da izbegnes troskove samo ako sam uplatis kaznu i odneses na uvid, da te skinu s liste.
Jos nije velika frka oko rokova, ali uskoro ce biti ekspeditivno.
 

Back
Top