Quantcast

Napajanje problem

ndjordje91

Ističe se
Poruka
2.676
Iskreno da vam kazem ja i nemam namere da nekog zajebavam na internetu i van interneta. Tako da ja lepo pitam za pomoc, a i dzaba sada razgovaramo kada sam komp na kraju odneo u servis. Od ponedeljka cu da ih zovem, pa cu bas ovde da napisem sta su rekli.

Jeste napajanje je isto staro oko 7 godina, a i evo slika chisto da ne bude da ja lazem ili bilo sta drugo: http://imgur.com/KO7jKnm

ndjordje91

Ističe se
Poruka
2.676
Rece mi lik iz servisa da nije nista ispravno od toga, razlog da procesor mnogo vishe baca struje nego sto bi trebalo i gasi se kada je vishe naprezen kako vec xD
E sada ove ostale delove su ok, drugo najveci problem je sto nisam trebao da stavljam na novu plocu ove pokvarene delove tako da sam i na kraju sjebao novu plocu :(
Sutra teram novu plocu u radnju da je reklamiram...

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
14.063
Rece mi lik iz servisa da nije nista ispravno od toga, razlog da procesor mnogo vishe baca struje nego sto bi trebalo i gasi se kada je vishe naprezen kako vec xD
E sada ove ostale delove su ok, drugo najveci problem je sto nisam trebao da stavljam na novu plocu ove pokvarene delove tako da sam i na kraju sjebao novu plocu :(
Sutra teram novu plocu u radnju da je reklamiram...
Valjda ce uspeti zamena.ne moras im pricatri za tvoj problem,nego kazi jednostavno probao i prikljucio i nista se ne desava.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.