Napad neofašista na novosadski lokal, dve osobe povređene

Чудно ли је ово ако већ има дебила који носе заставе нациста?
Jeste čudno jer konfederacija i građanski rat u SAD nema nikakvu popularnost u Srbiji. Neonacista ima, doduše mikroskopski udeo u društvu.

I nisu, po tekstu, nosili nacističke zastave, nego baš kukasti krst.

Čak i dva skinheda koja poznajem ne nose kukasti krst. Zastava konfederacije i kukasti krst me navodi da mislim da je bar pola priče izmišljotina.
 
Jeste čudno jer konfederacija i građanski rat u SAD nema nikakvu popularnost u Srbiji. Neonacista ima, doduše mikroskopski udeo u društvu.

I nisu, po tekstu, nosili nacističke zastave, nego baš kukasti krst.

Čak i dva skinheda koja poznajem ne nose kukasti krst. Zastava konfederacije i kukasti krst me navodi da mislim da je bar pola priče izmišljotina.
Колико је измишљено не знам, али знам да је та групица долазила двапут испред кафића да прозива и провоцира ове унутра, добили по пичици па се вратили опет с муријом, то сам из прве руке сазнао од лика који је био у кафићу. Е сад, детаље и мотиве не зна ни он, а није ни спомињао заставе, можда није приметио.
 
Колико је измишљено не знам, али знам да је та групица долазила двапут испред кафића да прозива и провоцира ове унутра, добили по пичици па се вратили опет с муријом, то сам из прве руке сазнао од лика који је био у кафићу. Е сад, детаље и мотиве не зна ни он, а није ни спомињао заставе, можда није приметио.

комунисти никад не лажу
 
Колико је измишљено не знам, али знам да је та групица долазила двапут испред кафића да прозива и провоцира ове унутра, добили по пичици па се вратили опет с муријом, то сам из прве руке сазнао од лика који је био у кафићу. Е сад, детаље и мотиве не зна ни он, а није ни спомињао заставе, можда није приметио.
Ma u redu je činjenica da se nešto desilo, evo sam kažeš da nisu spominjali zastave.

Šta ako se sve desilo kao opisano, ali da nije bilo nikakvih zastava? Ako je npr grupa ljubitelja crvenih pandi koja je to odradila? Pa pogledaj koliko bi drugačiji narativ bio, tada više ne bi pričao o nacistima.

I uopšte ne branim huliganizam, ali zastave konfederacije? Stvarno?
 
Овога ће бити још више, зато што АВ нема муда да се обрачуна са тоталитарним идеологијама.
Уместо да се угледамо на неке чланице ЕУ, као што су Мађарска и Пољска, које су изједначиле комунизам са фашизмом и забранили комунистичко деловање, Вучићева ђинђићевско-шешељевска екипа гура главу у песак.

Све фа и антифа организације треба забранити, јер српска историја не почиње 1941. године.
То брате, опет си онај стари... Не треба их забрањивати, јер су сатрулили сами од себе у општој србској беди коју су сејали... Црвени ће сами себи харикири, не треба им давати пажњу до тог момента...
 
Гарант су Србски бољшевици сами себе изломили, јер их се и Путин одрекао... Још мало бићеш гора комуњара од комшије, само настави са самобламажом на локалном нивоу ..
Врло мало комуниста је за Путина, како оног пре рата, тако и овог ратног.
 
Neofašisti? Jesu li Ukrajinci ili Hrvati? Ne verujem da bi Ameri došli ovde da ruše.
Па више неофашиста има у Русији него у Украјини, Хрватској и Грчкој заједно.





“Ne treba mi nešto da uradimo i obezbedimo, već Grad Novi Sad. Ta lica treba procesuirati kako bi se dao jasan primer da se ovo ne sme dešavati, da su takva dela kažnjiva i da su te organizacije zabranjene, njihova ideologija se ne sme širiti. Hitlerove ideje nisu dobrodošle u Novom Sadu, ni u multetničkoj Srbiji i Vojvodini, poznatoj po dugoj antifašističkoj tradiciji”, kazao je vlasnik Crnog Ovna.
хахаххахахахахахаахаха :hahaha: У Војводини је баш било много отпора, ено све побијени Немци су лежали по каналима, па су вршили одмазде 100 за једног.

Велика антифашистичка традиција, имали су више војвођанских Немаца у СС Принц Еугену него правих Немаца.

И онда ми ова комунистичка свиња прича о некој мултиетничности у Војводини, а њихов црвени усташа Тито протерао комплетну националну мањину Немаца.

Протерали цивилизоване Немца, а довукли исламисте из Албаније на КиМ.
 
Па више неофашиста има у Русији него у Украјини, Хрватској и Грчкој заједно.

хахаххахахахахахаахаха :hahaha: У Војводини је баш било много отпора, ено све побијени Немци су лежали по каналима, па су вршили одмазде 100 за једног.

Велика антифашистичка традиција, имали су више војвођанских Немаца у СС Принц Еугену него правих Немаца.

И онда ми ова комунистичка свиња прича о некој мултиетничности у Војводини, а њихов црвени усташа Тито протерао комплетну националну мањину Немаца.

Протерали цивилизоване Немца, а довукли исламисте из Албаније на КиМ.
Zbunjeni Gambino, i njegovi tinejdžerski pokušaji da bude interesantan pretvarajući se da je Švabo
 
Па више неофашиста има у Русији него у Украјини, Хрватској и Грчкој заједно.

хахаххахахахахахаахаха :hahaha: У Војводини је баш било много отпора, ено све побијени Немци су лежали по каналима, па су вршили одмазде 100 за једног.

Велика антифашистичка традиција, имали су више војвођанских Немаца у СС Принц Еугену него правих Немаца.

И онда ми ова комунистичка свиња прича о некој мултиетничности у Војводини, а њихов црвени усташа Тито протерао комплетну националну мањину Немаца.

Протерали цивилизоване Немца, а довукли исламисте из Албаније на КиМ.
Ima svega na Tviteru. Zato u Hrvatskoj nema neofašista, samo pravih starih, proverenih.
 

Back
Top