Napad na aktiviste LDP-a

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
DellBoy-011:
Štoje babi milo - to joj se i snilo:lol:
Dečko, vest je od juče, izbori su danas.
Čitaj ono što piše, a ne ono što ti želiš da bude8-)
Kako si samo uverljiv kad misliš da si u pravu, a obično misliš:roll:

A de se to clanovi birackog odbora okupljaju dan ranije.
P.S. nayovime liberalo, i uvredicu se, nayovime glupim, i sayaljevacu te.
Jer ti si liberal.
8-)
 
skarfejs:
Te iz "Hari Krisne" moze i baba da bije, niti im religija dozvoljava da se brane, niti su sposobni za tucu.
Vidjao sam ih svuda po svetu, ali nigde nisam video "junacine" kao radikale da ih biju , samo zato sto su druge vere.

Vidim da su imali tvoju punu podrsku kao navijaca, Sumnjam da si , i pored bezopasnosti celavaca iz "Krisne" smogao hrabrosti da udaris bar jedan samar. Sto je sigurn je sigurno :D

Od siledzije je gori samo onaj ko se iz prikrajka nasladjuje maltretiranjem drugoga.

:D ne zovu njega za chabe Stvor P 3:22
 
ako ako...
tako bi i sa otporo,

"shta je ono, neka pesnica xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxa nemate si druga posla"
pa par meseci kasnije

"zlochinachka organizacija pod okriljem noci..."

pa 5 oktobra :D

dal je to to?

a ovaj put, makar to bilo i za 5 godina
u piramidu uzidati i faraona i svu poslugu, da se ne ponavlja rezurekshn svakakvih fekalija po srbiji
 
Fincher:
Još jedan dokaz da radikale treba zabraniti.
Oni su organizacija prožeta zlom i netrpeljivošću.
Nisam za zabranu radikala, nego za to da se narod opameti da ne bi birao tu bolest. Nista nisi uradio ako zabranis rad radikala i ostalih desnicarskih stranaka, jer uvek mogu da osnuju novu. Problem je u tim ljudima sto razmisljaju DSSovski, SRSovski, SPSovski itd. Dakle, opametiti masu, a ne zabraniti. Zabraniti nesto takvo kosi se sa naslovom partije aktivista koji su bili izlozeni nasilju. Liberalno...
 
Alekasandar2:
A de se to clanovi birackog odbora okupljaju dan ranije.
P.S. nayovime liberalo, i uvredicu se, nayovime glupim, i sayaljevacu te.
Jer ti si liberal.
8-)

Znači samo to imaš da me pitaš ili se sam pitaš ili se sam pitaš?:lol:
Ima vas par sveznajućih radikala ovde, a ti si četvrti koji beži od teme i suštine čim je uhvaćen u : izmišljotini, neznanju, a naročito površnosti.
Napisao si: jasno se vidi....itd, itd...... a sad se još praviš pametan ili duhovit, a očigledno je da te ne krasi ni jedna od tih osobina.
Ipak, da tipomognem:
članovi ili član biračkog odbora dan ranije mogu biti: na ulici, ispred zgrade, u kafani, bioskopu, pozorištu, znaš, njima nije ograničena sloboda kretanja.
A da li sam ja liberal ili nisam (a nisam, da ponovim) ne znači da ti nisi ispao glup, pa me sažaljevaj do mile volje8-)
Lično mislim da će ti i BIlja reći da si se zaleteo.
Šta fali da se izviniš cenjenom skupu8-)
 
да погледаш овај интересантан видео кликни доле десно на "Free", сачекај пар десетина секунди и на средини стране у празно поље упиши шта видиш на слици и онда кликни на
"Download" и download онда може онда да почне
 
VlajaZlaja:
да погледаш овај интересантан видео кликни доле десно на "Free", сачекај пар десетина секунди и на средини стране у празно поље упиши шта видиш на слици и онда кликни на
"Download" и download онда може онда да почне

Pošto imam adsl nije mi bilo teško da downloadujem ovaj film od 33MB.

Na filmu se inače vidi razularena banda sastavljena od bitangi, probisveta, alkoholičara i ološa koja se štanglama i lancima razračunava sa homoseksualcima i policijom.

Radnja se inače dešava na Terazijama u Beogradu, gradu koji je proglašen za centar jugoistočne evrope.

Takođe, na filmu se vidi pripadnik pokreta Obraz, inače lice sa izuzetno niskim koeficientom inteligencije (na osnovu snimaka), koji novinarima obrazlaže zašto je mučki tukao devojku (lezbejku) od 17 godina (što se vidi na snimku): "ONA JE IZDAJNICA BOGA I TO NE SMEMO DA OPROSTIMO."

Jeli VlajoZlajo hoće li se tako radikalna stranka razračunavati sa svima koji misle drugačije?

Gde je granica? Završava li se sve na homoseksualcima ili će Tomislav Nikolić i pokret Obraz sve koji im se ne sviđaju da proglasi za izdajnike Boga? Hoćeli svi izdajnici Boga biti zapaljeni na Terazijama?

Dokle će to da ide? Hoće li ženama biti zabranjeno da nose pantalone? Kao u Iranu.

Zamisli da Tadič proglasi sve radikale za izdajnike Boga. Zamisli sebe kako te demokratska omladina pali na lomači na sred Terazija.
 
Kakve su ovo gluposti?
Pa ne moze se porediti zene u pantalonama i pederasi.
Najbolje jos dozvoliti debilizme kao sto je vencavanje pedera i jos im dati i da usvajaju decu i bice extra.
To sve treba u ludnice smestiti da se lece.
 
torrente_bg:
Kakve su ovo gluposti?
Pa ne moze se porediti zene u pantalonama i pederasi.
Najbolje jos dozvoliti debilizme kao sto je vencavanje pedera i jos im dati i da usvajaju decu i bice extra.
To sve treba u ludnice smestiti da se lece.

Dobro torrente a reci mi ko je taj koji će odlučivati o tome koga treba javno linčovati na sred Terazija? Jel to Obraz?

Ko je taj koji će odlučiti ko je izdajnik Boga i ko treba na lomaču?

Ko je taj koji odlučuje da treba lancem i štanglom tući devojku od 17 godina zato što se njemu nešto kod nje ne sviđa.

Znaš torrente ako će se tako raditi može se doći u situaciju da sutra Tadič proglasi legalnim linč radikala zato što mu se ne sviđaju. Onda će demokratska omladina sa lancima, kukama i štanglama da krene po kućama radikala i da ih vodi u šumu na streljanje.

Inače da se Obraz u ovoj zemlji nešto pita ne samo da žene ne bi smele da nose pantalone nego bi Srbija stvarno bila nešto nalik Iranu.
 
ml2:
Znaš torrente ako će se tako raditi može se doći u situaciju da sutra Tadič proglasi legalnim linč radikala zato što mu se ne sviđaju. Onda će demokratska omladina sa lancima, kukama i štanglama da krene po kućama radikala i da ih vodi u šumu na streljanje.

па то су идеолошки сродници данашњих лдп-оваца и дс-оваца и радили '45 тако да то не би било изненађење...
 
ml2:
Na filmu se inače vidi razularena banda sastavljena od bitangi, probisveta, alkoholičara i ološa koja se štanglama i lancima razračunava sa homoseksualcima i policijom.

Ne desava se to samo kod nas! Sve post-komunisticke zemlje slicno reaguju. Eto, u Poljskoj su npr. dekretom zabranjene parade homoseksualaca... Prema tome... to je "trend".

Iskreno, boli me uvo da l' ce neko da se trlja ili da se hefta u bulju! Njena/njgeova stvar sve dok ne ugrozava mene i zajednicu u kojoj zivim...

Fakat je da je sa prirodne strane homoseksualni odnos besmislen, obzirom da sam cin seksa homoseksualaca sa sobom ne moze doneti i cilj samog seksa a to je porod. Svaka aktivnost koja je lisena svog krajnjeg cilja, zbog kojeg je inace zastupljena u prirodi, je perverzija odnosno devijacija!

Uostalom, ne mozes ocekivati da generalizujes sve kulture i da drugimk kulturama nametnes jedan deo kulture, koji je igrom slucaja (u ovom razmatranju), zastupljen samo u Zapadno-evropskoj civilizaciji! To o cemu ti pricas je kulturno i civilizacijsko silovanje jedne civilizacije od strane druge civilizacije!

I za kraj, da se razumemo, nisam ni za radikale, ni za demokrate ni za LDP-ovce ... nisam ni za jedne koji se trenutno nalaze na vlasti! Da mi se ne prisiva kako sam pripadnik ove ili one strane!
 
Misanthropos:
Nisam za zabranu radikala, nego za to da se narod opameti da ne bi birao tu bolest. Nista nisi uradio ako zabranis rad radikala i ostalih desnicarskih stranaka, jer uvek mogu da osnuju novu. Problem je u tim ljudima sto razmisljaju DSSovski, SRSovski, SPSovski itd. Dakle, opametiti masu, a ne zabraniti. Zabraniti nesto takvo kosi se sa naslovom partije aktivista koji su bili izlozeni nasilju. Liberalno...

potpisujem.svaka rec je na mestu
 
Па сад. Да ли су радикали болест или не видећемо на изборима. Како сада резултати говоре, нису болест, јер имају око 40% можда и више. Пре бих рекао да је ЛДП болест, какав јој је и лидер, јер је дрогош.
 
no_problem:
Пре бих рекао да је ЛДП болест, какав јој је и лидер, јер је дрогош.

Bilo bi dobro da otvoriš temu u kojoj ćeš da izneseš neke teze i da analiziraš rad LDP-a i Čedinu biografiju i da ukažeš na to zbog čega je LDP bolest i na osnovu čega si ti zaključio da je Čeda drogoš

Ovako tvoje reči nemaju težinu, ustvari one su samo paušalna ocena i kao takve nisu od značaja.
 
ml2:
Verovatno.

I? Hoćeš li ga dati?

ма јок, па то је било пре сто година... потпуно споредан догађај, мрзи ме да дискутујем о томе...
могу само да кажем да сам апсолутно за забрану јавне промоције хомосексуализма, зоофилије, некрофилије и осталих сексуалних поремећаја, али ме апсолутно не занима ко коме или чему гура ону ствар у приватности своје собе...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top