НАМЕТЉИВИ АВАСТ

Trandaiflko

Aktivan član
Poruka
1.382
Немам појма како би се, вероватно нешто тражећи по Гуглу, накачили Опера и Аваст, иако имам Касперског.
За Оперу хајде, нека је, али Аваст...
Да не би остало каквих трагова, укључим Revo Uninstaler да га почисти. Било много ставки после оног скана и анализе. Обришем.
Међутим, ево ми га и даље на траци задатака. Не намеће се овако, аили кад год убацим неки флеш, нуди да га скенира.
Не знам како да бришем када га више нема у програмима..

1599413008733.png
Кликнуо сам ово Disable permanenty али џаба.
1599413066896.png
 
Poslednja izmena:
И ово ми искочи, како да отерам уљеза?
Нема му фајлова у Prgram Files 64 него изнад о "обичним" Prgram Files., али одатле не могу да га обишем, успео сам само 10 фајлова од 2.199 колико пише да их има..
Каже да немам "пермишен" а улогован сам као амдинистратор
А угурао се и у Common Files, ни одатле неће да се склони
1599414131631.png
 
Poslednja izmena:
Немам појма како би се, вероватно нешто тражећи по Гуглу, накачили Опера и Аваст, иако имам Касперског.
За Оперу хајде, нека је, али Аваст...
Да не би остало каквих трагова, укључим Revo Uninstaler да га почисти. Било много ставки после оног скана и анализе. Обришем.
Међутим, ево ми га и даље на траци задатака. Не намеће се овако, аили кад год убацим неки флеш, нуди да га скенира.
Не знам како да бришем када га више нема у програмима..

Pogledajte prilog 759651
Кликнуо сам ово Disable permanenty али џаба.
Pogledajte prilog 759653
Vrati na Restore Point pre instalacije toga? Ili pređi na LINUKS! Linuks Mint 19.3 64-bit manje od 10 GB na particiji! Leti kao avion! :zcepanje: :zcepanje:
 
Немам појма како би се, вероватно нешто тражећи по Гуглу, накачили Опера и Аваст, иако имам Касперског.
За Оперу хајде, нека је, али Аваст...
Да не би остало каквих трагова, укључим Revo Uninstaler да га почисти. Било много ставки после оног скана и анализе. Обришем.
Међутим, ево ми га и даље на траци задатака. Не намеће се овако, аили кад год убацим неки флеш, нуди да га скенира.
Не знам како да бришем када га више нема у програмима..

Pogledajte prilog 759651
Кликнуо сам ово Disable permanenty али џаба.
Pogledajte prilog 759653
Jel ti to na telefonu?
 
Jel ti to na telefonu?

Vidi se da je na Desktopu ali ce kako je poceo i da se na telefonu nastavi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
btw Verovatno si instalirao nesto i u instalaciji je bio paket avasta onaj tip(Accept-Decline) i ti ga prihvatio i instalirao i sad ti pravi problem.Ja da sam na tvom mestu bih reinstalirao windows ili presao na Linux ako nisi vezan za neki program koji radi samo na Windowsu.

EDIT:mozes da probas da nadjes exe fajl od avasta negde ako mozes i da instaliras IOBIT unlocker i da preko njega otkljucas i obrises taj exe i ne bi trebalo vise da se pojavljuje.Ali pazi da u iobitu nemas mozda instalaciju nekog programa znaci ako ima idi decline.
 
На том лаптопу са реинсталираним Виндоус 10 и Каспером. Знам кад се нешто скидам понуди рецимо онај МцАфе, али то видим па "диклајн", али Опера и Аваст утрчали мучки.
Идох на Гугл, каже да је ејдини начин код оних који га и праве, неки Аваст Унинслаер, али мораш да укључиш реачунар на сејф-мод...
Знам да прогрмаи оставе трагове, али сам мислио да ће Рево унинсталер да то почисти
 
Таман се понадах, али прерано.. Не може му ништа, не може да га откључа јер каже није ни закључан. Обриса само фолдер из Common Files
1599418941898.png
A пошто има фолдер у фолдеру, па у њему трећи, уз неке појединачне фајлове, пробао сам све понаособ. И остало је само 44 фајла, укупно 23 КБ.
И одох на "таск-бар" нема га. Неће ваљда тих 23 КБ да ме зезају и нуде да одраде заштиту... Десетковао сам те "стражаре"
Поздрав и хвала. Увек се нешто ново научи...
 
Poslednja izmena:
На том лаптопу са реинсталираним Виндоус 10 и Каспером. Знам кад се нешто скидам понуди рецимо онај МцАфе, али то видим па "диклајн", али Опера и Аваст утрчали мучки.
Идох на Гугл, каже да је ејдини начин код оних који га и праве, неки Аваст Унинслаер, али мораш да укључиш реачунар на сејф-мод...
Знам да прогрмаи оставе трагове, али сам мислио да ће Рево унинсталер да то почисти
Ja imam IMAGE datoteke SVIH svojih OS-eva! Svakih par meseci, kada se neki od njih napuni smećem, jednostavno napravim RESTORE i vratim na stanje nakon instalacije..... Predlažem ti ACRONIS......
 
Мислим, да скинем тог Акрониса итд...
Чекај, то је оно: Сзстем Ресторе Поинтс, када га враћаш на неки ранији датум?
NE! To nema veze sa tim! System Restore Point ti vraća na neki raniji datum, ali OSTAVLJA SVE SMEĆE! Acronis se BOOTA i vraća sistem u BIT isti kao na datum izrade IMAGE datoteke, bez svega ostaloga SMEĆA koje se u međuvremenu nadrobilo....,. Jedino što nemaš sve naknadne apdejte i nadogradnje..... A i to rešiš tako da svakih par meseci nakon vraćanja IMAGE-a, odrađenih apdejta i zakrpa napraviš NOVI IMAGE....
 
На том лаптопу са реинсталираним Виндоус 10 и Каспером. Знам кад се нешто скидам понуди рецимо онај МцАфе, али то видим па "диклајн", али Опера и Аваст утрчали мучки.
Идох на Гугл, каже да је ејдини начин код оних који га и праве, неки Аваст Унинслаер, али мораш да укључиш реачунар на сејф-мод...
Знам да прогрмаи оставе трагове, али сам мислио да ће Рево унинсталер да то почисти
Idi kao sto sam ti napisao u pretragu i nadji gde je lokacija Avasta,unutra ima i uninstaler.Ima izvesno vreme kako su napravili za svaki AV svoj uninstaler.
 
Idi kao sto sam ti napisao u pretragu i nadji gde je lokacija Avasta,unutra ima i uninstaler.Ima izvesno vreme kako su napravili za svaki AV svoj uninstaler.
Не искаче више на taskbaru, обрисан је из common fles а на Program files остало још 46 малих фајлова, 23 КБ.
Нема га ни у Старт. Тако да не знам у којој претрази да га нађем, то јест- његове остатке.
Има на њиховом сајту, али идеш на сејф мод.
Пар дана нећу бити ни на нету ни на компу, па кад се вратим..
Позз
 
Skini i instaliraj ovaj program i stavi ga na desktop.Posle levim klikom,te fajlove prenesi levim klikom na ikonicu ovog programa i dace ti mogucnost da izbrises i te fajlove da ti ne prave neki problem u buduce.https://filehippo.com/download_unlocker/.Pazi opet pri instalaciji da nema neki program da nude.Obavezno ili destikliraj te programe ili i di na "Decline".Nekada su ovaj sajt i Softpedia davali ciste programe,bez umetaka drugih,ali sada i kod njih doslo novo pravilo,da uz program koji trazis,nude i jos poneki koji nije potreban,ali su ovi sajtovi jos uvek sigurni za skidanje.Samo nemoj ici na sajtofe koji u prefiksu imaju "Soft"
 
Бејах одсутан 4 дана... пробаћу и са овим. Мада, када сам очистио све осим 46 малих фајлова (23, Кб) овим IOBIT unlocker i њих није могао, јер каже да нису ни закључани па не може да их откључа.
 
Бејах одсутан 4 дана... пробаћу и са овим. Мада, када сам очистио све осим 46 малих фајлова (23, Кб) овим IOBIT unlocker i њих није могао, јер каже да нису ни закључани па не може да их откључа.
Nema veze sto nisu zakljucani.Unlocker ima mogucnost i otkljucavanja i samo brisanja takvih fajlova,koji su instalirani u OS i mogu praviti probleme pri nekom radu.Samo pazi pri downloadovanju ovog programa ce ti ponuditi Operu,ispod downloada ces videti komandu "No Thanks",klikni na to i nece ri praviti probleme.Kod mene je na Win.7 64 bit i Win.10 64 bit,kad se instalira ubacen u desni klik i kada ides na desni klik da te fajlove smo pokreni Unlocker i jedan po jedan fajl izbrisi.Videces kada klines na unloker dobices komandu,sa strelicom nadole i medju njima komanda "Delete".Ako ti se ne instalira u desni klik obda na pretrazi nadji lokaciju gde se nalazi i izbaci shortcut na desktop,pa avki fajl,prevuci levim klikom na ikonicu tog programa i sito ces dobiti komandu sa strelicom u kojoj se nalazi sledeca "delete"
 
Исто. Урадим ово
1599809329087.png

Па ово
1599809398138.png
Појави се ово. И ја кликнем. И тако неколико пута, за неколико од тих 46 преосталих ситних фајлова. Хајде да на редим за сваки, док не видим има ли ефекта.



Рестарртујем га, али и даље остаје у прогам фајловима, и даље 46 фајова улупно 23,5 КБ. Ситнина, али жилава.
 
Ево не могу да поставим више од 2 сличице, ево је трећа
1599809639221.png

Мада кажем, сада ми не смета, не нуди ми сваки пут да нешто штити. Ако тих 46 фајлоца од укупно 23,5 КБ не могу да праве неку скривену сметњу, нека их...
 
Oпет ја. Сад ми искочи ово чудо. Поништио сам, одустао, да не кажем канслеовао. * Иначе, када га укључим, улогујем се на име власника, и шта има да конфигуришем нови рачун? Одакле он зна да то нисам ја?
*
Када чујем израз кенесловао, питам јесу ли то чули до принца Черлса и Кемиле Перкер, или од Мергерет Течер.
1599822137810.png
 
Исто. Урадим ово
Pogledajte prilog 761958

Па ово
Pogledajte prilog 761959
Појави се ово. И ја кликнем. И тако неколико пута, за неколико од тих 46 преосталих ситних фајлова. Хајде да на редим за сваки, док не видим има ли ефекта.



Рестарртујем га, али и даље остаје у прогам фајловима, и даље 46 фајова улупно 23,5 КБ. Ситнина, али жилава.
Zato sam ti napomenuo da je nekada za te fajlove potrebno brisati 1 po 1.
 

Back
Top