Nakit

medved_bg

Elita
Poruka
15.540
Mnogo je lepo ovo sa ramovima, ali šta sa prašinom? Ubio me bog ako ću da briskam minđušu po minđušu, ogrlicu po ogrlicu,,,da bih isterala prašinu koja se zavuče u svaki ćoškić :neutral:

Cayca

Aktivan član
Poruka
1.251
Ja sve svoje minđuše držim okačene na lanac duž police za knjige. Nahvata se prašina jer ni meni ne pada na pamet da ih stalno brišem. Samo operem onaj par koji želim da nosim. Naravno, ovaj metod ne funkcioniše kod ljudi koji su alergični na prašinu.

wild_child

Elita
Poruka
18.255
Lepi su jako.

Ja danas videh gomilu divnih stvari na Zenskom Bazaru u CK13 ali naravno da opet nisam na vreme skupila para da si pokupujem svu silinu lepog nakita i unikatnih torbi :(

gost 183655

Veoma poznat
Poruka
11.280
Dragonfly prelepi su...rusticni i carobno nezni...

Na brzinu uslikana telefonom dva najnovija, izvinjavam se zbog loseg kvaliteta slika...

25092011080.jpg
25092011075.jpg

Poslednja izmena:

*Dragonfly*

Aktivan član
Poruka
1.185
Dragonfly prelepi su...rusticni i carobno nezni...

Na brzinu uslikana telefonom dva najnovija, izvinjavam se zbog loseg kvaliteta slika...

Hvala Vazdusasta. :)

Prsten na prvoj fotografiji mi se posebno dopada. Veoma je nezan, gotovo kao istkan od morske pene.

Da li je to rozenkvarc?

Drugi je vilinski. :)

Moja dva najnovija, kupljena prosle nedelje.

Obozavam kombinaciju srebra i poludragog kamenja, tesko im odolevam. :)

Mutni cilibar

Epidot

*Dragonfly*

Aktivan član
Poruka
1.185
Hani, i ja, i ja! :) Vintaz nakit je posebno sarmantan.

No, da pokazem narukvicu koju sam napravila. :)

Pre izvesnog vremena svi su poludeli za Giles and Brother Hex narukvicama.

http://www.gilesandbrother.com/collections/womens-classic/products/braided-hex-bracelet

Narukvice sa stilizovano upletenim maticama. :)

Cena iznosi vrtoglavih 250$.

Inspirativne devojke sa sjajnog bloga Honestly WTF, pokazale su svetu kako uz malo truda napraviti jeftinu verziju popularne narukvice.

http://honestlywtf.com/diy/diy-braided-hex-nut-bracelet/

Evo moje. :) Kostala me svega 8 rsd. :)
Za toliko sam pazarila matice u Metrou. Postanski kanap sam pronasla u jednoj od fioka.

Moju hex bracelet kombinujem uz vintaz bakarnu sa sedefom, zatim uz narukvicu od kamilje kosti s rezbarijama i uz tanku, peskovanu, pozlacenu.

Sve zajedno cine savrsen sklad. Bas kako volim - rusticno i boho. :)

HoneyDew.

Ističe se
Poruka
2.485
dragonfly, wow! :D

cula sam za "braided hex" trend, isto tako i da su narukvice preskupe
Odusevljena sam sajtom, mislim da cu isprobati par DIY-a, cim nadjem malo vremena. Volim unikatni stvarcice. :heart:
Verujem da ti narukvica nije bila teska za napraviti? A i bas si je fino ukombinovala ;)

Inace, dopada mi se svaki komad tvog nakita :aha:

HoneyDew.

Ističe se
Poruka
2.485
Hani, i ja, i ja! :) Vintaz nakit je posebno sarmantan.

No, da pokazem narukvicu koju sam napravila. :)

Pre izvesnog vremena svi su poludeli za Giles and Brother Hex narukvicama.

http://www.gilesandbrother.com/collections/womens-classic/products/braided-hex-bracelet

Narukvice sa stilizovano upletenim maticama. :)

Cena iznosi vrtoglavih 250$.

Inspirativne devojke sa sjajnog bloga Honestly WTF, pokazale su svetu kako uz malo truda napraviti jeftinu verziju popularne narukvice.

http://honestlywtf.com/diy/diy-braided-hex-nut-bracelet/

upravo sam i ja sebi napravila jednu braided hex narukvicu :D hvala na inspiraciji :zag:
ja sam uzela male, srebrne matice
nisam uspela da ispletem bas uredno, ali meni ne smeta :mrgreen:
moram jos da dotam da me je rad fino opustio i da cu pokusati jos neke stvarcice sama da napravim :D

*Dragonfly*

Aktivan član
Poruka
1.185
upravo sam i ja sebi napravila jednu braided hex narukvicu :D hvala na inspiraciji :zag:
ja sam uzela male, srebrne matice
nisam uspela da ispletem bas uredno, ali meni ne smeta :mrgreen:
moram jos da dotam da me je rad fino opustio i da cu pokusati jos neke stvarcice sama da napravim :D

Vau, Hani, divna je! :klap:

Daleko vise mi se svidja tvoja. :) Za sledecu narukvicu cu potraziti male matice.

Odlicno se uklapa s ostalim narukvicama, raskos materijala i tekstura.

Ja moju cesto i vrlo rado nosim. :)

Inace, kupila sam dva prstena, jedan s kamenom od zada, drugi s mahovinastim ahatom.
Zeleno, volim te zeleno. :)

Fotografisacu ih sutra na dnevnom svetlu. Danas se neopazeno iskrao dan.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.