Najvulgarniji vic!!!

Poruka
39
Imamo vec najsmesniji vic, najgluplji vic, znaci vreme je za jos najvulgarniji :)


Krenula crvenkapa kod bake, i mama joj deli savete: Pazi sine kako ides kroz sumu, nemoj vrane mozak da ti popiju! I tako krene crvenkapa na put, i na jednoj cistini ugleda jato vrana. Pogleda unaokolo, i vidi suplje stablo, brzo potrci i ubaci glavu unutra. Tuda prolazio sumar, pa vidi devojka se natrtila, pridje joj od pozadi i **** je ... Uto ce crvenkapa: Kljucajte, kljucajte, ali mozak mi necete popiti! :lol: :-D :lol:


Pricaju baka, mama i cerka o tome sta je najveci bol u zivotu. Cerka izleti prva:
"Sine, najzesce je bilo kad sam prvi put pukla. Ne da me je bolelo, nego..."
Majka ce na to:
"Ti si jos balavica cerko, i ne znas da najvise boli kad se poradas. Eto, ja
kad sam se poradala bolelo me je tri dana..."
A baka , najstarija prekide mamu recima:
"Eh, deco moja, obe ste mlade i pojma nemate sta sam ja sve iskusila. Eto, mene je na primer najvise bolelo kad sam pre godinu, dve vozila biciklu, pa mi se klitoris zapetljo u lanac..." :lol: :lol: :lol:

ajmo dalje..samo veselo :D
 
Lil'_hell92:
Ovaj drugi mi nije nesto smessan... :-)

pa sta cemo..svi mi imamo razlicite ukuse..
ali evo ovog dodajem posebno za tebe, tj. Lil'_hell92 :) ..pa se nadam, da ce ti ovaj biti smesniji :) :) :)

. Zalutala devojcica na nudisticku plazu. Prvi put u svom zivotu ugleda nagog muskarca. Ciko, ciko sta vam je to cudno sto visi ispod pupka. Manime se devojcice idi svojim roditeljima Ciko ciko a sta vam je to sto visi ispod pupka. Aman dete idi s Mirom . Ciko ciko sta vam je to ispod pupka. On odgovori: Pticica da bi se resio deteta i ode da legne na peskir. Nedugo zatim od muzike talasa i prijatnosti sunca covek zaspa. Probudi se u bolnici sav u cudu... Sestro otkud ja ovde? Ja sam nudista: upravo sam zaspao na plazi sta radim ja ovde Sestra: Najbolje da vidite sa devojcicom ona je stigla sa vama. Pitajte nju. Uvedose devojcicu! Sta trazim ovde devojcice: Meni je bilo jako dosadno, dok ste vi spavali igrala sam se sa vasom pticicom. Sve je bilo u redu dok me nije pljunula. Onda sam se razbesnela i zavrnula joj glavu, polupala jaja i zapalila gnezdo. :)
 
trazili ste citajte!mada mi je pomalo zao sto vam prodajem ovako dobar fazon.dosla hajdi na zimski raspust kod dede u alpe.zamislite one pejzaze iz slikovnica-sneg,planinski vrhovi itd.milina jedna.sede tako jedno vece hajdi i deda u stolici za ljuljanje,scucurila se u njegovom krilu,odsjaj vatre u kaminu,napolju zvezdano nebo,cica zima pogledi u daljini(uh ******).u jednom momentu upita hajdi dedu-deda,deda sta mislis da me poljubis, al od prave filmski,sajezikom.boze hajdi sta ti pada na pamet,pa ja sam ti deda-odgovori matori.prodje malo vremena kad ce ti hajdi opet-deda,deda a sta mislis da me diras malo po sikama.boze hajdi ali ja sam ti deda-opetce matori.ljuljuskaju se ljuljuskaju kad ce ti ova opet-deda deda a sta mislis da me diras malo dole po maci.boze hajdi pa ja sam ti deda,deda-ljutito ce matori.jooooj deda radi mi sta god hoces samo ga vadi iz guze!
 
ravno:
trazili ste citajte!mada mi je pomalo zao sto vam prodajem ovako dobar fazon.dosla hajdi na zimski raspust kod dede u alpe.zamislite one pejzaze iz slikovnica-sneg,planinski vrhovi itd.milina jedna.sede tako jedno vece hajdi i deda u stolici za ljuljanje,scucurila se u njegovom krilu,odsjaj vatre u kaminu,napolju zvezdano nebo,cica zima pogledi u daljini(uh ******).u jednom momentu upita hajdi dedu-deda,deda sta mislis da me poljubis, al od prave filmski,sajezikom.boze hajdi sta ti pada na pamet,pa ja sam ti deda-odgovori matori.prodje malo vremena kad ce ti hajdi opet-deda,deda a sta mislis da me diras malo po sikama.boze hajdi ali ja sam ti deda-opetce matori.ljuljuskaju se ljuljuskaju kad ce ti ova opet-deda deda a sta mislis da me diras malo dole po maci.boze hajdi pa ja sam ti deda,deda-ljutito ce matori.jooooj deda radi mi sta god hoces samo ga vadi iz guze!

AAHHHHAAAaaaaaaha ...e, ovaj je najbolji za sada! :D
 

Back
Top