Највећи бламови током флерта

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.755
Ах, ах. Сви смо имали неки испада док смо флертовали и нашли се у јако непријатној ситуацији. А тек када смо тинејџери па још и не знамо цаке па паднемо на глупости. Посебно ако је неко јако стидљив(стидљива), то отежа живот. И какве сте бламове имали током флерта у тим тинејџерским годинама?

Памтим када сам једном био са цуром у неком парку, беше вече, тамо скоро 12. И тако необавето ћаскали и немам представу како је уопште дошло до тебе о школи (лол), да ли је она нешто причала па сам се ја чисто надовезао јер идемо у исту школу, мада је она млађа 2 године. Само сам рекао за једну наставницу да је тежак хипокрит. Кад оно "То ми је тетка". Пропао сам у земљу када сам то чуо.
 
Nije ovo bio bas blam, ali desilo mi se da jedna devojka toliko zeli da cuje sta je to moj drug rekao za nju. Ja reko , evo ti telefon, zovi ga. Ne krijem nista. I primetim da pocela likusa da smara druga, da nasrce. Ja ustanem i kazem daj mi telefon ona odbija. Ja podjem rukom da uzmem ona cima i gura me. I ja se iznerviram i dohvatim telefon, silom joj otvorim saku i uzmem.

Kako je htela da odgurne moju ruku, tresnula je sacu i ona je pala ali se nije razbila. Ali se sok prosuo. Svi se okrecu i gledaju prizor. Ona besna uzima stvari i odlazi. Ljudi bulje u mene, cekaju moju reakciju. Ja se zavalio i lagano uzeo svoj sok i pijem. Totalno nezainteresovan. I ljudi se vratise svojim pricama.
:mrgreen:
 
Није баш из тинејџ дана али је мало кринџи мало смешно па ћу да поделим.

Приђе ми дечко у граду каже ћао ја сам Неко Име. Ја кажем ћао Неко Име, ја сам Ивана, драго ми је.
Онда минут непријатне тишине. И тачно видим да не зна шта ће.
Каже - Баш си лепа. Знаш, ја држим секнд хенд, дођи да изабереш шта хоћеш.
Надљудски напор да се човеку не смејем у лице. Смешно ми али не желим да га увредим, ружно је.

Ја не знам ко је вама рекао да морате да прилазите са ја имам ово ја имам оно. Све и да имаш хотел на Копу.
 
Е то је већ блам. Мада оно, момак то никада не би видео као блам из његове перспективе. Више би њему то била лепа успомена него разлог да препричава некоме. Што смотанија испаднеш у неком моменту (али случајно), то може бити слатко :mrgreen:
 
Prvi put izlazim sa jednom curom.. mala pizerija, mali stolići, sve puno.. jedan par sjeda do nas, već je tijesno.. ali nama je baš lijepo stisnuti jedno uz drugo.. stižu pizze.. prvo nama, pa njima.. povlačimo tanjire bliže sebi ka ivici stola jer bi bili jedni na drugima. taman sam nožem počeo po pizzi kad se tanjir sa njom izvrnuo preko ivice stola, pravo na moje pantalone.. a tanjir je posle malog "nećakanja" tresnuo na pod.. :roll: "situaciju" je začinila moja simpatija koja je pukla u gromoglasan smijeh, tako da su se skoro svi nasmijali.. posle mi priča da joj je to tako bilo simpatično i zabavno?? Daaa, ali na moj račun :roll:
 

Back
Top