NAJROMANTICNIJI GRAD

sweet_A:
Ziki:
Ne mogu, a da se ne slozhim sa obozhavaocima NS-a. Dajte ljudi, kako tvrdjava može da se takmiči sa bilo čim od toga svega nabrojanog, NS rules...
A mozhda i mozhe, ali u nekoj drugoj galaksiji??? :lol: :lol: :lol:

Stvarno, Novi Sad je veoma poseban grad. Velika je razlika između njega i Beograda.
Najbolja je naša Đava i šetnja kejom 8)
Nema sanse, Beograd je zakon! :P
 
Goscica:
sweet_A:
Ziki:
Ne mogu, a da se ne slozhim sa obozhavaocima NS-a. Dajte ljudi, kako tvrdjava može da se takmiči sa bilo čim od toga svega nabrojanog, NS rules...
A mozhda i mozhe, ali u nekoj drugoj galaksiji??? :lol: :lol: :lol:

Stvarno, Novi Sad je veoma poseban grad. Velika je razlika između njega i Beograda.
Najbolja je naša Đava i šetnja kejom 8)
Nema sanse, Beograd je zakon! :P

to SUGRADJANKO! konacno idevojka da brani BEOGRAD
POZDARV :)
 
Ma NS je i tu nema dileme! Sada kad je leto dodji u njega pa se prosetaj kejom, tvrdjavom (dobro za cepidlake to je u Petrovaradinu ali to je tu kod nas :P ), Mileticom. . . Pa ces videti da je NS. Kad bude bila jesen, zima i prolece dodji opet i uradi isto i videces da je NS najbolji grad! Kad ta ja kazem :)
 
. . .:
Ma NS je i tu nema dileme! Sada kad je leto dodji u njega pa se prosetaj kejom, tvrdjavom (dobro za cepidlake to je u Petrovaradinu ali to je tu kod nas :P ), Mileticom. . . Pa ces videti da je NS. Kad bude bila jesen, zima i prolece dodji opet i uradi isto i videces da je NS najbolji grad! Kad ta ja kazem :)

bravo!!!
 
Nije toliko bitno gde ste vec s kim ste. I Venecija moze da bude malo manje lepa ako niste u drustvo osobe koju toliko volite. Obisla sam dosta gradova ali kao najromanticniji pamtim jedan mali u zapadnoj Srbiji, sa cijeg brda smo posmatrali prelep zalazak sunca i grad koji polako tone u noc.
 
kebda:
mia23:
kebda:
P.S. u nekom kraju bgd-a... :!: :D
U kom ? :?: :?: :?:

zavisi gde zivis!
novi bgd, centar, banjica, rakovica....svi mi imamo stek mesto za romantiku.
evo male tajne, iako sam sa nbgd-a ima jedan stek na kaosancicevom vencu....
dovoljno ? :D
Neeeee ,reci mi jos neko mesto..
Mozda cu onda i ja poceti da smatram ovaj grad romanticnim...Za sad mi je samo dosadan... :D
 
mia23:
kebda:
mia23:
kebda:
P.S. u nekom kraju bgd-a... :!: :D
U kom ? :?: :?: :?:

zavisi gde zivis!
novi bgd, centar, banjica, rakovica....svi mi imamo stek mesto za romantiku.
evo male tajne, iako sam sa nbgd-a ima jedan stek na kaosancicevom vencu....
dovoljno ? :D
Neeeee ,reci mi jos neko mesto..
Mozda cu onda i ja poceti da smatram ovaj grad romanticnim...Za sad mi je samo dosadan... :D

upoznaj se sa ok likovima i nema frke.
ja da ti glumim turistickog vodica trenutno nemam vremena.
a veruj mi na rec da ima milion mesta odakle bi pozelela da sedis sa svojim dragim.
1. setnja krunskom ulicom (stek necu da ti otkrijem)
2. kalemegdan...
3. tas
4. kej u zemunu
5. ada
6. gardos(opet zemun)
7. jedno skolsko dvoriste...
dosta ti je ovih 6+1 predloga,za pocetak pravac na predlog 1a tj. na kosancicev venac i istrazuj...
pozdrav
 

Back
Top