Najomrznutija odeca

chokolada

Iskusan
Poruka
5.251
Bas me interesuju vasi odgovori na pitanje koje sledi.
Koji odevni predmet ne postoji u vasem ormanu i zasto?
Eto ja na primer MRZIM da nosim sve vrste prsluka zato sto mi ih je mama stalno oblacila kad sam bila mala. Prsluk se jednostavno ne nalazi u mom ormanu i nikad nece. 8)
 
Duge suknje mogu biti jako ženstvene i prijatne, naročito one letnje, na preklop i vezivanje(pa kad pirne vetrić.....)
Ubedljivo najviše mrzim svoju trudničku odeću, i brže-bolje sam je razdelila prijateljicama kad je prestala da mi bude potrebna.
Od obuće nemam japanke jer me nervira da mi se nešto zaglavljuje između prstiju. :D
 
Hm,ne znam bas da duge suknje mogu da budu sexy.Haljine,svih duzina obozavam,one su mi bas onako zenstvene i super,ali duge suknje....... :x
Ja ih nikako ne volim.ali to ne znaci da ne volim minice :)
 
AnaMaria:
Hm,ne znam bas da duge suknje mogu da budu sexy.Haljine,svih duzina obozavam,one su mi bas onako zenstvene i super,ali duge suknje....... :x
Ja ih nikako ne volim.ali to ne znaci da ne volim minice :)
Ukusi su razliciti, mislim da je suvisno "pljuvati" po odeci koju neki drugi ljudi vole. To nije odgovor na temu. :x
 
chokolada:
AnaMaria:
Hm,ne znam bas da duge suknje mogu da budu sexy.Haljine,svih duzina obozavam,one su mi bas onako zenstvene i super,ali duge suknje....... :x
Ja ih nikako ne volim.ali to ne znaci da ne volim minice :)
Ukusi su razliciti, mislim da je suvisno "pljuvati" po odeci koju neki drugi ljudi vole. To nije odgovor na temu. :x

Ne pljujem po tudjem ukusu,samo kazem da ih ja ne volim.
 
dakle ja cu da strcim...i da smo drugarice sigurno se ne bi svadale oko odece...jer ja volim da nosim prsluke i duge suknje, cak i sire krojeve haljina kao trudnicke...i volim japanke...sta si mogu, sto bi rekli...
...a ne nosim mini suknje,jer sam ubedena da mi ruzno stoje, ali su mi minici mnogo slatki...
Ne volim helanke i nikada ih nisam nosila...i one pantalone sto su sada moderne do listova sto imaju sa strane pantljiku kojom se jos malo podizu nogavice...i ne volim nabudzene patike...
 
nikad ne bih obukla kariranu kosuljicu u kombinaciji sa prslukom koji ima rolku...fuj..pa kragna dodje do pola lica...
u ormanu nemam sakoe, kostime...patkaste cipele na pertlanje...siroke i predugacke stvari...braon, sivo i teget....

najbolje se osecam u farmerkama, cizmama sa visokom stiklom (mogu da prodju i papuce, siljate) i jednostavnom majcom bez rukava...maslinasto, belo, crveno...
 
...poceo da voluckam, ma sta voluckam-OBOZAVAM bre,
garderobicu u boji :roll: ...zrelog limuna. 8)
A i chuci mi uz (novu) boju kože.Bash :)
To je valjda uticaj ovih silnih smajlija :?
Svi su tako lepi.I zuckasti, zuckasti k'o... :roll:
E, ali volim ja i masline.I votkicu, ona je bele boje.I crvenu volim.I A...?!Aha!
:wink:
 
E drugari a mogu ja da iskomentarisem obucu? Mogu jao divno :D Moderan bog (mislim ovaj '80tih i novije doba) je zenu zestoko za*ebao sa cim..... :roll: :roll: :roll: sa STIKLAMA.
Nema lepse obuce za zensku nogu ali ni bolnije stvari za zensku nogu... Jer koliko god se osecala divno zenstveno i posebno u njima (makar i isla na kafu sa drugaricama) ipak retko kad se nakanim da ih obujem. BEDAK :!: A tako su strava :roll: :P :P :P :P
 
Lepo vas je pitala koji komad odece ne moze da nadje mesta u vasem ormaricu a ne sta volite ili ne volite! Sorry, mozda malo grubo receno ali tako je! U mom ormaricu mesto ne mogu naci cipele na stiklu, dzemperici koji "grebu"... a mrzim i najlon carape, razlika je u tome sto njih ipak nosim ali s vremena na vreme...
 
kako zivis bez farmerki???? aaaaaaaa....
ja bas volim japanke...
cek da se prisetim sta nemam....esarpe!!!! bljaaaaks...

a za ovu pametnicu gore...pa da...ne volimo pa logicno da takvih stvari nema u ormanu... :twisted:
 
ivabg:
Lepo vas je pitala koji komad odece ne moze da nadje mesta u vasem ormaricu a ne sta volite ili ne volite! Sorry, mozda malo grubo receno ali tako je! U mom ormaricu mesto ne mogu naci cipele na stiklu, dzemperici koji "grebu"... a mrzim i najlon carape, razlika je u tome sto njih ipak nosim ali s vremena na vreme...
:twisted:Lepo neko rece, "pametnica"... jedino si za ove carape upravu-i ja ih mrzim!
 

Back
Top