Najneprijatniji sastanak

Generalno ok, ali mi je jedan ostao u glavi. Nije neprijatan ali devojka kako je sela kao mitralješ nije stala sa pričom. Dok se nisam stabilizovao razmišljao sam se da pobegnem pod izgovor da idem u toalet. Posle bilo ok, ispričasmo se i više nismo videli. Super devojka zanimljiva je bila skroz.
 
Kako vam je izgledao neprijatan sastanak i šta ga je učinilo takvim?
Podelicu svoj, poslednji:
Izadjem sa njim prvi put, pre toga smo se znali, prisao mi na svirci i vidjali se u prolazu, bio je onako simpa i kulturan pa sam pristala na kafu. Ali to je toliko bilo neprijatno jer je u par navrata samo stao sa pričom i gledao u mene po par sekundi sa blagim osmehom, to je trebao da bude flert, ali mene je to toliko uplašilo jer je bio onako cudan pogled, zatim u struk sve vreme mi je gledao u struk pa u lice, kad bih pricala imala sam osećaj da me nista ne sluša, kada sam rekla kako moram da idem nakon sat ipo otprilike on je poceo da me davi sa time kako mi je sigurno dosadno sa njim, na kraju me je pitao zašto necu da ga poljubim, svaki detalj tog sastanka je bio neprijatan i naravno bio je poslednji
Ovo je bilo APP što znaci ako prodje prodje, ti si to shvatila ozbiljno a on poziv na avanturu, itd. jednom recju on je to shvatio neozbiljno.....mislim da suvise paznje pridajes nebitnim sastancima....ali verovatno si mlada
 
jao evo jedan. naime preko aplikacije pre neku godinu. napisao tamo da je visok 175. ja sam 165. i sad malo ćaskali, ja brzo hoću polusatnu kafu samo da vidim osobu, tako uštedim gomilu vremena na bespotrebnu komunikaciju 🤣

i sad ide on ka meni a ono niži od mene vidno 🤣... i ja sad iznervirana čim smo pružili ruku kažem mu pa kako brate 175, m? on kaže ne razumem. pa kažem pa nisi napisao da si 160. kaže da li je to bitno? pa kažem nei nije. naravno da jeste. pa kaže zašto si tako površna 🤣🤣🤣. pa jbg jesam haha. I tako oče on da se okrene i ode kažem ja ajde lepo da se ispričano ko ljudi kad smo već došli. i tako pričali o poslu malo, politici i svako svojoj kući. bilo neprijatno tih pola sata ali jbg

Pa, je l' bilo na kraju nesto, ili...?! :zkez:

...se momku srusilo sve...

"Kao letnje kise"
"U trenutku srusilo se sve"
"Kao letnje kise"
"Iznenada i bez najave"
 
Ista prica sa visinom, nasli se, ja visa za glavu :) reko, pricacemo malo ajde da se bas ne okrenem i ne odem, rastajemo se, on odjednom bez najave da me poljubi, zinuo kao krokodil, umalo me nije udavio jezikom. Jedva pretekoh.😅
Drugi je bio u nekoj mojoj losoj fazi,bas losoj, gde sam se jedva naterala na taj sastanak, kako se primicao kraju ja skontam da sam mu celo vece pricala o roditeljima. Ne znam zasto, totalno nesvesno. Imala sam 30 god. 🙄
 
Mene jednom spojila sestra sa drugaricom s kojom se znala preko sporta.
Mislila je da smo možda OK jedno za drugo.
Nije mi smetalo što sam se skockao, a ona došla u duksu i patikama.
Ni to što nije zatvarala usta celo veče, jer sam ja uglavnom ćutolog.
Ali, uopšte me nije "konstatovala" i priča je bila o svemu osim o onom o čemu je trebalo...
A svidela mi se...ali eto...
Nisam joj pokazao da mi je neprjatno ni jednim gestom, ali sam se osečao kao popiššan u nediostatku boljeg izraza.
Na kraju smo se rukovali :fdlan: i otišli levo i desno...
 

Back
Top