Najludji citati sa foruma...

Tya:
Što ne pivo? Kao ne možeš da se napiješ od njega? Onda ti meni, druže, objasni šta se meni desilo kada sam ga prvi put probala (i popila osam)?
nisam rekao da ne mogu.
rekao sam da sam se ubio (u petak) od tekucine koja je 80% bila pivo.... a onaj deo o nespominjanju je zbog toga sto me je do juce u 4 ujutro glava bolela... :roll:
 
Treba mi pomoc oko prvog poljupca.Trebam da se smuvam sa jednom devojkom,ali ne znam da se ljubim.Svi misle da sam imao gomilu devojaka,a ja nisam imao ni jednu.Strah me je da se ne izblamiram.Imate li neki savet,npr.kako trebam da se ljubim,sta da radim i slicno...
ako neko moze da mi pomogne neka mi posalje nesto na rasa_beast@yahoo.com

AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Tya:
Treba mi pomoc oko prvog poljupca.Trebam da se smuvam sa jednom devojkom,ali ne znam da se ljubim.Svi misle da sam imao gomilu devojaka,a ja nisam imao ni jednu.Strah me je da se ne izblamiram.Imate li neki savet,npr.kako trebam da se ljubim,sta da radim i slicno...
ako neko moze da mi pomogne neka mi posalje nesto na rasa_beast@yahoo.com

AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

meni je ovaj topic tako tuzan... tako iskren... mislim, verovatno je sa nekog tinejdzerskog topica, aaaaaaaaa?
 
malecka:
Tya:
Treba mi pomoc oko prvog poljupca.Trebam da se smuvam sa jednom devojkom,ali ne znam da se ljubim.Svi misle da sam imao gomilu devojaka,a ja nisam imao ni jednu.Strah me je da se ne izblamiram.Imate li neki savet,npr.kako trebam da se ljubim,sta da radim i slicno...
ako neko moze da mi pomogne neka mi posalje nesto na rasa_beast@yahoo.com

AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



ovaj topic je super sta ce decko grni bas mi ga zao nije se niko rodjen naucio. Bar je iskren, ne.
 
sanja:
Nocturna:
Pazi recenicu:

Chan Shaolin Si:
moja sestra je imala pikinejzera ali umro je nakon 5-6 godina bili su mu ispali i zbi ne znam sta je grdniku bilo bila je zensko mozda je zenkama kraci vijek.

P.S. Zao mi je pikinezera, ali...

mora da je jeo cipiripi pa mu ispili zbi.

moguce posto mu je ona svaki dan davala po 2-3€ da kupi nesto u prodavnicu a u zadnje vrijeme se bio propio i propusio je bio cigare.
 

Back
Top