NAJLEPŠE PRODAVAČICE LUBENICA

o daaaaaaaaaa :cool:

1566750986985.png
 
sad slučajno sam saznao da su najlepše prodavačice lubenica prešle na prodaju mandarina :D

1570100206686.png



Što se tiče prometa, Kristina kaže da dnevno proda oko 300 kilograma mandarina. Sve što joj gazde donesu na tezgu, ona rasproda. O tome svedoči i jedna mušterija koja je priznala da je šef stalno tera da se vrati po još mandarina.

još slika i video na

https://www.blic.rs/slobodno-vreme/...proda-i-do-300-kg-dnevno-a-kad-vidite/xc9g970
 
ovih dana gradovi, putevi su prepuni lubenica, dinja

ne zna se šta je lepše

lubenice ili prodavacice :D

evo priče o jednoj lepoj prodavacici iz žablja :D

- - - - - - - - - -

lubenice-zabalj-mondo-stefan-stojanovic-22.jpg


- - - - - - - - - -

Marina Vezilić (20), jedna od 20 devojaka koje prodaju lubenice na putu, postavila je traktorsku prikolicu punu na skretanju za Žabalj.

- - - - - - - - - -

Kada su vrućine nesnosne, ona lubenice prodaje u kupaćem kostimu.
“To sam počela da radim jer su me nervirale bele linije od bretela i beo stomak kada sam prodavala u majici. Pošto smo već ceo dan na suncu, odlučila sam da prodajem u kupaćem kostimu i šorcu i tako lepo pocrnim”, kaže Marina.
lubenice-zabalj-mondo-stefan-stojanovic-27.jpg







- - - - - - - - - -

lubenice-zabalj-mondo-stefan-stojanovic-21.jpg


- - - - - - - - - -

Kupaći kostimi, ceni, nisu povećali prodaju, ali su izazvali veću pažnju.
Stanu pa se slikaju sa mnom, pitaju me da li se samo sunčam ili i prodajem lubenice”, priča Marina, a njene navode potvrđuje interesovanje nekoliko kupaca koji su se zaustavili automobilima dok smo razgovarali sa njom.
Ima ih, kaže, i dosadnih, a i onih koji nude bolji život u inostranstvu.
Katastrofa. Predlažu da nas vode u Austriju, Nemačku, da se ne mučimo ovde više. Srećom, našle smo način da im se odupremo – stavile smo burme, kao udate smo. I pored toga, juče me jedan zamarao sa predlozima da me vodi u Beč”, kaže Marina.
Uglavnom je, dodaje, reč o Romima iz Srbije koji rade u Austriji i Nemačkoj.
Stane tu sa džipom da me vodi, da me kupi, kiti, auh, ježim se, odvratno”, kaže Marina.
Marina nam objašnjava da je nemoguće prepoznati dobru lubenicu sve dok se ne proba, “džabe kuckanje, da li je muška ili ženska i sve to... Ništa dok se ne proba”.
Inače, najpoznatija lepotica iz Žablja je bivša mis Jugoslavije Jelena Jakovljević, koja živi u Emiratima i sada se preziva Bin Drai.
“Valjda će i mene neko da zapazi pa da lepo prođem kao i ona”, nada se Marina.
Marinina sestra Katarina, šesnaestogodišnja srednjoškolka, ne prodaje, kao njena sestra, u kupaćem kostimu, ali opet lepo zaradi za džeparac.
Radim celo leto, svaki dan, jul i avgust. Dolaze i momci, ali prema svima fino, prema svima distanca”, precizira Marina.





- - - - - - - - - -

Sada znate, ako vas put leti nanese na trasu Novi Sad-Zrenjanin, najbolje lubenice i dinje su na raskrsnici za sretanje za Žabalj.
Lepa žena.
 

Back
Top