Najlepša žena u Evropi dolazi iz Novog Sada

proka

Legenda
Poruka
57.100
Najlepša žena u Evropi dolazi iz Novog Sada


M. P. 26. maja 2020. 19:37

Izbor za najlepšu ženu Evrope održan je u Beču, a titulu je odnela Srpkinja Ljubica Rajković.
U Studiju 44 u austrijskoj prestonici okupile su se predstavnice celog sveta, ali krunu i titulu odnela je Novosađanka Ljubica Rajković, koja iza sebe ima još mnogo sličnih priznanja. Bila je i Miss Balkana, Miss Earth Srbije i Top Model Evrope, a sada je i zvanično najlepša Evropljanka. Pored toga, Ljubica je na takmičenju za Mis sveta koje se održalo na Filipinima odnela drugo mesto.

1590515817783.png



Inače, Ljubica je studentkinja Filozofskog fakulteta u Novom Sadu, gde završava studije srpskog jezika i književnosti.
A to nije kraj dugog spiska njenih interesovanja – uz sve to, ona je i instruktor zumbe, a za njenu figuru zaslužni su upravo ova aktivnost i dodatak fitnesa.

1590515832891.png

https://www.krstarica.com/zivot/ziv...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

pa zar smo i sumnjali :D
 
U liftu sam danas sreo ženstveniju i prirodno lepšu komšinicu 20x puta, do parkinga još dve, mala konobarica u kafiću je Mont Everest za ovu...znači nisam mrdnuo 200m i naslov članka postaje presmešan. U Novi Sad kada dođem ne mogu da se nagledam lepote i ljupkosti,a ovu verovatno ne bih konstatovao. U Evropi? Sačuvaj bože i zakloni. Čudni neki kriterijumu za "miss" uz svo poštovanje ukusa i afiniteta. Možda je devojka sjajna ovako,neću da grešim dušu, ali ne znam po kom estetskom kriterijumu može biti najlepša, a to je valjda poenta tih izbora.
 
U liftu sam danas sreo ženstveniju i prirodno lepšu komšinicu 20x puta, do parkinga još dve, mala konobarica u kafiću je Mont Everest za ovu...znači nisam mrdnuo 200m i naslov članka postaje presmešan. U Novi Sad kada dođem ne mogu da se nagledam lepote i ljupkosti,a ovu verovatno ne bih konstatovao. U Evropi? Sačuvaj bože i zakloni. Čudni neki kriterijumu za "miss" uz svo poštovanje ukusa i afiniteta. Možda je devojka sjajna ovako,neću da grešim dušu, ali ne znam po kom estetskom kriterijumu može biti najlepša, a to je valjda poenta tih izbora.
Haha da u NS najlepse devojke realno.
 

Back
Top