Najkorisnija stvar ikada izmisljena?

Onda je tvoja logika veoma slaba. Točak nije bio tu. Čekić nije bio tu, auto nije bio tu.
Ali električna energija jeste, kao i drugi oblici energije. Samo smo napravili alate da ukrotimo tu energiju i iskoristimo je. Valjda znaš osnove fizike.
hvala na komplimentu , ali delovi točka su postojali , delovi čekića , delovi auta su već postojali , i to sve u prirodnoj okolini , čovek je samo sabrao koliko su dva i dva , ma imam neka poznavanja fizike samo onako koliko treba da se položi ispit kod zeznutog profe :ok:
 
Rekao bih vatra, ali nju tehnički niko nije izmislio, ljudi su je samo "otkrili" i naučili kako da je iskoriste. 🔥

Zatim točak (što podrazumeva i sva prevozna sredstva kojih bez točka ne bi bilo), struja, telefon (odnosno telekomunikacije, kao širi pojam)... Dodao bih i internet, ali za svaku pozitivnu stvar koju on donosi tu je i jedna negativna, da ne kažem dve, tako da... ne znam jel' njemu mesto na toj listi. Ali ono što ja svakako dodajem na nju jeste čokolada. :heart:
Najgenijalnija stvar ikada izmišljena je termos:D:D:D:D:D
Da, mislim, zimi staviš vruć čaj - on ostane vruć, leti staviš hladan sok a on ostane hladan... Kako samo zna je li zima ili leto. :mrgreen:
 
hvala na komplimentu , ali delovi točka su postojali , delovi čekića , delovi auta su već postojali , i to sve u prirodnoj okolini , čovek je samo sabrao koliko su dva i dva , ma imam neka poznavanja fizike samo onako koliko treba da se položi ispit kod zeznutog profe :ok:
Velika je razlika u postojanju energije i postojanju alata. Kompjuter nije oduvek postojao, za to je potrebno mnogo različitih izuma. Ali energija jeste postojala, samo smo je otkrili. E sada, ako ti je teško da prihvatiš to, razumem te.
 

Back
Top