Najjeftiniji mifi uredjaj koji moze da navuce 100mbps?

MisterXp

Primećen član
Poruka
523
Naime, prilikom dosta vredjanja yettela, ubacili su jos par baznih stanica kod mene i sada su mi brzine na telefonu +100mbps, ali mifi uredjaj koji sam dobio od njih (ZTE-MF283V) ne moze da predje preko 50mbps. Karticu sam prebacio na telefon i tera isto 100mbps, sto znaci da je do uredjaja.

Zanima me koji je najjeftiniji mifi uredjaj koji bih mogao uzeti da moze da navuce 100mbps protok.
 
Nisam ni cuo za mifi
ditto

Search:

MiFi is a brand name to describe a wireless router that acts as a mobile Wi-Fi hotspot. In many countries, including The United States, Canada, and Mexico, Inseego Corp owns a registered trademark on the "MiFi" brand name; in the United Kingdom, mobile operator Hutchison 3G owns the "MiFi" trademark
 
Naime, prilikom dosta vredjanja yettela, ubacili su jos par baznih stanica kod mene i sada su mi brzine na telefonu +100mbps, ali mifi uredjaj koji sam dobio od njih (ZTE-MF283V) ne moze da predje preko 50mbps. Karticu sam prebacio na telefon i tera isto 100mbps, sto znaci da je do uredjaja.

Zanima me koji je najjeftiniji mifi uredjaj koji bih mogao uzeti da moze da navuce 100mbps protok.
Uzmi bilo koji ruter, pa ga pikaci na taj mifi ruter. Obavezno da ima 5Ghz antenu, jer taj tvoj mifi ruter verovatno nema... :heart:
 

Back
Top