Najjbolji (najzgodniji:) kuvar danasnjice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, decko ima mnogo dobrih recepata, ali me jako nervira njegovo foliranje. Kao on ima puno prijatelja, kao sve je OK, iako mu se par puta dese neke ispale. I jako me nervira kako shushka dok govori.
Sve u svemu dok kuva dobar je, kad pocne da se zeza ili da prica, smori kao niko.
 
Elena_:
.......ne mislim da je.........ima mnogo boljih kuhara koje poznajem....
ne svida mi se ono njegovo kuhanje.To bi ja nazvala nekakvom smesom svega i svacega.........par puta sam gledala njegove emisije i cudila se sta danas ljudi vole........

A jes probala nesto od toga da pripremis???
Uostalom vecina onoga sto vidis kod njega su klasicni recepti koje je on malko pojednostavio da bi bili pristupacni obicnim ljudima.
 
Jelena:
Ako Vam je dosadilo da stalno jedete jedna te ista jela, pokusajte da svoj kuvar obogatite receptima i savetima koje Vam nudi Jamie Oliver. (http://www.jamieoliver.net/)
Narode verujte mi da sam pocela da spremam mnogo raznovrsniju hranu uz Jamie Olivera....
Zacini su nesto najbolje sto postoji,svuda ih mozete naci a vas jelovnik ce biti poboljsan u svakom slucaju... :D :D :D
Malo mi smeta kod Jamie olivera sto se folira ali je majstor sto se tice pravljenja jednostavnih ali vrhunskih jela...
Probajte, kao i on, da malo improvizujete sa namirnicama...Uzivacete u kuvanju,obecavam :D :D :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top