Najgluplje recenice gestovi kojim su vas startovali?

Pre jedno dve nedelje, izadjem ja, dodjem do kluba i mog druga jos nema....I tako ja cekam i cekam pored sanka, palim jednu, drugu trecu cigaru, vec se smorila skroz i prilazi mi tip sa onom zvakom "E, stojim tu vec pola sata sa ortakom i smisljam sta pametno da ti kazem i bla, bla, bla...." I tako je tupio nekih 15 min., dok ga nisam otkacila....al onako na finjaka.... ne volim ja grubo da ih teram.... nije u redu.....
 
колачић:
Pre jedno dve nedelje, izadjem ja, dodjem do kluba i mog druga jos nema....I tako ja cekam i cekam pored sanka, palim jednu, drugu trecu cigaru, vec se smorila skroz i prilazi mi tip sa onom zvakom "E, stojim tu vec pola sata sa ortakom i smisljam sta pametno da ti kazem i bla, bla, bla...." I tako je tupio nekih 15 min., dok ga nisam otkacila....al onako na finjaka.... ne volim ja grubo da ih teram.... nije u redu.....

a meni je ta recenica skroz ok. sasvim spontana, neusiljena. cak mislim da, ako bih ja nekome prilazila, da bih nesto slicno rekla. hm..nemam pojma.
 
колачић:
Pre jedno dve nedelje, izadjem ja, dodjem do kluba i mog druga jos nema....I tako ja cekam i cekam pored sanka, palim jednu, drugu trecu cigaru, vec se smorila skroz i prilazi mi tip sa onom zvakom "E, stojim tu vec pola sata sa ortakom i smisljam sta pametno da ti kazem i bla, bla, bla...." I tako je tupio nekih 15 min., dok ga nisam otkacila....al onako na finjaka.... ne volim ja grubo da ih teram.... nije u redu.....
Da ti se svideo decko taj start bi ti bio super...Skroz je ok nastupio,ali ti se ocigledno on nije svideo...
 
Zefirra:
Glupi , ali i blesavi i smesni...i ako postoji ijedan koji smatrate originalnim , volela bih cuti

ovo su samo glupi , za mene

:) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Maco ,idesh u setnju?

E moj drug bi hteo da se upozna s tobom , i da igrate zajedno.

Volish da gledash?Ocesh da pipnesh?

Mache , ocesh da mi budesh riba?

(hvat za dupe) Imash lepu guzu
.


....ovo bih izdvojila kao zrelo za peglu , a ima li josh neko neki da dopishe , pa da peglamo i smejemo se zajedno...:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E i naravno muskarci da napishu smesne recenice kojima su devojke njih startovale.Obavezno!

Помаже Бог, сестро!
 
Mislim, nije bio start bas, nego kao neka fora...
Juce, moj pas se igra, i dolazi neki tip sa drugim psom, njih dvoje se tu nesto poigraju, mi malo caskamo... I moj Obi skoci na tipa, malo ga udari u vilicu, a tip ce:
"Hehe, neka, neka skace, ali ako nanese teze telesne povrede, tuzicu gazdaricu..."
I onda onaj "jaoshtosamdovitljivishmeker" pogled...
 
NovaIsta:
a meni je ta recenica skroz ok. sasvim spontana, neusiljena. cak mislim da, ako bih ja nekome prilazila, da bih nesto slicno rekla. hm..nemam pojma.

Ali stvar je u tome sto uopste nije bilo spontano i neusiljeno. Bas je bilo ocigledno da je smisljao sta da kaze, kao da mi je izrecitovao sve. Ionda kao "nisam nista smislio....", a jasno da je pola sata stajao i smisljao kako da mi na tu foru pridje.
 
Moj biser: "Izvini, da li se mi mozda znamo iz opstine Savski Venac?"
Sto je najgore, devojka nije ni bila iz BG-a, a sto je jos gore, prosao sam:-)

Devojacki biseri: "Meni je drago sto imas devojku, ali ja eto volim da upoznajem nove ljude i da se druzim"

"Zaljubila sam se" (dobacivka na ulici)

A "najoriginalniji" zenski start je kad pocnu da te pipkaju svake dve sekunde i da se odusevljavaju svime sto kazes, smeju se na svaku foru, usiljeno do bola, ma jednostavno maksimalan sliht dok te ne ugrabe za sebe...a onda prelaze u fazu posesivnost:-)
 
Zefirra:
Glupi , ali i blesavi i smesni...i ako postoji ijedan koji smatrate originalnim , volela bih cuti

ovo su samo glupi , za mene

:) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Maco ,idesh u setnju?

E moj drug bi hteo da se upozna s tobom , i da igrate zajedno.

Volish da gledash?Ocesh da pipnesh?

Mache , ocesh da mi budesh riba?

(hvat za dupe) Imash lepu guzu
.


....ovo bih izdvojila kao zrelo za peglu , a ima li josh neko neki da dopishe , pa da peglamo i smejemo se zajedno...:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E i naravno muskarci da napishu smesne recenice kojima su devojke njih startovale.Obavezno!



Bilo ih je mnogo,ali recimo jedan od glupljih:

Imas sisu za medalju :lol:
 

Back
Top