Najgluplja(najludja) stvar koju si uradio[la]

i sofffy......
jesi bila na tv-u? :lol:


imala sam i ja fazona sa preobuvanjem...
more ko more.....sve brdovito..... jednom sam uveche izashla u papuchama na neku malu shtiklu, stopala su me ubijala od silne shetnje :(.....
sledeci put sam ponela japanke, stavila ih u kesu, i sakrila ih u jedan zhbunic (taman na pochetku jedne uzbrdice) ;)....i kad sam se vracala iz grada, one papuche u kojima sam ishla, stavila sam u kesu, a te japanke obula..... i lepo bilo mojim stopalima.... 8-)
 
Meni nije ni glupa ni luda stvar to sto sam dosla u Uzice.Da sam ostala u Beogradu umesala bih se sa studentima i sa manekenkama i odavno bih bila u masini koja se zove "Tamo je be ko koga stigne".Ovde pobegnem onda kad hocu da zavedem red u emocijama i u ljubavi, da me niko ne je be.Jer dok me neko je be onda nemam poptunu kontrolu nad svojim ljubavnim zivotom nego tu kontrolu delim sa njim.
 
topmodelsica:
Meni nije ni glupa ni luda stvar to sto sam dosla u Uzice.Da sam ostala u Beogradu umesala bih se sa studentima i sa manekenkama i odavno bih bila u masini koja se zove "Tamo je be ko koga stigne".Ovde pobegnem onda kad hocu da zavedem red u emocijama i u ljubavi, da me niko ne je be.Jer dok me neko je be onda nemam poptunu kontrolu nad svojim ljubavnim zivotom nego tu kontrolu delim sa njim.
A sta ces u Uzicu?
 

Back
Top