Najgadniji film

"Notting Hill", nisam ga ni gledao, gledala ga moja mama ali sam par puta bacio pogled i shvatio da je najgadniji koji sam gledao. Ne zbog price u koju nisam bio upucen vec zbog glavne glumce i glavnog glumca :D
 
Testera? Irreversible? August underground Trilogija? Srpski film? Groteska? I Saw the Devil? :D :D :D

Sad ćete videti šta je UZNEMIRUJUĆE.

The Untold Story aka Eight Immortals Restaurant: The Untold Story

1993+untold+story.jpg


 
Salò, or the 120 Days of Sodom.
Jedini film koji nisam pogledala do kraja jer mi je bio isuviše gadan. Batalila sam ga kod scene sa koprofagijom. Ogavno. Ostatka filma se slabo sećam, tako da mi verovatno nije bio previše gadan, ali posle pomenute scene jednostavno nisam mogla dalje. Još uvek me proganja ono govance posluženo na tanjiru, sa escajgom. :bljak:

Btw, neke od gadnih filmova sa ove teme nisam pogledala, hvala ljudi na predlozima, odo' da ih skidam. :lol:
 
Salò, or the 120 Days of Sodom.
Jedini film koji nisam pogledala do kraja jer mi je bio isuviše gadan. Batalila sam ga kod scene sa koprofagijom. Ogavno. Ostatka filma se slabo sećam, tako da mi verovatno nije bio previše gadan, ali posle pomenute scene jednostavno nisam mogla dalje. Još uvek me proganja ono govance posluženo na tanjiru, sa escajgom. :bljak:

Одвратно. :bljak:
 

Back
Top