Najbolji sponzor za zaradu citanjem e-mailova

miloshjan

Zainteresovan član
Poruka
131
Najbolji sponzor za zaradu citanjem e-mailova na internetu.

- Vrednost e-maila: 5, 10, 15 i 20 centi
- Vrednost Paid to Clicka: 1, 2 i 5 centi
- Referral bonus (bonus za svakog ko se uclani ispod vas): 2 centa
- Minimum za isplatu: $125
- Isplata se vrsi u roku od 48 sati!
- 5 Nivo referrala:
1 nivo - 7%
2 nivo - 3%
3 nivo - 1%
4 nivo - 1%
5 nivo - 1%

Link za uclanjenje: http://www.perfect-emails.com/pages/index.php?refid=miloshjan

Sva pitanja mozete poslati na adresu miloshjan@yahoo.com

Opsirnije na sajtu http://emailzarada.web1000.com
 
fotograf:
Jesi razmisljao o tome da otvoris internet caffe? Ubacis 10-20 racunara, zaposlis 20-40 ljudi (u dve smene), objasnis im sta gde kada i kako treba da kliknu i ti se za par meseci kandidujes za predsednika. A? Mlad si, prerspektivan... evo ja cu prvi glasati za tebe. 8)

Izvini, ali kakve veze ima internet zarada sa predsednickom kandidaturom?

Eto sada mi fali jos "samo" 9999 potpisa, i jos dve godine, pa cu se kanididovati :lol:
 
miloshjan:
jagodica:
http://www.fraud.org/internet/

pazite da se ne prijavite na neki ? sajt..
btw kako je to pravno regulisano? pa mogu da te uhapse...

Ja tebe stvarno nista ne razumem. Uzgred ni link ti ne radi.

kucaj na googlu "internet fraud" izbacice ti sigurno.
pa ko radi to kliktanje da pazi jer moze svasta da mu upadne u komp i na svakakve stvari da s eprijavi...na tom sajtu ima nekih podataka o net-prevarama
a kako je tvoje zaradjivanje pravno regulisano, radis na crno...jednom ce i tu da stignu zakoni i sta onda
 
Jagodice to je ono sto sam trazio dva meseca.U stvari bio sam naisao na neki sajt na srpskom gde ima crni spisak nekih firmi koje ne placaju clanovima, ali sad ne mogu opet da ga pronadjem.Nazalost na ovom sajt koji si ti predlozila nema ni jedna GPTR firma.Nema veze ima i ovde korisnih podataka, recimo da vidimo ko to cinkari na netu.
Pozdrav i za tebe i za miloshjana

P.S.Na jednom programu sam zaradio 70$ za 12 dana i trazio isplatu i sad trebam da cekam 60 dana da mi stigne cek na kucnu adresu.Jaoj poludecu ako budu neki9 prevaranti jer imam i 6 referala.
 
wizard32:
Jagodice to je ono sto sam trazio dva meseca.U stvari bio sam naisao na neki sajt na srpskom gde ima crni spisak nekih firmi koje ne placaju clanovima, ali sad ne mogu opet da ga pronadjem.Nazalost na ovom sajt koji si ti predlozila nema ni jedna GPTR firma.Nema veze ima i ovde korisnih podataka, recimo da vidimo ko to cinkari na netu.
Pozdrav i za tebe i za miloshjana

P.S.Na jednom programu sam zaradio 70$ za 12 dana i trazio isplatu i sad trebam da cekam 60 dana da mi stigne cek na kucnu adresu.Jaoj poludecu ako budu neki9 prevaranti jer imam i 6 referala.

kako mislis cinkari na netu? koji je to program i koliko si radio i sta (kliktao 3 sata dnevno ;)
ali ovi poslovi su meni kao neki rad na crno..kao da te uveravaju da 'ima hleba bez motike'. ali sta ti u stvari radis? i zasto se nekom isplati da te placa? i koje su posledice? svaki taj sajt ti ubacuje spy program to pod 1. recimo isla sam na referalware, to se svodi na net marketing, nije smao kliktanje.. (potreban je paypal...) ali ako hoces da zaradis, tu ima da se radi, to pise i na fraud sajtu, odnosno treba da se ulaze.
da li je neko popunjavao ankete...survey scout? (www.surveyscout.com). traze 35$ za uclanjenje..opet..kad ti razimslis gde tvoj racunar sve treba da prodje i kakve nesrece da zakaci usput...i da tamo nekim amerima treba da pises da li volis ovaj sampon ili onaj.. ne znam
 
Uh koliko pitanja :? Za cinkarenje sam se šalio naravno.Jeste da mrzim cinkaroše ali su na netu opet dobrodošli.Samo kad bih ja zapazio nekog prevaranta ja ga ne bih prijavio nego bih samo obavestio moje referale.
To je GPTR(get pay to read)program.Znaš ono ,oni šalju mailove ti ih čitas i za to budeš plaćen.Ja naravno samo uključim da teče vreme a ovamo radim sasvim druge stvari, i tako svakih 30-60sek.Koliko radim?Pa non stop dok surfujem.Odabrao sam 5 firmi i uvek imam dovoljno mailova za otvaranje.Kao što rekoh kod jedne firme sam zaradio 70$ (koliko teba za isplatu) za 12 dana. Otprilike 5 sati dnevno sam im bio posvetio pažnje.E sad čekam isplatu pa ako stigne onda odlično a ako nestigne onda Bože moj.Obavestiću sve moje referale(trenutno njih 9) da dignu ruke od njih.
E sad znaš li sta mene zbunjuje,što to nisu neki komercijalni mailovi (možda samo 1%) nego sve neke ponude da se učlanis u druge firme preko tih ljudi što plate da ti stigne taj mail,ili da izvrsis search i time njima doneseš zaradu.Priznajem da i meni sve to zvuci pomalo nelogicno ali internet je cudo pa ko zna mozda neko hoce da plati i za to.
E sad sto se tiče spy programa.I da ne posecujes ove firme opet ćeš nakupiti mnostvo špijuna,a pošteno da ti kažem da li ću za dan surfa nakupiti 40 ili 50 špijuna meni je sve jedno.
I na kraju sto se tiče ovih anketa što ti kažeš ne pada mi napamet da ulažem pare da bih Amerima(seme im se zatrlo) popunjavao ankete koji mi se šampon sviđa.Ovako ne moram da ništa ulazem a nakraju možda me i plate,vreme će pokazati.
Pozdrav Jagodice :wink:
 
pa da, a ovo sto klikces ne radis za amere...nasli ste neki ruski mlm/click sajt? ;)
ulazes i ovako...pa neko i internet placa..
valjda je to mlm - cilj da dovedu sto vise njih na sajt. a koja je tacna logika mogao bi neko da se pozabavi time :I neko strucan.. ja imam jedan taj programa ali nisam bila istrajna, a nisam ni nabavila referale.. ali ko zna
 
wizard32:
Ne Jagodice ne radim ja za Amere(Pobio bih ih da mogu)Mozda to i jesu njihove firme i oni imaju normalno zaradu od njih ali ja namerno necu da ulazem pare u te programe (pa ni one sto sam zaradio kod njih) nego cu samo da podizem.
Pozdrav 8)

pa ti si njihov radnik i ulazes internetom! sta mislis to sto placas eunetu njima ne ide ni pare? inace to sto ulozis opet te navodno pokrije kada radis.. ne znam ali svodi ti se na isto
btw ljudi sta imate protiv ovih rasprava, ovo je korisno da se sazna o ovim stvarima i da se malko rascisti sta je prevara sta nije.
 
jagodica:
ali to vreme sto trosis na kliktanje je baceno vreme? mislim ne radis nista ni kreativno niti napredujes...ok vezbas strpljenje
Kao sto ti rekoh Jagodice ja samo kliknem sacekam da vidim da li je pocelo odbrojavanje i onda se prebacim na nesto drugo kao naprimer sad na ovaj forum a tamo u drugom prozoru tece vreme i ja kao zaradjujem.Cool zar ne :!:
A ono sto kazes da dok ja surfujem preko EUneta Amerima ide zarada za to nisi uopste u pravu. :shock:
Pozdrav 8)

P.S. Zamalo da zaboravim da ti odgovorim za karticu.Isplatilo bi se meni veoma dobro da dam jednom mesecno jednu karticu najboljem referalu i time ih podstaknem da rade jos bolje.Zasad su mi zaradili 5,2$a imam ih 11. :D
 
E ovako i ja da odgovrim na ovu temu:

- Meni nije bitno odakle je vlasnik sajta za koj ja radim (SAD, Rusija, Kina... - nebitno), vazno mi je samo da li je taj neko sa kim saradjujem posten. Ako vi budete i dalje nastavili da gledate ko je odakle tesko da cete uspeti u ovom poslu.

- Ni jedan sponzor za zaradu citanjem e-mailova ne trazi neke pare za uclanjenje (mozda postoji neki, ali ja jos niasm naiosao na neki takav), tako da je sve apsolutno free.

- Da li je MLM ili ne, to je vec diskutabilno. Ti mozes i sam/sama da zaradjujes, ali naravno lakse je kada imas referrale.

Pozdrav!
 

Back
Top