naj(Ne)verniji znaci

  • Začetnik teme misterija
  • Datum pokretanja
SM:
Na tako generalna pitanja se ne moze odgovoriti,to je kao da citas dnevni horoskop. Zenska osoba koja ima Mars u Blizancima u svom horoskopu je po pravilu neverna, a muskarac koji ima Jupitera u sedmoj kuci u aflikacijama ili Veneru u 12-oj kuci je neveran.

ja sam zenska osoba sa Marsom u Blizancima i verna sam! Nije lepo bilo kome tako lepiti etikete, moze neko slepo da veruje u te vase pisanije i da recimo sumnjom pokvarite savrseno lepu ljubavnu pricu
 
RAK:
Mislim da je bitnije da li osetis potrebu da varas a ne da li i to uradis, jer to sto neuradis zbog toga sto ti je zao ili tako nesto bezveze je bas kukavicki.

Poenta je kada nemas potrebu da varas
Jer ima takvih a?

Uf, kakav moralista... jel ti to i na sebe primenjujes tako visoke standarde? Nemoj da preterujes. Taj impuls za prevarom, "zabranjenim vocem" svi osete i to je normalna i pozeljna pojava... ali neko nam je, mada nismo trazili, podario razum, samokontrolu i odgovornost za svoje postupke. Licno, takve stvari gledam kao preispitivanje sebe i svojih izbora.
 
etotako:
RAK:
Mislim da je bitnije da li osetis potrebu da varas a ne da li i to uradis, jer to sto neuradis zbog toga sto ti je zao ili tako nesto bezveze je bas kukavicki.

Poenta je kada nemas potrebu da varas
Jer ima takvih a?

Uf, kakav moralista... jel ti to i na sebe primenjujes tako visoke standarde? Nemoj da preterujes. Taj impuls za prevarom, "zabranjenim vocem" svi osete i to je normalna i pozeljna pojava... ali neko nam je, mada nismo trazili, podario razum, samokontrolu i odgovornost za svoje postupke. Licno, takve stvari gledam kao preispitivanje sebe i svojih izbora.

haha
nema to veze za moralom...ja bas nemam nikakva ogranicenja ali ako nekapiras ono sto sam napisao dzaba da ponavljam, ko razume - shvatice
 
RAK:
etotako:
RAK:
Mislim da je bitnije da li osetis potrebu da varas a ne da li i to uradis, jer to sto neuradis zbog toga sto ti je zao ili tako nesto bezveze je bas kukavicki.

Poenta je kada nemas potrebu da varas
Jer ima takvih a?

Uf, kakav moralista... jel ti to i na sebe primenjujes tako visoke standarde? Nemoj da preterujes. Taj impuls za prevarom, "zabranjenim vocem" svi osete i to je normalna i pozeljna pojava... ali neko nam je, mada nismo trazili, podario razum, samokontrolu i odgovornost za svoje postupke. Licno, takve stvari gledam kao preispitivanje sebe i svojih izbora.

haha
nema to veze za moralom...ja bas nemam nikakva ogranicenja ali ako nekapiras ono sto sam napisao dzaba da ponavljam, ko razume - shvatice

Izgleda si suvi genije kada ja ne mogu da te shvatim. Bas nesto gledam gde si upakovao tu skrivenu poruku sa posebnim znacenjem. Da ti nisi neki sifrant za al-Qaeda?
 
Jim_Morrison_girl:
Ja sam blizanac i uopste nisam neverna...to je stereotip.Nikada nisam prevarila partnera.Doduse priznajem da rado zagledam tipove ali nikada nikada ne bih mogla da povredim nekoga do koga mi je stalo.Osim ako on ne povredi ili prevari mene....onda moze da ocekuje noz u ledja!!!!!Kako se ljudi odnose prema meni tako i ja prema njima
TACNO TAKO!Ja sam dupli blizanac,a ti-sta si u podznaku?
 
daacaa:
Blizanci ne varaju,jer su svesni da mogu biti uhvaceni na delu.Ali ako shvate da im neko ne odgovara samo ce se okrenuti i otici dalje.
Upravo tako.Mozda treba da rascistimo sta znaci varati.Ziveti sa jednim a spavati sa drugim.Bezveze.Sve svodimo na sex.Varati je glagol sa jos po nekom funkcijom osim u krevetu.Koliko znam blizanac nece i ne voli glumiti.Dok valja sve je O.K.Kad ne- zasto se zadrzavati kad ima jos toliko mogucnosti.Daviti i sebe i drugog.Sve je to zamorno i dosadno.
 
etotako:
RAK:
etotako:
RAK:
Mislim da je bitnije da li osetis potrebu da varas a ne da li i to uradis, jer to sto neuradis zbog toga sto ti je zao ili tako nesto bezveze je bas kukavicki.

Poenta je kada nemas potrebu da varas
Jer ima takvih a?

Uf, kakav moralista... jel ti to i na sebe primenjujes tako visoke standarde? Nemoj da preterujes. Taj impuls za prevarom, "zabranjenim vocem" svi osete i to je normalna i pozeljna pojava... ali neko nam je, mada nismo trazili, podario razum, samokontrolu i odgovornost za svoje postupke. Licno, takve stvari gledam kao preispitivanje sebe i svojih izbora.

haha
nema to veze za moralom...ja bas nemam nikakva ogranicenja ali ako nekapiras ono sto sam napisao dzaba da ponavljam, ko razume - shvatice

Izgleda si suvi genije kada ja ne mogu da te shvatim. Bas nesto gledam gde si upakovao tu skrivenu poruku sa posebnim znacenjem. Da ti nisi neki sifrant za al-Qaeda?

ok da ti nacrtam onda
nadjem devojku koja izgleda fenomenalno, kod koje mislim da nemam sanse a ono se ipak desi. a onda provalim da smo jos i srodne duse, i zavolim je i zaljubim se i sve nam je savrseno...samo nju vidim ona samo mene, imamo savrsen sex i provodimo vreme tako sto uzivamo jedno u drugom, oboje uzivamo da dajemo, imamo zajednicki oblak na kome plovimo, a taj oblak je daleko, daleko iznad zemlje na kojoj vidim da ti cvrsto stojis!
 
RAK:
etotako:
RAK:
etotako:
RAK:
Mislim da je bitnije da li osetis potrebu da varas a ne da li i to uradis, jer to sto neuradis zbog toga sto ti je zao ili tako nesto bezveze je bas kukavicki.

Poenta je kada nemas potrebu da varas
Jer ima takvih a?

Uf, kakav moralista... jel ti to i na sebe primenjujes tako visoke standarde? Nemoj da preterujes. Taj impuls za prevarom, "zabranjenim vocem" svi osete i to je normalna i pozeljna pojava... ali neko nam je, mada nismo trazili, podario razum, samokontrolu i odgovornost za svoje postupke. Licno, takve stvari gledam kao preispitivanje sebe i svojih izbora.

haha
nema to veze za moralom...ja bas nemam nikakva ogranicenja ali ako nekapiras ono sto sam napisao dzaba da ponavljam, ko razume - shvatice

Izgleda si suvi genije kada ja ne mogu da te shvatim. Bas nesto gledam gde si upakovao tu skrivenu poruku sa posebnim znacenjem. Da ti nisi neki sifrant za al-Qaeda?

ok da ti nacrtam onda
nadjem devojku koja izgleda fenomenalno, kod koje mislim da nemam sanse a ono se ipak desi. a onda provalim da smo jos i srodne duse, i zavolim je i zaljubim se i sve nam je savrseno...samo nju vidim ona samo mene, imamo savrsen sex i provodimo vreme tako sto uzivamo jedno u drugom, oboje uzivamo da dajemo, imamo zajednicki oblak na kome plovimo, a taj oblak je daleko, daleko iznad zemlje na kojoj vidim da ti cvrsto stojis!

Ne znam, nije mi jasno gde i kako sam ti rekla nesto lose. Uzivajte, a ti si prvi koji je rekao za mene da stojim na zemlji... pa jos i cvrsto! Hvala na komplimentu, volela bih da je tako :)
 
LARA CROFT:
Jim_Morrison_girl:
Ja sam blizanac i uopste nisam neverna...to je stereotip.Nikada nisam prevarila partnera.Doduse priznajem da rado zagledam tipove ali nikada nikada ne bih mogla da povredim nekoga do koga mi je stalo.Osim ako on ne povredi ili prevari mene....onda moze da ocekuje noz u ledja!!!!!Kako se ljudi odnose prema meni tako i ja prema njima
TACNO TAKO!Ja sam dupli blizanac,a ti-sta si u podznaku?

Ja sam skorpija :D
 

Back
Top