Naj devojke metala...

7064522022Tristania__Vibeke_Stene21.jpg





photo-quiz6.jpg
 
Poslednja izmena:
Čoveče...kao izvajana (mislim na devojku iz Krypterie). Ali i dalje obožavam Simone ;) Mada i Vibeke iz Tristanije ima neku čudnu lepotu. Neke crte lica, koje su više nekakav umetnički izraz nego prava lepota. Ma, sve žene su lepe, svaka na svoj način, neka dušom, neka telom, sve imaju neki svoj šarm, a još i u ovoj temi ono što je najbitnije je da vole metal.
Evo, pošto mislim da smo postavile sve najlepše, ajd da kažem za jednu od najbrutalnijih žena na
metal sceni. Po meni je to ruskinja Mary Abaza iz Merlina. I samo neka mi neko od ovih muških šovinista posle kaže da žene nisu za brutalni death metal. Ima nju lično da unajmim da ih bije.
Mary Abaza (MERLIN)
NewAnimation.gif

SV40.jpg

zajedno sa Rachel iz Sinister-a
SVALKA1.jpg
 
Poslednja izmena:
Ma ja Simone obozavam stvarno je naj:!::!::!:

Za Krypteriu sam cula danas kad sam citala forum i dobar je band i ta Jang-Chi(ili kako se vec zove)lepo peva....Skinula sam jednu pesmu-Scream i jako mi se djasvi.......Jel zna neko nekoliko dobrih pesama od Krypte koje bih mogla da skinem???
 
Poslednja izmena:
Zato što obožavaš Simone, a i zato što si nam dala lepu sliku Vibeke iz Tristanie, eve ti poklonče od mene.
Krypteria - Evolution Principle (EP) (2006)
http://www.axifile.com/?7530601
password/šifra: www.mediaportal.ru
Ne znam da ti preporučim sad neku posebnu pesmu, ako ti nešto znači mož da ih malo prvo preslušaš na http://www.myspace.com/krypteria
p.s. brzo koristi linkove, da mogu da ih obrišem...nemam vremena za zatvor, jer moram kučka svog da čuvam.
 
Poslednja izmena:
Zato što obožavaš Simone, a i zato što si nam dala lepu sliku Vibeke iz Tristanie, eve ti poklonče od mene.
Krypteria - Evolution Principle (EP) (2006)
http://www.axifile.com/?7530601
password/šifra: www.mediaportal.ru
Ne znam da ti preporučim sad neku posebnu pesmu, ako ti nešto znači mož da ih malo prvo preslušaš na http://www.myspace.com/krypteria
p.s. brzo koristi linkove, da mogu da ih obrišem...nemam vremena za zatvor, jer moram kučka svog da čuvam.

ty very much:D
 


Slažem se da imaju zvuk gothic rock-a...ali na njihovom myspace-u okarakterisali su se kao metal/rock, a na wikipediji pise da su Symphonic Metal i Power Metal...
Ako ćemo da karakterišemo pevačice baš po njihovom glasu a ne po metal grupama u kojima pevaju onda bi Tarju svrstali u opersku pevačicu.
A ne znam po kom bi kriterijumu mogli tačno da kažemo koja je pevačica "metal" ako ne po grupi u kojoj peva ili je pevala.
 
Ma ja Simone obozavam stvarno je naj:!::!::!:

Za Krypteriu sam cula danas kad sam citala forum i dobar je band i ta Jang-Chi(ili kako se vec zove)lepo peva....Skinula sam jednu pesmu-Scream i jako mi se djasvi.......Jel zna neko nekoliko dobrih pesama od Krypte koje bih mogla da skinem???

moja iskrena preporuka: Somebody Save Me, The Night All Angels Cry i Time To Bring The Pain. bilo je dana kada sam samo te 3 pesme mogla da slušam. te su sa poslednjeg albuma, a možeš naći i Get The Hell Out Off My Way i When The Dust Begins To Settle, takođe su odlične (:


kako je dojajna slika xD
 
Sarah Jezebel Deva-ona moze da uci Tarju kako se peva.
Peva u COF,Angtoria,pevala je u Therionu,The Kovenant i jos gomili kvalitetnih bendova

Ma, Tarja zna da peva, al nema prirodno lepu boju glasa, pogledajte samo usne kako namešta dok peva, to se uči na solo pevanju. Meni je nekako sva veštačka. Sarah ima to što Tarji fali - prirodno lepu boju glasa + zna da peva + ne pravi ~grimase~ dok peva, jer peva iz duše i to, zaista, jako lepo zvuči. Poslušajte je samo na Mortiisovom - The Stargate albumu.
Sam njen glas stvara pejzaž lepote i prijatnosti. Eto i nju sam zaboravila, a obožavam da je slušam. Hvala što me podseti.

Zajedno sa Rosie Smith, klavijaturistkinjom COF-a
71893620.Y20ll2A8.RosieSarah593.jpg


Još jednom lepa Simone
87802480.WyhGngG8.jpg


I još jedna lepog glasa: Sandra Schleret (Dreams Of Sanity, Soulslide, Siegfried, Elis)
91197303.OSmNE31r.jpg


Još jednom Floor Jansen (After Forever)
89859573.AuLvhUVh.jpg


I još jedna dama kvalitetnog glasa:
Martina Hornbacher (Alas, Therion, Korova)
martina-astner.jpg


Anita Auglend (The Sins Of Thy BeLoveD)
anita-auglend.jpg


Katarzyna Gluszkiewicz (Sacriversum)
kate-sacriversum.jpg


Kicki Höijertz (ex-Left Hand Solution, ex-Siebenbürgen)
oap_2000_d.gif


Mariana Holmberg (Left Hand Solution)
mariana-holmberg.jpg


Agnete M. Kirkevaag (Madder Mortem)
agnete-kirkevaag.jpg


Sona "Witch" Kozakova (Galadriel)
sona-kozakova.jpg


Lydia Lacova (gost Galadriel-a, svira flautu i peva), nju možete pogledati na sledećoj adresi:

Sutra nastavljam, lepih ženskih u metalu ko tikvica na pijaci...
 
Poslednja izmena:
Ok je ljudi..svako ima svoje mišljenje..Ipak je fora u tome da se postavi slika ko je po vama naj metal devojka. ;)

Ja to i radim, postavljam slike naj metal devojki. A ovo naj metal tretiram i ko najbolje i ko najgore devojke u metalu. Plus se trudim malo da obrazlozim. Da li je u pitanju glas, da li lepota, da li brutalnost, neka umetnicka crta, i sta ih to cini naj. Najlakse je samo postaviti sliku.
A, i onako je vec ovo vizuelno skoro najlepsi thread na krstarici, bas bi volela da neko otvori temu naj metal momci. Al' bi tu bilo smejanja... Ovde jos i uspevam da se kontrolisem.
p.s. Ljudi ono sto je bitno ne postujte iste slike. Moze razlicite fotke jedne pevaljke, ali imamo dve iste Dunje. Gledajte malo, uzivajte.
 
Poslednja izmena:
Stize ih jos:

Barbara Baśia Lasek (klavijature u Delight-u)
barbara-lasek.jpg


Paulina Maślanka (vokalistkinja Delight, Sator)
paulina-maslanka.gif


Katarzyna Polak Kozłowska (Via Mistica)
kaska.jpg


Magdalena Stupkiewicz (nadimak joj je Medeah i peva u Artrosis-u)
magdalena.jpg


Jos jednom Marta Meger Jakubska (growl u Enter Chaos, ex-Immemorial i u Kayzen)
marta-meger.jpg


Agata Pawłowicz (Desdemona)
agata-pawlowicz.jpg


Katarzyna Rakowska (Fading Colours)
de-coy.jpg


Dominika Zamara (Wishing Well)
dominika-zamara.jpg

Obavezno je poslusajte, tek vezba za opersku pevaljku, a vec je divno.
Eve vam ga odakle http://wishing.republika.pl/ (Ściągaj - skidaj, słuchaj - slusaj)

Da, slobodno proveravajte, pored holandjanki (najvise mislim na Simone) i poljakinje su seksi, pametne, lepog glasa i mnogo vise metalnije, holandjanke su vise ko iz bajke neki goth style, poljakinje vise brutalne, jacih glasova i cvrstih stavova.
Evo vam ova likusa:

Sylwia "Alcoholady" Papierska ( The No-Mads )
jh352t.jpg

Evo ko hoce njen spot da skine:
http://www.metalpromo.com/video/TheNoMadsTheDayAfter.avi

Vec sam stavila Neru iz Darzamat-a, pogledajte i njihove spotice.
Da ja vise ne linkarim sve mozete da nadjete na YouTubu ili myspace-u danas. Samo u search upisete naziv benda i to je to.

Pozdrav svim metalnim damama!
 

Back
Top